Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

O tome i pričam,tek će biti problema sada kad se ovo zahuhta ,sa ogromnim brojkama jednostavno će morati da smanje karantine ...

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk

Link to comment

Mama nekad u januaru 2020. imala (dva mj prije zvaničnog početka korone u BiH ) sve simptome korone , sjećam se da je rekla da nikad nije bila duže i više slomljena uz manju temperaturu. Sav komšiluk Nam je na potezu Milano Bergamo Breša. Prettp da je od njih tada pokupila za praznike , iako nikad nije radila at. Sav taj komšiluk je preležao, vakcinisani tamo 3x fajzerom i opet sada zaraženi , evo i nju opet zakačilo. Svi imaju blaže simptome . Ona dva x Kinez .

Послато са Redmi Note 5 помоћу Тапатока



  • +1 1
Link to comment
20 minutes ago, elementary said:

Koliko je zvanično karantin kod nas?
Ako je 14 dana onda je toliko a ne u zavisnosti kakav si sa lekarom ...

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk


 

Kod nas je (za sada) i dalje karantin 14 dana, i u bilo kojoj kovid ambulanti mogu izdati naznake za bolovanje za taj period. Nakon isteka 14 dana, ako je neko i dalje bolestan, doznake za bolovanje mora uzeti kod svog izabranog lekara opšte prakse. Osim, naravno, ako ne leži u bolnici.

  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:

Preporukaemoji769.png je 100%, kod mene u kombinatu toliko daju.
Čak kolegi dali 65% on im rekao "imam covid šifru" pa mu vratili na sledećij plati 35%.
Napomeni im.







... Shiit has hit the fan
 

 

45 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

a jel ima to negde crno na belo, tipa službeni glasnik 

 

@Moća & ostali pravnici

posle prelistavanja paragraf rs, moje srednjoškolsko poznavanje prava kaže 65%

Link to comment

Kod mene u kombinatu se za kovid dobija 100%, jer zarazeni mora u izolaciju bez obzira na simptome. 

E sad, ja sam parazit iz državne firme, ne znam kako se ponašaju privatnici po tom pitanju.

Link to comment
2 minutes ago, Filozof manijak said:

Kod mene u kombinatu se za kovid dobija 100%, jer zarazeni mora u izolaciju bez obzira na simptome. 

E sad, ja sam parazit iz državne firme, ne znam kako se ponašaju privatnici po tom pitanju.

bolje da ne znaš, gule kožu s leđa, dok radimo klečimo na kukuruzu, nosimo pelene, 12+ sati je uobičajno radno vreme, nema pauze ni za cigar, ni za 1 žu-žu

 

 

al najteži je psihički pritisak što mora da izdržavamo dva takva parazita

 

  • Haha 6
Link to comment
Ok, dve nedelje sediš kući i vratiš se na posao a ne da se razvlačiš kući 4 nedelje .
Evo polako i smanjuju karantin i trajanje istog ,ako nemaš nikakve simptome 7 do 10 dana je po meni sasvim dovoljno od dana testiranja .

Sent from my YAL-L21 using Tapatalk


Kako da ti kažem, bolovanje možeš dobiti i treba da dobiješ za grip, dakle i bez korone.
I za mnoge druge stvari.
Nadam se da nećeš biti u prilici da prisustvuješ situaciji kakvih je bilo gde su ljudi od "nije mi ništa nemam simptome" do upale pluća...







... Shiit has hit the fan

Link to comment
posle prelistavanja paragraf rs, moje srednjoškolsko poznavanje prava kaže 65%
Kažem ti, to je na nivou preporuke[emoji769].
Ali recimo masa nekih protokola, na primer u domovima za stare, je isto na nivou preporuke.
To tako govnari iz ministarstava čuvaju svoje dupe.
Raspitaj se u kombinatu.







... Shiit has hit the fan

Link to comment
1 hour ago, Filozof manijak said:

Kod nas je (za sada) i dalje karantin 14 dana, i u bilo kojoj kovid ambulanti mogu izdati naznake za bolovanje za taj period. Nakon isteka 14 dana, ako je neko i dalje bolestan, doznake za bolovanje mora uzeti kod svog izabranog lekara opšte prakse. Osim, naravno, ako ne leži u bolnici.

ne kaže se naznake nego predznake

Link to comment
3 hours ago, Frank Pembleton said:

Sticajem okolnosti sam čuo za jedan "vojvođanska termin" :
Hranarinska lista.

Beat that!

... Shiit has hit the fan
 

dopada mi se. od sad ću svoju platu da zovem hranarina 😄

nadam se da su se svi oporavili jer sutra je ponedeljak i mora da se radi!!

Link to comment
2 minutes ago, slepa živana said:

dopada mi se. od sad ću svoju platu da zovem hranarina 😄

nadam se da su se svi oporavili jer sutra je ponedeljak i mora da se radi!!

Jok to su valjda "doznake"

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...