Jump to content
IGNORED

Branislav Lečić - silovanja


Marvin (Paranoid Android)

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
On 14.7.2021. at 15:49, ultra plasticni said:

 

Imas u clanu 16 stav 1 Krivicnog zakonika, dan cas minut.

 

To je bitan elemenat svakog krivicnog dela.

 

Pa, ako je ova rekla npr 16.12.2011. godine oko 21 sat, na tom i tom mestu, a u to vreme je ovaj radio predstavu u nekom pozoristu, jasno je da nepostoje osnovi sumnje da je izvrsio to delo. 

 

Laickim recnikom, ima alibi.

 

Ja imam citave periode zivota kojih se ne secam (ili sam inskonstruisao nesto sto nema veze sa logikom pa mi ljudi koji me poznaju rakli da nije tako bilo) jer sam potisnuo. Bukvalno po par nedelja posle traumaticnih iskustava. A nisam silovan, ni blizu toga.

 

Hocu reci, da li je promasila za dva sata ovde ne igra u pranju od krivice. A na sudu zvanicno i legalno - da, to je sasvim jasno. U ovoj usranoj zemlji sa usranim pravosudjem imamo vrlo karakteristicnu epizodu gde "Leka" u najnovijem kuriru pokazuje novu verenicu, istraumiran jadan optuzbom ove kurve iz amerike. Naravno, onu drugu koja ga je optuzila za pokusaj silovanja i ne pominju. Tacno da odes u redakciju i polijes je benzinom. Mislim, nije do redakcije no je do mainstrim narativa.

 

Palma Jutka Leka sve su to jebachi, trebace nam za vladanje bas kao i ostali ucenjeni kriminalci, valja ih stititi jer prljavi poslovi cekaju. Muka mi je od govana. Pa jebote, da sam napaljeni jarac kao ovaj proizvodjac parfema, da me dve zene optuze za silovanje uz snimljenu traku koja nedvomisleno ukazuje da je tu bilo prisile - pa ili bih se ubio ili ne bih izlazio iz svog cumeza. Ovaj salje poljubac u kameru posle poligrafa, slika se za kurir sa najnovijom klinkom, malo camac malo letovaliste, novinar ga oplakuje zbog pakla koji mu je kurva priredila - covek je operisan od bilo kakvog moralnog osecaja.

 

 

19 hours ago, dragance said:

Kakav jebač. Ima veće sise od nje.

 

alo bre

Edited by Caligula
Link to comment

kakva smradina bolesna.

sad on vraca " svoj divni zivot velikog  umjetnika" koji su mu otele dve ljubomorne zene zeljne slave.

i to naravno objavljuju vucicevi toaletoidi i podrzavaju retardi na komentarima.

 

 

Link to comment

 

Spoiler

"Trebao je prvo da je bije… da je šamara… pa onda da joj ga nabije do krajnika da se davi, da joj suze krenu… e onda samo na suvo u d..e pa da ga izvadi i opet u grlo direktno… i da joj svrši u oko… desno… al pi..u da joj ne čačka… ništa romantika, zavođenje, šaputanje i sl… pa da vidi šta je silovanje mamu joj je..m“ (Nemanja Jovanović).

 

 

 

https://www.danas.rs/drustvo/danijela-stajnfeld-pokrenula-stranicu-stub-srama-na-fejsbuku/

Edited by Taihoskopija
Link to comment
29 minutes ago, Taihoskopija said:

 

  Hide contents

"Trebao je prvo da je bije… da je šamara… pa onda da joj ga nabije do krajnika da se davi, da joj suze krenu… e onda samo na suvo u d..e pa da ga izvadi i opet u grlo direktno… i da joj svrši u oko… desno… al pi..u da joj ne čačka… ništa romantika, zavođenje, šaputanje i sl… pa da vidi šta je silovanje mamu joj je..m“ (Nemanja Jovanović).

 

 

 

https://www.danas.rs/drustvo/danijela-stajnfeld-pokrenula-stranicu-stub-srama-na-fejsbuku/

 

Да ли држава има сада покриће да не реагује на овакву гнусобу?

 

И ко је уопште ова индивидуа? :ph34r:

Link to comment
1 hour ago, Taihoskopija said:

 

  Hide contents

"Trebao je prvo da je bije… da je šamara… pa onda da joj ga nabije do krajnika da se davi, da joj suze krenu… e onda samo na suvo u d..e pa da ga izvadi i opet u grlo direktno… i da joj svrši u oko… desno… al pi..u da joj ne čačka… ništa romantika, zavođenje, šaputanje i sl… pa da vidi šta je silovanje mamu joj je..m“ (Nemanja Jovanović).

 

 

 

https://www.danas.rs/drustvo/danijela-stajnfeld-pokrenula-stranicu-stub-srama-na-fejsbuku/


 

Nisi trebala da krijes. Kad mogu da trpe usi prosecne zenske populacije van bablova, moze i forum. Da ne bude ju, pa kako.

 

43 minutes ago, Eladan said:

Да ли држава има сада покриће да не реагује на овакву гнусобу?


Koja drzava? Pa paradrzava stoji iza ovoga, nije ovo random Mile ispred diskonta.

 

Mora da je neko govno od spinera (RW) koji aktivno rade za gazdu i njegove pudlice.

Edited by Moonwalker
  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...