Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

10 minutes ago, x500 said:

Bravo, vaistina omikron se preboli :)

 

ugazili smo ga :D

ne znam kako bi bilo bez vakcine, a i bolje sto ne znam 

 

sad jos treba obaviti nemacku birokratiju :twak:

  • +1 2
Link to comment
On 10.2.2022. at 10:12, Caligula said:

Sesti dan od pojave simptoma, sve OK, grlo popustilo, temperature nema od prekjuce, ostao samo dosadni kasalj. Dete danas OK, zenu jos uvek malo bole ledja i to je to.

 

Radicemo laboratoriju za nekoliko dana.

 

Hvala vakcinama i omikronu:)   drzte se ljudi, mislim da je sunce negde tu iza coska, mada sa ovim govnetom od virusa se nikada ne zna

Sad možeš po sendvič!

  • Wub 1
  • Hvala 1
Link to comment

Jeo tamo prekjuce, mislim ne tamo nego narucili odande :heart:

 

Ljudi idite u koordinatu, stvarno kidaju sa hranom

 

E kacam vec ovde, dajte neki medikament za suvi iritirajuci kasalj, imam upalu stomacnih misica. Sirupi ne pomazu

Link to comment

Komsika :D

 

Nemaju dostavu, vrag bi ga znao zasto. I moras da narucis (ponekad) i po 3 sata ranije da bi ti napravili na vreme. Mnogo, ali mnogo su dobri. Restoranska hrana na ulici.

 

Izvinjavam se na offu

 

  • +1 1
Link to comment

E pa da se upišem i ja na spisak.

 

Od kako sam izašao iz bolnice prošle subote imam stalno neku temperaturicu i neke naznake prehlade, ali sam juče baš počeo da kašljem kao magarac i pošto temperatura ne pada, otišao sam jutros na aerodrom da uradim PCR. Pozitivan.

 

Zakazao sam za uveče u Medigroupu pregled, ne znam šta mogu da urade osim da mi daju neki sirup pošto zbog operacije ionako već pijem jake antibiotike.

 

Najgore je naravno što su se te 2 stvari preklopile.

 

E sad, ili sam bio nekako već zaražen kad sam legao u bolnicu (iako je antigenski bio negativan a meni ništa nije falilo), ili sam imao neku prehladu a u bolnici fasovao koronu. Miris i ukus i dalje imam pa cenim da nije delta. 3x vakcinisan, Sputnjikom.

  • Tužno 15
Link to comment
E pa da se upišem i ja na spisak.
 
Od kako sam izašao iz bolnice prošle subote imam stalno neku temperaturicu i neke naznake prehlade, ali sam juče baš počeo da kašljem kao magarac i pošto temperatura ne pada, otišao sam jutros na aerodrom da uradim PCR. Pozitivan.
 
Zakazao sam za uveče u Medigroupu pregled, ne znam šta mogu da urade osim da mi daju neki sirup pošto zbog operacije ionako već pijem jake antibiotike.
 
Najgore je naravno što su se te 2 stvari preklopile.
 
E sad, ili sam bio nekako već zaražen kad sam legao u bolnicu (iako je antigenski bio negativan a meni ništa nije falilo), ili sam imao neku prehladu a u bolnici fasovao koronu. Miris i ukus i dalje imam pa cenim da nije delta. 3x vakcinisan, Sputnjikom.
Verovatno si tamo pokupio, bolnice su igralište korone...
Poznanica, pošto je trebala da ima operaciju nekog uklanjanja tumora uradila i antigenski i PCR u svojoj režiji. Operisali je i posle dva-tri dana ležanja joj detektovali koronu i pedala pod hitno iz bolnice kući...

Drži se...





... Shiit has hit the fan


Link to comment
Sta znaci ako je posle omikrona Dimer povisen na 0.98 (norm  
rolleyes.gif
To je vrlo mali skok d-dimera pogotovo ako je sve ostalo ok...
Šta kaže doktor?






... Shiit has hit the fan


Link to comment

Meni su za d-dimer 1,07 mg/L, pri čemu je kao normalna vrednost označena manja od 0,55 mg/L, prepisali injekcije. 

 

 

Edit: Da li je moguće da govorimo o različitim merenjima/jedinicama? 

Edited by Ras
Link to comment
38 minutes ago, Frank Pembleton said:

To je vrlo mali skok d-dimera pogotovo ako je sve ostalo ok...
Šta kaže doktor?






... Shiit has hit the fan

 

 

Danas popodne ide na kontrolu kod dr.

 

Inace poznanik dr kaze da bi mozda trebalo samostalno davati fraxiparin zbog istorije prosirenih vena na donjim extremitetima.

Link to comment
 
Danas popodne ide na kontrolu kod dr.
 
Inace poznanik dr kaze da bi mozda trebalo samostalno davati fraxiparin zbog istorije prosirenih vena na donjim extremitetima.
Ma naravno, ne slušaj ti nas ovde, vidi šta doktor kaže i ponašaj se tako...
Biće sve ok [emoji1696]







... Shiit has hit the fan

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...