Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

kao sto sam pisao, pre dve nedelje sam bio u kontaktu s kolegom za kojeg se par dana kasnije ispostavilo da je pozitivan.

nisam imao nikakve simptome sve ovo vreme, ali zbog povratka u firmu, uradio sam brzi test u privatnoj laboratoriji, i pokazao se kao negativan. nadam se da ce tako i ostati :)

 

kolega je inace vec par dana dobro, nema tempraturu i nikakve poteskoce. supruga, koja je takodje bila bolesna, isto tako. kod njega je bilo gore, on je oko nedelju dana imao temperaturu(izgubio je i culo ukusa i mirisa, ali srecom bez problema sa disanjem i bez kasljanja), ona 2-3 dana. klinci nisu imali nikakve simptome. sada samo da sve ostane tako :) 

  • +1 5
Link to comment
Pitanje za pretekle - da li ste umorni i nedeljama posle? Ajde što sam se ugojila i što mi se jede samo testo, hajde, smršaću nekako. Ali ovaj umor me ubi.
 
 
Dešava se, imam te periode koji traju po par dana kada osećam kao neki pritisak u grudima, I tada se lakše umaram, mislio sam da odem da proverim pluća i srce čisto preventive, vratio sam se opet malo jačim treninzima...
Link to comment
17 minutes ago, angelada said:

Pitanje za pretekle - da li ste umorni i nedeljama posle? Ajde što sam se ugojila i što mi se jede samo testo, hajde, smršaću nekako. Ali ovaj umor me ubi.

 

 

Mene je slabost drzala skoro 3 nedelje, da bi krenula da se proredjuje. Tek od ove nedelje mogu drzati tempo brzog hoda, kao sto sam inace navikao. Izgubio sam oko 6 kilograma, no nadoknadicu to brzo, posto volim da pravim kolace i gricke.

Link to comment
Sinoć Zvezda pobedila tako da ne brinemo za Miloša
Osim sto korona misli drugacije.

Meni krenula na krvne sudove, rizik od tromboze postoji

Dobio sam potpuno novu terapiju I za 5 dana kontrola
Link to comment
4 minutes ago, Milosh76 said:

Osim sto korona misli drugacije.

Meni krenula na krvne sudove, rizik od tromboze postoji

Dobio sam potpuno novu terapiju I za 5 dana kontrola

 

E jbt

 

Pretpostavljam Fraksiparin za razređivanje

Drži se majstore i misli na proleće

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, Milosh76 said:

Osim sto korona misli drugacije.

Meni krenula na krvne sudove, rizik od tromboze postoji

Dobio sam potpuno novu terapiju I za 5 dana kontrola

pocni da navijas za Partizan i nosi u novcaniku sliku Duleta Vujosevica, i sve ce biti OK... ne za koronu, to nema veze, vec za mentalno zdravlje :P

 

aj drzi se covek, jaci si ti od nje ;)

 

  • +1 3
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...