Jump to content
IGNORED

RG 21 - kroz blato do GS19


Ros

Recommended Posts

Samo da dodam da su danas Mekinro i kogod je bio uz njega bili potpuno neslusljivi. Mekinro sam po sebi voli da brblja o svemu sto mu padne na pamet a danas ga je jos ovaj drugi i trolovao. Mekinro kaze "samo sam jos jednog igraca znao da se ovako krece po terenu" a ovaj drugi iz topa "evo ga sedi skroz levo u cosku", a Mekinro "jeste, Bjorn Borg", krene da prica kako je bilo kad su njih dvojica bili mladi, u zlo doba i kamerman pokaze Bjorga, i oni nastave u tom smeru do kraja gema. Tad sam iskljucio sam ton i nisam ga palio do kraja. Jim Courier i onaj Australijanac su izmislili komentarisanje za ovu dvojicu.

Link to comment
  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jumanji

    241

  • Lancia

    190

  • Tsai

    162

  • Arkadija

    158

Pa, sam je izjavio da se neće povući dok god ova dvojica igraju. Federer će se povući možda i ove godine, a Rafa će da pokuša još koji put na RG i biće opasan. Cenim da će Novak i Rafa igrati još najmanje dve sezone posle ove.
Novak je tu u najboljoj poziciji, najmlađi je i fizički je najspremniji. On može da igra i nakon što se Rafa povuče.
  • +1 1
Link to comment
3 minutes ago, Mil@n said:

 

Naravno da će biti opasan uvek, ali manje opasan nego ove godine. Biće godinu dana umorniji i stariji, i bez aure nepobedivosti. Naravno da i tako može da zvekne Nola, ali ako Nole bude u trenutnoj pa i malo lošijoj formi, biće favorit, imho.

 

 

Jure mu skalp deceniju, ništa novo. Može da bude naložen koliko god ali najiskrenije mislim da na brzim podlogama na 3 seta Nadal ga više nikad neće pobediti ili eventualno jednom ako mu se poklope kockice, saturni, uranusi i tako to. Doduše, pitanje je i koliko će se puta sastati u tim uslovima, ali tu je Novak favorit, rekao bih, izraziti.

 

Pa da, Novak jeste favorit protiv Rade na W ali ostali nisu i nema šanse da prestane da igra dok god Rafa ima teoretske šanse da osvaja. Naravno 0% šanse da prestane ako ih nije obojicu prestigao po broju GS titula.

Link to comment
1 minute ago, Heaviside said:

 

Pa da, Novak jeste favorit protiv Rade na W ali ostali nisu i nema šanse da prestane da igra dok god Rafa ima teoretske šanse da osvaja. Naravno 0% šanse da prestane ako ih nije obojicu prestigao po broju GS titula.


Poenta je da Rafa i sutra prestane, ovaj neće dok osvaja i dok je konkurentan, pa makar još 5 godina. Dakle, nije mu Rafa jedini reper u tom smislu, no to mi je i nekako očigledno.

Edited by Mil@n
  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Mil@n said:


Poenta je da Rafa i sutra prestane, ovaj neće dok osvaja i dok je konkurentan, pa makar još 5 godina. Dakle, nije mu Rafa jedini reper u tom smislu, no to mi je i nekako očigledno.

Slažem se, ali ovde se izražavaju želje da se povuče čim stigne do 21 što nema šanse da se desi.

  • +1 1
Link to comment
18 minutes ago, Arkadija said:

Pa dobro, nije samo to rekao, a ovo je malo izvučeno iz konteksta. Cela izjava je krajnje korektna i vrlo samokritična. 

Ma narafski, meni je posluzilo da dobijem par lajkova :D 

  • Wub 1
  • Haha 2
Link to comment

U svoj ovoj fantaziji i euforiji meni je fizicka spremnost fascinantnija od svega. Znamo dobro ostale kvalitete ali Nole je odvalio fizickom spremom ovde. I fokusom naravno. 

