Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

3 minutes ago, Svemir Zeka said:

@Caligula

ne znam da li si probao, ima ono dečje Apis Gola, kao neki slatkast sirup je, ali ume da smiri grlo i kod odraslih :D prska se. Ima i nešto s propolisom, meni pomoglo.

 

To je super stvar. Preporucujem i ja 

  • +1 2
Link to comment
20 minutes ago, Caligula said:

Ma dzaba raspitivanje, ljudi su zarazni i pre simptoma.

 

Ne znam, meni ovaj Omikron generalno deluje neizbezno.

 

kod mene simptomi gotovo asimptomatski, samo grlo grebucka (treci dan)... bez preznojavanja i temperature jos od juce ujutru. Opet, nemam osecaj da je ova viroza gotova, ne znam zasto, valjda zbog grla. Videcu nocas kako ce da bude, za sada je OK.

 

 

 

Probaj s propolisom, meni je pomogao kod iritacije u grlu i smirivanju kašlja.

  • +1 1
Link to comment

Uzimam tantum verde, prvo sam bio na spreju sad sam na tabletama. Inace grlo me boli vise od 7 dana, bez drugih simptoma, umerena konstantna bol. Neki delovi dana su sasvim ok onda uvece malo zategne, neko cudo jeste. Nekad je bilo da grlo boli jako dva dana i popusti, ovo je nesto sve poremeceno u vazduhu sa svim i svacim.

Edited by villiem
Link to comment

Ima čist Propolis, tinktura, antiseptik za grlo. 

Protiv bola može Tantum Verde, isto za grlo. 

Deci Apis Golu, obavezno, ja to starijem prskam stalno jer nam je presuv vazduh u stanu i grebe ga grlo.

 

 

 

  • +1 3
  • Haha 2
Link to comment

Ako je zenina koleginica juce otkrila da je pozitivna (u ponedeljak je bila negativna), zena je juce radila od kuce (znaci kontakt je bio ponedeljak-sreda), do kada ocekujem da ce se pojaviti simptomi, ako ih bude? Po nekoj mojoj proceni nedelja ili ponedeljak?
 
Koleginica ima neke blage simptome, mislim da ni temperaturu nema

Edited by Milosh76
Link to comment

dva rođena brata (po materi), jedan vakcinisan uredno (nije stigao da primi buster) a drugi težak antivax, svojevremeno imao lajmsku bolest, javio se kasno, dva meseca proveo u bolnici, ostele posledice na srcu. 

elem, oba zaglave koronu, ovaj avax prođe kao sa lakšom prehladom, vakcinisani zaglavi na kiseoniku , pri tom avax nežnog zdravlja

 

danas to saznala, ovaj avax muževljeva bliska familija,

i sad ti u familiji učini nešto po pitanju vakcinacije :ph34r:

 

 

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...