Jump to content
IGNORED

RG 21 - kroz blato do GS19


Ros

Recommended Posts

4 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

 

 

Neće se opraštati dok Nadal bude relevantan za osvajanje nekog GS.

 

Ako Novak digne sva cetiri ove godine moze Nadal jos deset sljaka da osvoji, dzaba mu je.

Edited by harper
  • +1 4
Link to comment
  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jumanji

    241

  • Lancia

    190

  • Tsai

    162

  • Arkadija

    158

10 minutes ago, čekmeže said:

Menjaju se on i Vajda, biće tu na Vimbldonu

 

9 minutes ago, Milošica said:

Jedan turnir Vajda, jedan Goran.

 

Eto Gorana na Vimbldonu.

Znam to, nego ga nešto nisam ni po medijima viđao ovih dana.

Bio je Srbiji, ako pamtim dobro, na onom prvom turniru.

Moguće da se ekipa rotira (nema ni fizija) i da sada ima i više logističkih problema.

Link to comment
1 minute ago, harper said:

 

Ako Novak digne sva cetiri ove godine moze Nadal jos deset da osvoji, dzaba mu je.

Da, posle toga više nema rasprave, to niko nije u open eri uradio u jednoj kalendarskoj godini... A inače da ima sve 4 zajedno, uspeo je samo jedan... :D Novak...

Link to comment

 

1 minute ago, Ras said:

 

Znam to, nego ga nešto nisam ni po medijima viđao ovih dana.

Bio je Srbiji, ako pamtim dobro, na onom prvom turniru.

Moguće da se ekipa rotira (nema ni fizija) i da sada ima i više logističkih problema.

 

Bio je gost u Cubeu na Eurosportu pre meca sa Nadalom.

Edited by Nesh
  • Hvala 1
Link to comment
31 minutes ago, Rumpelstiltskin said:

Saće spomene PPP ekipu

Sent from my MI 6 using Tapatalk
 

 

"I would like to send my big regards to all the people in Serbia who have supported me and to everyone who has come out to watch us. It has been an unforgettable few moments for me in my life and my career. I will definitely remember these last 48 hours in my life."

  • +1 1
Link to comment



 
"I would like to send my big regards to all the Pppeople in Serbia who have supported me and to everyone who has come out to watch us. It has been an unforgettable few moments for me in my life and my career. I will definitely remember these last 48 hours in my life."


Mislim da nije mucao dosad...

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
9 minutes ago, harper said:

 

Ako Novak digne sva cetiri ove godine moze Nadal jos deset sljaka da osvoji, dzaba mu je.

 

Može, ali ja tvrdim da se neće povlačiti dok je Nadal neki faktor. Jednostavno želi da bude najbolji po svim kriterijumima.

Link to comment
Znam to, nego ga nešto nisam ni po medijima viđao ovih dana.
Bio je Srbiji, ako pamtim dobro, na onom prvom turniru.
Moguće da se ekipa rotira (nema ni fizija) i da sada ima i više logističkih problema.
Svi se menjaju i fizijatri i treneri, a Goran pricao pre PF sa Barbarom i Matsom.
  • +1 1
Link to comment
Just now, Dankan Ajdaho said:

 

Može, ali ja tvrdim da se neće povlačiti dok je Nadal neki faktor. Jednostavno želi da bude najbolji po svim kriterijumima.

 

Pa, ostaje mu da dobaci do 21 i to je to. Novak je vec najbolji po svim igrackim kriterijumima i to ne od juce vec evo deset godina. Rasprave medju navijacima o tome ko je veci nece nestati, neko ce da se seti kriterijuma ko je najvise drugih kola odigrao u Akapulku i da to poteze kao argument. Uostalom, sutra moze da se pojavi neki specijalan teniser koji nece imati dva druga specijalna tenisera da mu smetaju, kao sto smo vec vidjali u ranoj fazi Rodzerove karijere, pa da nabije 30 Slemova ocas posla usled traljave konkurencije. Hoce li ga to ciniti najboljim svih vremena? Sigurno ce ga uciniti najuspesnijim jer taj nece biti kriv sto igra u drugoj eri s drugacijoj konkurencijom ali najboljim, to je drugi par cipela.

 

Ja sam skoro sasvim siguran da igraca kao sto je Novak za nasih zivota necemo ponovo gledati. Taj paket vestina, fizikalija i mentalne snage je toliko kompletan da onaj ko to bude zeleo da nadmasi morace da bude natcovek ili robot napravljen samo u tu svrhu. Protiv njega nema taktike, igras i nadas se da ces tog dana igrati najbolji tenis koji si ikada igrao a da on nece biti na svom top nivou. Ima ocigledne taktike za Rafu, ima ocigledne taktike za Rodzera, za Novaka nema ni ocigledne ni manje ocigledne taktike. Sto rece neki trener u Gardijanu, da bi ga pobedio treba tri puna seta da picis vinere i to ne udarce koji su vineri protiv svakog drugog igraca vec udarac koji je viner protiv Djokovica, najtezeg tenisera za probiti vinerom ikada. Desava se to ali se desava veoma, veoma retko.

  • +1 2
Link to comment
40 minutes ago, harper said:

19 and counting.

 

Nole, kumim te pasuljem sa suvim rebrima, uzmi taj Grand Slam i Olimpijske igre, idi u Australiju po 22. titulu i s njom se oprosti. Zivota me kostas.:D

Ja oću još jedan RG da bude podvuče 3 puta :D

Link to comment




Evo ga Mats...(slobodan prevod): prva dva seta su bila fenomenalna, a onda je Novak prebacio na visi nivo na kom niko ne moze da igra s njim....
Sta mi tacno zameramo Matsu? dry.png


Jeste on ranije tupio malo vise, malo je Novaka nipodastavao u smislu nije mu davao neke sanse pogotovu u bitnim mecevima protiv one dvojice, medjutim poslednjih godina sve sami hvalospevi i postovanja, tako da zaboravimo sta je bilo.

Sada rekao da je favorit na W, favorit na USO jer se igra na hardu and:

"Novak looks young, scary good, so fresh in the end and motivated"

I mnogo jos hvalospeva.


A Misa kaze kako je na dobrom putu da osvoji sva cetiri, da je na kraju bio jaci i fizicki mentalno od Grka sa dva seta minusa.
Izgleda tako fokusirano cak i sa peharom u stilu "sa kim igram na W" [emoji1] da je prava masina.

Yes, tako mi gajimo nase kozice

e146ee0f82fe83f41ef37c6dc6d85d87.gif


  • +1 2
  • Haha 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...