Jump to content
IGNORED

Premier League Fantasy - Premer/Brod/Beton - sezona 2020/21


Recommended Posts

2 hours ago, ubibobi said:

Ti si prošle sezone čini mi se imao finiš od nekog 16-og mesta do samog vrha

 

Da, mislim da sam vezao fazon 10ak pobeda zaredom, imao sam i skrinšotove ali sam izgleda greškom obrisao :isuse:

 

Link to comment

Eto, ispalo dobro sto sam Kejna trejdovala za Vardija. Jest da mi ovaj doneo 1 bod -.- ali opet Kejn mogao da napravi, po pravilu u ovakvim situacijama, potop kod mene (od suza :cry:)
Lose kolo, ko zna sta ce biti dalje.

Link to comment

4 nedelje unazad tumbam ekipu, planiram i rekonstruisem da bih izbacio 3 igraca Vile i sacekao duplo 19to kolo u punoj snazi. I onda danas kazu da ce i Vila igrati dve utakmice u 19om. Kakva godina takav i FPL :frust:

 

angry GIF

Edited by goofs
  • +1 1
Link to comment

Imam 1 redovan transfer u šteku i planiram da odradim FH. Šta bude sa tim transferom onda, jel mi se prenosi u sledeće kolo? Ako odradim sad taj jedan transfer pa aktiviram FH, jel ce i on potpasti pod FH ili ce mi novi igrac ostati u timu i nadalje?

Link to comment
44 minutes ago, goofs said:

Imam 1 redovan transfer u šteku i planiram da odradim FH. Šta bude sa tim transferom onda, jel mi se prenosi u sledeće kolo? Ako odradim sad taj jedan transfer pa aktiviram FH, jel ce i on potpasti pod FH ili ce mi novi igrac ostati u timu i nadalje?

 

Quote

Please note that when playing either a Wildcard or your Free Hit chip, any saved free transfers will be lost. You will be back to the usual 1 free transfer the following Gameweek.

 

Jbm li ga, valjda možeš da odradiš taj transfer zasebno od free hita, i da ti ostane taj igrač. U svakom slučaju pokušaj.

Link to comment
1 hour ago, Moća said:

Naravno da sam prodao Couceka pred ovo kolo :frust:

Samo tvoj i moj protivnik imaju Souceka u celom Premeru, doduše moj ima i Martiala:isuse:ipak...

Sad kad vidim da si ti Souceka pred ovo kolo zamenio Smith Roweom, shvatih da nije sve tako crno :fantom:

 

Link to comment
Samo tvoj i moj protivnik imaju Souceka u celom Premeru, doduše moj ima i Martiala:isuse:ipak...
Sad kad vidim da si ti Souceka pred ovo kolo zamenio Smith Roweom, shvatih da nije sve tako crno :fantom:
 
Ajmo ljudi, podrška za underdogse u ovom meču! Podrška da ubibobi prestane da nam liverpulaši tabelu. Navijajte za Kuniće!
Link to comment
14 hours ago, Moća said:

Naravno da sam prodao Couceka pred ovo kolo :frust:

 

13 hours ago, ubibobi said:

Samo tvoj i moj protivnik imaju Souceka u celom Premeru, doduše moj ima i Martiala:isuse:ipak...

Sad kad vidim da si ti Souceka pred ovo kolo zamenio Smith Roweom, shvatih da nije sve tako crno :fantom:

 

 

Biće poetska pravda ako zbog toga izgubi :fantom:

A uzeo sam Součeka kad je bio niko!

 

Link to comment
1 hour ago, Gylfi Pleasure said:
14 hours ago, ubibobi said:
Samo tvoj i moj protivnik imaju Souceka u celom Premeru, doduše moj ima i Martiala:isuse:ipak...
Sad kad vidim da si ti Souceka pred ovo kolo zamenio Smith Roweom, shvatih da nije sve tako crno :fantom:
 

Ajmo ljudi, podrška za underdogse u ovom meču! Podrška da ubibobi prestane da nam liverpulaši tabelu. Navijajte za Kuniće!

 

Ajde ajde brate u sekti, samo hrabro!

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Gylfi Pleasure said:
14 hours ago, ubibobi said:
Samo tvoj i moj protivnik imaju Souceka u celom Premeru, doduše moj ima i Martiala:isuse:ipak...
Sad kad vidim da si ti Souceka pred ovo kolo zamenio Smith Roweom, shvatih da nije sve tako crno :fantom:
 

Ajmo ljudi, podrška za underdogse u ovom meču! Podrška da ubibobi prestane da nam liverpulaši tabelu. Navijajte za Kuniće!

 

2 minutes ago, John Coltrane said:

 

Ajde ajde brate u sekti, samo hrabro!

 

Liverpul šampion u PL, šampion u Fantaziju, deal with it :fantom:

Link to comment
  • Hamlet Strašni unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...