Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

11 hours ago, Anonymous said:

 

Kakav je to stomačni virus, mene drnda par dana?

norovirus bio meni kad sam imao poslednji put pre 10 godina, zarazan uzasno, brzo se simptomi javljaju, nestane za 2-3 dana.

Link to comment

Ima li neko ideju koji od ovih seroloskih testova ima smisla raditi sad da bih proverio da li mogu bezbedno izaci iz izolacije, 14 dana nakon pozitivnog pcr-a? Simptoma odavno nemam nikakvih, a ne bih opet da dajem 6000 za pcr ako ne moram.

Link to comment

Jel zna neko gde u NS moze da se uradi snimanje pluca? I da li uopste primaju ako se imaju simptomi. Tri dana imam temp oko 38 i kontam da je korona posto sam bio u kontaktu sa pozitivnom osobom. Ne mogu na naselju da cekam 8+ sati da me pregledaju

Link to comment

Medeni mesec sa koronom is over. Od sinoc smo prešli na viši nivo: temperatura (prvi put od početka simptoma), kašalj i malaksalost. Ipak, krvna slika ok, pluća čista. Danas je inače dan 7.

@Milosh76 jesi hemomicin dobio u terapiji ili piješ na svoju ruku?

Link to comment
Medeni mesec sa koronom is over. Od sinoc smo prešli na viši nivo: temperatura (prvi put od početka simptoma), kašalj i malaksalost. Ipak, krvna slika ok, pluća čista. Danas je inače dan 7.
[mention=1302]Milosh76[/mention] jesi hemomicin dobio u terapiji ili piješ na svoju ruku?
Na nalog lekara, nikako na svoju ruku.

A sta ti pijes od lekova? Koje nove simptome imas?
[mention=308]Valkyrie[/mention] [emoji38]ol: ... U 5 nova doza... Odoh da jedem grasak, sutra brokoli cry.gif
Link to comment

danas mi prica jedan lekar da je ucestvovao u nekoj onlajn strucnoj diskusiji i da je primetno da se u ex yu drzavama (bez slovenije) protokol mnogo vise bazira na ranom davanjju antibiotika, dok u drugim zemljama antibiotike cuvaju za kasnije i teze faze bolesti. ne znam zasto je to tako i da li je samo specificnost ovog dela evrope.

Edited by Aleksija
Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:

Na nalog lekara, nikako na svoju ruku.

A sta ti pijes od lekova? Koje nove simptome imas?

Od lekova ništa. Samo C, D i Zn. Temperatura, kašalj i malaksalost. I kijanje

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...