  • +1 1
Link to comment

Cicipasa muci sto i sve nas, no smo mi zadovoljni :laugh:. Novak je pregazen u prva dva seta, ne toliko rezultatski. Noge sve teze i teze. Skoro pa malodusnost i odsustvo koncentracije, sve sto smo tipkali Grk je isto video

Nadal je imao svoju cenu, pa je trebalo da se odrzava u mecu i da ceka da pocne manje da gresi, da se ovaj unervozi jer Novak, takav nikakav, ostaje na terenu i udara lopticu. Cak i kada je mec krenuo bolje po njega i dalje je bilo vidno odsustvo svezine, samo su udarci ipak dobili na preciznosti

Da je Nole Amer ovih 48 casova bi bili pretoceni u nesto kao MalaMo il Roki. I dalje ne mogu da se opasuljim sta sam gledao, covek je odustajao, poceo da se iskljucuje i baca veliki aut, uz sve to Grk je igrao fanatasticno pa mu poraz jos teze pada

Kad je Wibledon :s_w:

Link to comment
4 minutes ago, Heaviside said:

Slažem se, ali ovde se izražavaju želje da se povuče čim stigne do 21 što nema šanse da se desi.


Ma mislim da se ti ljudi zezaju, on da može da osvoji 40, on će to da uradi, bukvalno, takva je kompetitivna životinja, i to je i jedan od glavnih razloga zašto je to što jeste.

  • +1 1
Link to comment
15 minutes ago, ObiW said:

Samo da dodam da su danas Mekinro i kogod je bio uz njega bili potpuno neslusljivi. Mekinro sam po sebi voli da brblja o svemu sto mu padne na pamet a danas ga je jos ovaj drugi i trolovao. Mekinro kaze "samo sam jos jednog igraca znao da se ovako krece po terenu" a ovaj drugi iz topa "evo ga sedi skroz levo u cosku", a Mekinro "jeste, Bjorn Borg", krene da prica kako je bilo kad su njih dvojica bili mladi, u zlo doba i kamerman pokaze Bjorga, i oni nastave u tom smeru do kraja gema. Tad sam iskljucio sam ton i nisam ga palio do kraja. Jim Courier i onaj Australijanac su izmislili komentarisanje za ovu dvojicu.

 

Meni su Meri Karilo i Mekinro bili ok. Treci tip, kome ne znam ime, je bio nesnosan koliko se upinjao za Cicipasa. Jeste da Mekinro ponekad odluta ali cini mi se da su barem njih dvoje objektivni kada Nole igra.

Edited by Zizou
Link to comment
3 minutes ago, villiem said:

Cicipasa muci sto i sve nas, no smo mi zadovoljni :laugh:. Novak je pregazen u prva dva seta, ne toliko rezultatski. Noge sve teze i teze. Skoro pa malodusnost i odsustvo koncentracije, sve sto smo tipkali Grk je isto video

Nadal je imao svoju cenu, pa je trebalo da se odrzava u mecu i da ceka da pocne manje da gresi, da se ovaj unervozi jer Novak, takav nikakav, ostaje na terenu i udara lopticu. Cak i kada je mec krenuo bolje po njega i dalje je bilo vidno odsustvo svezine, samo su udarci ipak dobili na preciznosti

Da je Nole Amer ovih 48 casova bi bili pretoceni u nesto kao MalaMo il Roki. I dalje ne mogu da se opasuljim sta sam gledao, covek je odustajao, poceo da se iskljucuje i baca veliki aut, uz sve to Grk je igrao fanatasticno pa mu poraz jos teze pada

Kad je Wibledon :s_w:

Nije ni blizu pregažen u prvom setu, vrlo izjednačen set, meni se činilo da je Novak čak za nijansu bolji. Samo u drugom je Cici bio puno bolji. Samo dodaje na težini podviga pošto je morao da se nosi i sa frustracijom gubitka seta u kome je imao servis gem za set.

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Arkadija said:

Miša Zverev je pun pogodak za ova uključenja u Studio ES-a. Prvo, mnogo je simpatičan, drugo odličan je poznavalac tenisa i treće odlično govori engleski. 


Ne samo to, uključivao se na nemačkom Eurosportu na pauzi pa su krenuli gem tokom njegovog izveštaja i on se samo prebacio u šapat mod da bi ispratio ceo poen. Mnogo je kul zvučalo kako je to odradio, podsetio me na Drecuna ‘99. kako sedi na nekoj čuki i šapuće nam da je OVK sa druge strane kamenjara.

  • Haha 6
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...