Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

8 minutes ago, *edited by mod said:

Stigli rezultati sa Torlaka negativni. U Medigrup mi rekli da držim terapiju, pojačam antibiotik sa jednom na dva puta dnevno i da dođem u četvrtak na kontrolu.

Sent from my GM1913 using Tapatalk
 

To su ti rekli nakon negativnih rezultata? :unsure:

Link to comment
4 minutes ago, ducca said:

 

Ovo. Baš krenuh da vidim ko je proizvodjač, ispostavlja se da se i kompanija zove Orthomol Gmbh u Švabiji, a ovde ih distribuira izvesni Pharma Maac tako da su oni zaslužni za laku ruku naših vajnih doktora. 

Drugarica radila nesto kratko kod njih i tada su bili blago receno totalno neorganizovani i vrlo amaterski radili posao... Da li se nesto promenilo u medjuvremenu ne znam ali ocigledno da su uspeli da proguraju pricu

Link to comment

chekamo rech struchnjaka :D

ovi, da nije korone ne bi prodali nishta. u aprilu su imali i nestashicu, ali se tada informacija shirila iz farmacije, a sada dolazi iz bolnice, kao, da i sam njemac to daje za njemachki kovid.

sent from bubamoto



  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Kelt said:

ne znam zašto su se lekari uhvatili da propisju orthomol, nema dokaza da je išta bolji/drugačiji

Šta bi ti preporučio od suplemenata ja jačanje imuniteta zdravih osoba?

Ubijaju sa reklamama i ponudama, ne zna čovek odakle bi krenuo, i koliko zapravo uzimanje tako nečega ima smisla...

Link to comment

Mene korona, nažalost, nije udarila po guzici tako da nisam ništa smršala, naprotiv. Od silnog ležanja i jedenja na nervnoj bazi + hormonski šok zbog zaustavljanja laktacije.... Nebo mi je granica. 

:dry:

  • +1 1
Link to comment

vi koji ste gubili culo mirisa, jel to bas skroz, tipa ,preseces beli luk pa pod nos i ne osetis?

 

imam neki kao rinitis, otekla sluzokoza, mozda mi miris oslabio nekih20%..i nista mi drugo nije

(pozadina sto sam se stavila pod lupu - jedna retardirana naprednjakusa dolazila bolesna na posao, i ona i muz su pozitivni. posto ceo dan svi naprednjaci na poslu provedu s portirom slusajuci naprednjake i puseci ,iako iako su tu senzori za protivpozarnu, u jednoj prostoriji, vrv ce svi zaginuti. ja i jos par nas samo prodje i nismo u dodiru ali dodirivanje kvake ulaznih vrata i sl, al kapiram da nije to bas tako lako zakaciti

Link to comment
6 minutes ago, InvisibleLight said:

vi koji ste gubili culo mirisa, jel to bas skroz, tipa ,preseces beli luk pa pod nos i ne osetis?

 

imam neki kao rinitis, otekla sluzokoza, mozda mi miris oslabio nekih20%..i nista mi drugo nije

(pozadina sto sam se stavila pod lupu - jedna retardirana naprednjakusa dolazila bolesna na posao, i ona i muz su pozitivni. posto ceo dan svi naprednjaci na poslu provedu s portirom slusajuci naprednjake i puseci ,iako iako su tu senzori za protivpozarnu, u jednoj prostoriji, vrv ce svi zaginuti. ja i jos par nas samo prodje i nismo u dodiru ali dodirivanje kvake ulaznih vrata i sl, al kapiram da nije to bas tako lako zakaciti

nosi masku i drzi distancu - kod nas samo iskacu pozitivni, pa nismo svi dobili... jos uvek. ali definitivno nije bas tako sigurica kao sto smo zamisljali na pocetku.

  • +1 1
Link to comment

@InvisibleLight nisam imao otečenu sluzokožu, zapravo, bez curenja nosa uopšte. čulo mirisa je naglo nestalo i nije ga bilo jedno tri dana. potpuni prekid, apsolutno ništa ne osetiš, kao da umesto nosa imaš rupu, odvratan osećaj.

čulo ukusa nije nestalo (slano, slatko, kiselo, gorko) ali ne osećaš aromu bilo čega što jedeš. čak sam bio čudno osetljiv, na slano i gorko posebno. recimo, štapiće nisam mogao da podnesem, bili mi preslani, a kafa previše gorka

 

miris se vratio posetepeno, za par dana

Edited by banatjanin
  • Hvala 1
Link to comment
11 minutes ago, InvisibleLight said:

vi koji ste gubili culo mirisa, jel to bas skroz, tipa ,preseces beli luk pa pod nos i ne osetis?

 

Kad sam se razbolela, prskala sam parfem ispred nosa da proverim, i to sam mogla da namirisem, znaci njuh nije bio skroz otisao, ali kad npr. udjem u kuhinju i kupatilo i znam sta bi trebalo da mirise, nista nisam mogla da namirisem. Trajalo je tri nedelje, mozda i duze.

 

Jezik i nepce sam bila sprzila cajevima pa zbog toga nisam bila sigurna sta mi je sa ukusom, ali sve je bilo manje ukusno. :unsure:

  • Hvala 1
Link to comment
14 minutes ago, banatjanin said:

@InvisibleLight nisam imao otečenu sluzokožu, zapravo, bez curenja nosa uopšte. čulo mirisa je naglo nestalo i nije ga bilo jedno tri dana. potpuni prekid, apsolutno ništa ne osetiš, kao da umesto nosa imaš rupu, odvratan osećaj.

čulo ukusa nije nestalo (slano, slatko, kiselo, gorko) ali ne osećaš aromu bilo čega što jedeš. čak sam bio čudno osetljiv, na slano i gorko posebno. recimo, štapiće nisam mogao da podnesem, bili mi preslani, a kafa previše gorka

 

miris se vratio posetepeno, za par dana

jbt lebac

pogotovo tebi, živiš od tog nosa

mogu da zamislim pakao

Link to comment
12 minutes ago, renne said:

jbt vruć mirisni lebac

pogotovo tebi, živiš od tog nosa

mogu da zamislim pakao

slušao sam u nekoj knjizi skoro da su nos i penis sličniji nego što se misli. 

banaćane lolo :lolol:

  • Haha 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...