Jump to content
IGNORED

Zaraženi forumaši protiv korone


BarryWhite

Recommended Posts

Imam sve simptome virusa, boli glava, nos curi, grlo skaklji, povremeni kasalj, sin pozitivan i evo vec treci test negativan. Jeste da je antigenski ali sinu su se juce odma pokazale dvije crte.

 

Nema druge nego opet test sutra ili prekosutra.

  • +1 1
  • Tužno 4
Link to comment
19 minutes ago, Valkyrie said:

imam pitanje za bivše i aktuelne koronaše, da li je iko imao osećaj da ga peče koža?
pitam za drugaricu (zaista, eno tripuje se kao majmun)

Prvi put čujem. Ni ja ni ovi oko mene to nisu pominjali.

  • Hvala 1
Link to comment
imam pitanje za bivše i aktuelne koronaše, da li je iko imao osećaj da ga peče koža?
pitam za drugaricu (zaista, eno tripuje se kao majmun)
mene (nevezano sa koronom) je nekad znalo da 'boli' koza i kosa (!) kad je neka temperatura na virus. imajuci u vidu da kovid udara na zivce, meni to nije nishta chudno :unsure:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
1 hour ago, Valkyrie said:

imam pitanje za bivše i aktuelne koronaše, da li je iko imao osećaj da ga peče koža?
pitam za drugaricu (zaista, eno tripuje se kao majmun)

 

Drugaricu je pekla koza na ledjima u predelu plecki, pretpostavljam da je zbog upale pluca koju je imala, mozda lupam ali to mi logicno

  • Tužno 1
Link to comment
2 hours ago, Valkyrie said:

imam pitanje za bivše i aktuelne koronaše, da li je iko imao osećaj da ga peče koža?
pitam za drugaricu (zaista, eno tripuje se kao majmun)

 

E, ćao Valk :rolf:

Meni se npr desi da osetim na mestu uboda™ onaj osećaj kao i dan posle uboda. Neki svrab ili reakcija mišića, tako nešto. Uglavnom ujutru, možda ako spavam na toj strani, ne znam... Ali se desi fakat i posle par meseci.

Link to comment

ćao, Milanče :)

misliš na mesto uboda vakcine?
jok to, ovu peče koža baš, u većim kriškama, i to šeta osećaj. pekle je butine pa sad leđa, na covid pregledu joj merili tri x temp jer je isijavala toplotu a temp nije imala, weird shit.

Link to comment
6 hours ago, Valkyrie said:

peče koža baš, u većim kriškama, i to šeta osećaj. pekle je butine pa sad leđa, na covid pregledu joj merili tri x temp jer je isijavala toplotu a temp nije imala, weird shit.:)

Pre bih rekla da su mi "gorele cele noge" nego samo "pekla koza" kad sam drugi put imala koronu (uz potpuni gubitak cula mirisa) pre oko godinu dana. Vrlo cudan bol, nije bio samo povrsinski osecaj, pretpostavljam da mi je virus bio napao nervni sistem. Par dana se sirilo od gluteusa na dole, jedan dan bukvalno pola tela "gori" (nisam mogla da se sagnem ni do kolena, ni da sedim), posle se par dana povlacilo uz "ostrvca" na slabim tackama. Cerka mojih prijatelja je imala isto to "gore noge" tokom korone. 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...