Jump to content
IGNORED

Vakcinacija


Tsai

Vakcinacija  

328 members have voted

  1. 1. Da li ćete se vakcinisati?

    • Da, prvom prilikom
      220
    • Da, ali ne odmah, sačekao bih prvi talas reakcija
      58
    • Ne zasad, ali sam spreman da promenim mišljenje
      16
    • Ne, nikako
      20
    • Ne znam
      14
  2. 2. Koju vakcinu biste napre uzeli?

    • Pfizer and BioNTech
      144
    • Moderna
      14
    • Sputnik V
      25
    • AstraZeneca
      21
    • Sinopharm China
      10
    • Svejedno mi je
      114


Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Juče sedim kod doktora i čekam na kontrolni pregled kad prilazi sestra pultu gde su ove ostale i kaže :
E sutra smo mi na vakcinaciji...
Ove odgovaraju:
Kakva bre vakcinacija? Koja je to tura sad?
Ova kaže:
Šesta... Ne znam ništa više...

DZ NBG Nehruova



....shiit has hit the fan.

Link to comment
  • 1 month later...

Kada sam htela da primim petu dozu Fajzera ( bivalentnu vakcinu ) otekla mi je leva ruka. Problem koji imam sa tom rukom nema veze sa kovidom. 

 

Leva ruka me još boli i pod otokom je. Da li će hteti u DZ da mi daju vakcinu u tu ruku?  Pitanje jeste glupo, ali u tom mom DZ ponavljaju da je bolje leva ruka od desne...

 

Inače, reakcije nisam imala samo kod prve doze Fajzera..kod ostalih je temperatura 39,5, 40 te večeri i noći, jeza, glavobolja..i sve ove nuspojave traju dan i po..

 

Da li da idem po petu dozu, obzirom da ne radim, i da se šetam samo po kraju, tj ne koristim svakodnevno gradski prevoz, a ne idem ni u gužvu?

 

Btw, od prve do četvrte doze i dalje, samo jednom sam bila ozbiljnije prehlađena ali bez temperature i nisam išla da se testiram.   

Link to comment
  • 4 months later...

https://www.bbc.co.uk/news/health-66664429

 

Quote

Vaccines to protect at-risk people against Covid and flu this winter will be rolled out a month earlier than planned in England, because of the emergence of a new Covid variant.

NHS England bosses said it could be "a very challenging winter" if the variant increased the risk of infection. 

Anybody over 65, older adult care home residents and immunosuppressed people are to receive jabs from 11 September.

The plan is to jab as many eligible people as possible by 31 October.

 

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
12 minutes ago, morgana said:

hvala, sacekacu jos malo da vidim da li ce biti nove verzije

Sva prilika je da neće jer su rekli da je ovo i dalje podvarijanta i da su vakcine iz januara efikasne i sada. Primio sam je u februaru/martu i imao koronu u julu opet :D Deluje da je odradila posao.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...