Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Mi od danas imamo slučaj :) Snaha sa sestrom i dvoje mladih bila na skijanju, vratili se danas i urade brze testove kućne jer imamo u 2 kuće 2 babe pa za svaki slučaj, kad gle njena sestra pozitivna.Od simptoma ništa tek zapušen nos malo al kao sneg skijanje ovoono. Odu i plate odmah pcr , ona opet pozitivna snaha i deca negativni. No čim su došli u Bg moj bruder prateći najstariju na avion  prvo ode da se svi pozdrave sa ovima sa skijanja, uredno se redom izgrlili i izljubili. I sad ko u igrici  imamo da čekamo, koliko ako je to taj brzošireći omikron istom treba da sa  jedne sestre skoči na drugu i njenu decu jer su ako ništa, ceo dan bili svi u istim kolima. Pa onda , ako je skočio već a test još negativan jel imao šanse da preskoči i na oca porodice i najstariju sestru u 10 minuta pozdravljanja. Posledično na mene isto u manje od 10 minuta pozdravljanja sa jednim detetom ko kontaktom. Najstarija koliko juče platila pcr  test da bi mogla putovati nazad na studije. Tako, rasporedjeni u 3 stana  što nam je sitna olakšavajuća okolnost , čekamo rezultat igre. Druga olakšavajuća okolnost je da su svi sem najmladjeg deteta vakcinisani više puta a moj bruder i preležao letos . Jednačina sa više nepoznatih, javiću rezultate.

 

 

Ovo sa pričom o vakcini koju je Drako ispričao... jedino su od  više desetina u krug vakcinisanih svim i svačim moja kuma i kum imali reakcuju na prvu dozu fajzera skoro slični koroni al kraće trajalo   s tim da su je primili relativno brzo posle preležane korone. druga doza ništa.

a fajzera su kao treću naprimali svi matori u familiji od čega je  četvoro onkoloških pacijenata , jedno i na terapiji. Rečenica da mnogi imaju probleme od vakcine a boje se ili neće da prijave ( od koga i od čega ?) mi je tek nejasna, ja bih prva da je nešto krenulo  loše kukala ko suro pile  :D   

  • +1 7
Link to comment
3 hours ago, Caligula said:

Ma dzaba raspitivanje, ljudi su zarazni i pre simptoma.

 

Ne znam, meni ovaj Omikron generalno deluje neizbezno.

 

kod mene simptomi gotovo asimptomatski, samo grlo grebucka (treci dan)... bez preznojavanja i temperature jos od juce ujutru. Opet, nemam osecaj da je ova viroza gotova, ne znam zasto, valjda zbog grla. Videcu nocas kako ce da bude, za sada je OK.

 

 

 

Đumbir je super za grlo. Ja ga žvaćem iz čaja, mada je dobar i sam čaj. Ljuto u pm al za grlo keva

 

EDIT To kad me nešto boli a sad ništa, bukvalno smo medeni mesec. Niko nas ne zove ne cima šetamo pustim predelima fotkam još ću da počnem i da crtam ako se ovako nastavi. Danas smo spavali 3 i po sata popodne al to je od lenjosti. Opet bi se testirao da ne uživam ovoliko

Edited by Hermetico
  • +1 6
Link to comment

U zgradi mojih matoraca, u razmaku od dva dana preminulo je troje starijih ljudi od kovida.

Katastrofa!

Ovo kosi kao kuga.

 

I svi nevakcinisani, mada to sad  više nije ni važno.

  • +1 1
  • Tužno 7
Link to comment
2 minutes ago, Filozof manijak said:

Izvukli se oboje, majka je kod kuće, čekamo da matorog otpuste iz kruševačke bolnice. Već je mesec dana tamo.

prošli ste pakao svako na svoj način mada mislim da je tebi bilo najteže. drži se.

  • +1 3
  • Hvala 1
Link to comment

Niko da kaze domaca loza ili sljiva za grlo ??

 

Ja cu tako da lecim ovu grlobolju koja me zeza vec drugi dan..ostalih simptoma nema.

 

Imam pun frizder, pun zamrzivac, placenu kablovsku, net..radicu od kuce naredne nedelje.

 

Ke bude sredjeno.

  • +1 8
Link to comment

Jel kupovao neko danas testove u apoteci da podeli info gde je nasao?

Spremam se idem da trazim, ali sam cula da ih nigde nema.

Nemam simptome, dobro sam. Hocu da se proverim onako, previse rizicnih susreta sam imala pa da znam kako da se ponasam ako sam slucajno +

Edited by Sandradjer
Link to comment
12 minutes ago, Sandradjer said:

Jel kupovao neko danas testove u apoteci da podeli info gde je nasao?

Spremam se idem da trazim, ali sam cula da ih nigde nema.

Nemam simptome, dobro sam. Hocu da se proverim onako, previse rizicnih susreta sam imala pa da znam kako da se ponasam ako sam slucajno +

benu pcl covid dostupnost

Edited by kud u maglu Simoviću
  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...