Jump to content
IGNORED

RG 21 - kroz blato do GS19


Ros

Recommended Posts

Miša Zverev je pun pogodak za ova uključenja u Studio ES-a. Prvo, mnogo je simpatičan, drugo odličan je poznavalac tenisa i treće odlično govori engleski. 

  • +1 6
Link to comment
  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jumanji

    241

  • Lancia

    190

  • Tsai

    162

  • Arkadija

    158

 On je napustio teren sa dva seta zaostatka i ne znam šta se desilo tamo, ali vratio se odjednom kao potpuno drugačiji igrač", rekao je Cicipas
Zezas?
Link to comment
4 minutes ago, Lancia said:

 On je napustio teren sa dva seta zaostatka i ne znam šta se desilo tamo, ali vratio se odjednom kao potpuno drugačiji igrač", rekao je Cicipas

 

 

 

 

 

Edited by mackenzie
  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, Jumanji said:
2 minutes ago, Lancia said:
 On je napustio teren sa dva seta zaostatka i ne znam šta se desilo tamo, ali vratio se odjednom kao potpuno drugačiji igrač", rekao je Cicipas

Zezas?

Tako sam procitao na b92, ako oni lazu, lazem i ja.

Link to comment
2 minutes ago, Lancia said:

 On je napustio teren sa dva seta zaostatka i ne znam šta se desilo tamo, ali vratio se odjednom kao potpuno drugačiji igrač", rekao je Cicipas

 

Pa prvo je povukao liniju pajdoa, da se smiri, pa se uradio koksom i upuco nekim hemikalijama u sisu i u bidzu, sta bi drugo sem toga moglo da se desi, mislim, ocigledno je, zar ne?

  • Haha 2
Link to comment
10 minutes ago, Lancia said:

 On je napustio teren sa dva seta zaostatka i ne znam šta se desilo tamo, ali vratio se odjednom kao potpuno drugačiji igrač", rekao je Cicipas

 

desilo se da je karo ruznjikavo, pizdice

  • +1 1
Link to comment
17 minutes ago, Heaviside said:

Ja oću još jedan RG da bude podvuče 3 puta :D

 

A jebi ga sad, nama navijacima nikad nije dosta ali i ovo sto je do sada uradio je dovoljno nerealno. Osvojis turnir na sljaci, svojoj najslabijoj podlozi, a poslednja cetiri meca odigras dva u pet setova, jedan od cetiri koji je po intenzitetu kao da si igrao pet i plus dobijes Rafu koji ovde gubi redje nego sto prolazi Halejeva kometa. To ziv igrac mora sve da uradi da bi uzeo ovo blatiste u Parizu. Po mom misljenju, Novaku su najvece sanse da do penzije spakuje jos par Vimbldona jer se mladji igraci sporo i tesko navikavaju na travu na kojoj prakticno i ne igraju osim preko leta na par turnira. To je turnir za stariju gospodu.:D

 

Dosta su se priblizili ovi klinci koji vise nisu klinci, naucice vremenom i kako se dobijaju ove matore azdaje u tri dobijena seta. Era ove trojice se polako blizi kraju iako se po najvecim trofejima to mozda ne bi reklo.

Link to comment
27 minutes ago, Arkadija said:

Miša Zverev je pun pogodak za ova uključenja u Studio ES-a. Prvo, mnogo je simpatičan, drugo odličan je poznavalac tenisa i treće odlično govori engleski. 

Uključuje se i na nemačkom ES, isto odličan, naravno odlično priča nemački :DBeker vodi glavnu reč, bude obično blago pro Novak raspoloženje.

  • +1 1
Link to comment
Miša Zverev je pun pogodak za ova uključenja u Studio ES-a. Prvo, mnogo je simpatičan, drugo odličan je poznavalac tenisa i treće odlično govori engleski. 
Gotivim ja i Korecu, jest da mu eng akcenat kao i u svih Spanaca, ali postuje Novaka mnogo i isto se naravno odlicno razume u igru, kao teniser, osim sto je manje simpatican od Mise [emoji3]
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...