Jump to content
IGNORED

The Undoing


Ajant23

Recommended Posts

ova epizoda je baš jak filer iako ima samo 6. 

baš mi je prazan hod bio. 

osim akcenta na garderobi njenoj u noći ubistva. 

ona plava frendica je isto čudan momenat. 

a i ceo hjuov boravak u zatvoru mi je slab. 

advokatica je isto koma. neki obračun sa rasizmom. 

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, Jumanji said:

Zaboravila sam samo da napisem...
 

  Hide contents

Da je prijateljIca krajnje sumnjiva kao ona sa kojom je doca imao prethodnu aferu, a sta je tu jos bilo... i koga ce da optuzi u live programu...

 

To je i meni odmah palo na pamet.

Link to comment
2 hours ago, Jumanji said:

Zaboravila sam samo da napisem...
 

  Hide contents

Da je prijateljIca krajnje sumnjiva kao ona sa kojom je doca imao prethodnu aferu, a sta je tu jos bilo... i koga ce da optuzi u live programu...

 

Spoiler

mda

jos samo da se ne ispostavi i da je ona ubica bilo bi bas jeftino

 

Link to comment

 Od pocetka se provlaci ta nit privileged white people, od onog sastanka povodom aukcije kad su sokirano gledale Elenu, tako da ova advokatica samo nastavlja pojacavajuci to dodatno isticanjem rasizma. Nesto se u zadnje vreme nizu te serije "i bogati placu al ko ih jebe kad su rasisticka stoka". 

Link to comment

Meni je Elena užasna, čak jeziva u nekim scenama krupnog kadra sa onim očima i debelim obrvama. Mogli su naći neku lepšu u pm.

 

Inače da li je do kamere ili fotografijie ili nećeg trećeg (nemam pojma) ali toliko uživam u većini kadrova da sam juče, čekajući da izadje 4. (čitaj čekajući hanumu da dodje sa posla i gledamo zajedno) ponovo odgledao prethodne tri epizode. Ona scena sa refleksijom u barici pa mutnom slikom Eleninog muža (malo me podseća ta barica na The Deuce)

Link to comment

Kako epizode odmiču, sve sam manje oduševljen, nekako mi je “style over substance”.

Nije loša ni nova epizoda, ali advokati i sudjenje, toliko puta već vidjeno u Kelijevim serijama, prosto fali nešto u svemu tome. Zanimljiv cliffhanger na kraju...

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...