Jump to content
IGNORED

RG 21 - kroz blato do GS19


Ros

Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jumanji

    241

  • Lancia

    190

  • Tsai

    162

  • Arkadija

    158

3 minutes ago, Ras said:

Videćemo. Ne vidim razloga da ne ide, osim ako su planirali osvajanje Pariza, pa odmor.

 

Muci ga povreda, hramao je vidno i dan nakon meca. Trava je grozna podloga za ljude koji imaju bilo kakve akutne probleme s nogama, zato verujem da ni Federer nece daleko s operisanim kolenom.

  • +1 1
Link to comment
57 minutes ago, Zizou said:

 

Meni su Meri Karilo i Mekinro bili ok. Treci tip, kome ne znam ime, je bio nesnosan koliko se upinjao za Cicipasa. Jeste da Mekinro ponekad odluta ali cini mi se da su barem njih dvoje objektivni kada Nole igra.

Evo sad gledam snimak na Tennis channel, i komentatori potpuno fokusirani na mec. Objasnjavaju udarce, taktiku, komentarisu medical time out, sve kako treba. Nebo i zemlja u odnosu na Mekinroa & Co.

 

edit: pa da, to je Jim Courier i njegov sidekick. Ovo se gleda do kraja, ovde mogu nesto i da naucim.

Edited by ObiW
Link to comment

Ako jednog dana zvanično bude uveden merni sistem za mentalnu snagu i posvećenost ciljevima, merna jedinica može da se zove samo 1 Novak i nikako drugačije.

 

Bonus: taj čovek je ladno u stanju da ti makar na kratko vrati topao osećaj oko srca kada se začuje srpska himna i krene da se podiže zastava.

 

Đuro je odlično primetio - nikad bolji tajming za onu Peugeot reklamu. I trebalo je da pomene i drveće i piramide i porez, ali dobro je i ovako.

 

Uzeo sve slemove i sve masterse minimum po dva puta, eeeeeeeej...

 

Link to comment
1 hour ago, W.F.C. said:

Jako brzo je W, u tri meseca su W, OI i USO. Ali to je sad manje vazno. 

 

To je u stvari odlično. Sa podloge na kojoj je najviše imao problema kroz karijeru kao pobednik, dominator, dolazi na podloge koje mu 100 puta više odgovaraju. Samopouzdanje je tu, nema puno vremena da ga izgubi, a naravno ni formu. Super je što tranzicija na W ide brzo, to mu samo ide u prilog.

Link to comment

nije realno da novak uzima grand slemove smečevima/volejima

 

a komentator na rts-u blebeće kao 577 kad je u modusu da mu se blebeće. valjda ga stavili zbog znanja francuskog

 

 

 

 

Link to comment
46 minutes ago, Ras said:

Videćemo. Ne vidim razloga da ne ide, osim ako su planirali osvajanje Pariza, pa odmor.

 

Ne regenerišu se kolena u celosti ma šta im radili za dve nedelje.

Link to comment

Samo da se ona sisa Federer ne “doseti” da se penIoniše sada, pa da bude “nije Kljako GOAT, vidite da se ON penzionisao inače ga ne bi prestigao”. Ovo mi je već od njegovog predavanja RG u glavi.

Link to comment
9 minutes ago, dragance said:

Samo da se ona sisa Federer ne “doseti” da se penIoniše sada, pa da bude “nije Kljako GOAT, vidite da se ON penzionisao inače ga ne bi prestigao”. Ovo mi je već od njegovog predavanja RG u glavi.

 

ma nema sanse. a i sve i da se desi to, koga boli uvo :lolol:

nece on pre bazela sigurno

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...