Jump to content
IGNORED

Premier League Fantasy - Premer/Brod/Beton - sezona 2020/21


Recommended Posts

17 hours ago, ubibobi said:

Ti zatvorio duel još pre početka i to sa samo 6 igrača, ali kako si pobogu predvideo da će protivnik izaći sa samo 3 igrača iako je imao sve čipove i do sada je redovno menjao?!?:ohmy:

Još si ga markirao sa kapitenom, fascinantno.

 

Ako se bude delila neka nagrada za intuiciju...:fantom:

 

To što on nije menjao je puka sreća, mani me nagrade za intuiciju :covid19:

 

Iako sam zatvorio™ ovo kolo, ne mogu a da ne pojedem svoje dupe što u internoj, šabačkoj, ligi 1. 3. i 4. imaju free hit/wc, a ja sam trenutno 2. bez ičega :isuse:

Link to comment
22 hours ago, de Sisti said:

Kako nas vozaju sa rasporedima, Leeds i Southampton nemaju duplo kolo sad javili

 

Usrali su mi se u zivot, od decembra planiram duplo kolo i namestam se za bench-boost. I sad mi pet igraca nece igrati dve utakmice, a izbacio sam tri igraca Vile koji ce igrati po dve utakmice (a inicijalno nisu trebali). 

Link to comment
1 minute ago, goofs said:

 

Usrali su mi se u zivot, od decembra planiram duplo kolo i namestam se za bench-boost. I sad mi pet igraca nece igrati dve utakmice, a izbacio sam tri igraca Vile koji ce igrati po dve utakmice (a inicijalno nisu trebali). 

 

Ja uopšte nisam planirao to duplo kolo nešto spec i ispostavilo se da samo četvorica ne igraju duple utakmice :lol:

 

Link to comment

Pitanje je koliko su trenirali ovih dana u Vili, s obzirom da im je trening centar zatvoren. Takođe, očekujem da izađu u šarenom sastavu jer ko zna ko je sve tu bio zaražen, ko je u izolaciji, itd. Najbolje izbeći Vilaine.

Link to comment
1 minute ago, goofs said:

 

Usrali su mi se u zivot, od decembra planiram duplo kolo i namestam se za bench-boost. I sad mi pet igraca nece igrati dve utakmice, a izbacio sam tri igraca Vile koji ce igrati po dve utakmice (a inicijalno nisu trebali). 

 

Pa strasno, ne moze nista da se planira unapred...

 

A sinoc sam napravio takav zajeb da jos uvek ne mogu da prezalim. Morao sam zeni da se izjadam koja me je gledala u fazonu to je samo igrica :lolol: Aktivirao free hit za ovo duplo kolo, i kombinujem, isprobavam. U jednom trenutku imam 0,5 u banci, a Martineza imam vec 100 godina otkad je kostao 4,5m. I onda zamenim Martineza za Mekartija i shvatim da mi ne odgovara, pa onda vratim Martineza, al on sad kosta 5,1m i ostanem na 0,2m :isuse:

  • Wub 1
  • Hvala 1
Link to comment

hahaha, pazi sad ovo

 

Shrewsbury Town boss tests positive for Covid-19

 

Shrewsbury je trebalo da igra FA kup protiv Sotona, zbog toga je utakmica Soton-Lids odlozena. E sad, ako se to otkaze moze se desiti da se Soton-Lids vrati u prvobitno planirani kalendar, sto bi znacilo da ce i Soton i Lids imati duplo kolo. 

A najveca smejurija u svemu je sto ce verovatno odluka pasti narednih dana, sto znaci nakon sutrasnjeg dedlajna :lol: 

Link to comment
6 minutes ago, goofs said:

hahaha, pazi sad ovo

 

Shrewsbury Town boss tests positive for Covid-19

 

Shrewsbury je trebalo da igra FA kup protiv Sotona, zbog toga je utakmica Soton-Lids odlozena. E sad, ako se to otkaze moze se desiti da se Soton-Lids vrati u prvobitno planirani kalendar, sto bi znacilo da ce i Soton i Lids imati duplo kolo. 

A najveca smejurija u svemu je sto ce verovatno odluka pasti narednih dana, sto znaci nakon sutrasnjeg dedlajna :lol: 

 

:rant::rant::rant:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...