Jump to content
IGNORED

Zvezda u sezoni 2020/2021: Aut derbi, aut nihil


Dimitrije

Recommended Posts

54 minutes ago, Nikodije said:

strasno... koliko sam video svuda po evropi se igra bez ljudi, osim kod brata™ orbana, gde je bio pun stadion na tamosnjem derbiju. samo je on ludji od psiha.

Francuzi, Nemci, norvežani, šveđani, danci

Ima toga dosta

 

btw favoriti smo na kladionici 1.9 pobeda Zvezde, 4 Liberec

Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

strasno... koliko sam video svuda po evropi se igra bez ljudi, osim kod brata™ orbana, gde je bio pun stadion na tamosnjem derbiju. samo je on ludji od psiha.

 

Ima dosta liga, i to jakih, koje dozovoljavaju smanjene kapacitete. Ali poenta je u tome, bar iz priče sa prijateljima iz tih zemalja (Francuska, Švedska, Nemačka) da ni ljudi nisu tolike budale pa da se svojevoljno izlažu riziku. Kod nas je u junu bilo navijača i na derbiju i na finalu kupa što je kasnije dalo "rezultate".

Link to comment

Rijeka je igrala prošlog četvrtka pred publikom. U Rusiji i Ukrajini igra se pred publikom. U Italiji su velike demonstracije protiv mera. Imaju nešto publike i na stadionu i u halama.

Link to comment
3 hours ago, Dimitrije said:

Korona je biolosko-zdravstveni problem, ne politicki.

 

Genralno da, ali u svakoj državi, kao i ovde kod mene u Nemačkoj, odluke o koroni donose političari a ne virolozi.. 

 

Što se tiče gledalaca, u Bundesligi se igra, u zavisnosti od lokalne situacije. 

 

BvB protiv Šalke se igralo pred 300, u Mainz pred 3000, a Union je imao čak 10000 gledalaca, prošlog vikenda... 

Link to comment

na polupraznom stadionu je vrlo lako drzati distancu, daleko lakse nego u javnom prevozu npr. a ovi sto ce da se grle i grupisu svakoko ce, ukoliko ne mogu na stadion, otici u kafanu zajedno; tako da je opet svejedno...

Link to comment
2 minutes ago, Bright Billy said:

na polupraznom stadionu je vrlo lako drzati distancu, daleko lakse nego u javnom prevozu npr. a ovi sto ce da se grle i grupisu svakoko ce, ukoliko ne mogu na stadion, otici u kafanu zajedno; tako da je opet svejedno...

 

Ako budu dozvolili gledaoce, jel ides?

Link to comment
2 hours ago, Milosh76 said:

 

Ako budu dozvolili gledaoce, jel ides?

 

malo sam u guzvi ovih dana al ako dozvole obaveze i krizni stab da. i kao sto sam vec pisao posle one utakmice nakon karantina, stvarno nisam kamikaza nego odgovorno tvrdima da ko god hoce na polupraznom stadionu moze da drzi distancu mnogo lakse nego u gomili drugih svakodnevnih situacija... 

  • +1 2
Link to comment

Jedina mala razlika je što moraš da se nađeš u gomili drugih svakodnevnih situacija, a na stadion apsolutno ne moraš ići.

 

No dobro, različiti ljudi, različiti prioriteti.

Link to comment

Mislim da ćemo da dobijemo Čehe jedno dva razlike. Često smo posle kiksa u prvenstvu dobro prolazili u Evropi. Sećam se kada smo pred Dinamo Drezden izgubili kući od Proletera iz Zrenjanina 2:1,dao nam Vesko Mihajlović gol pred kraj. Bio na toj tekmi, e to su bila lepa vremena. 

  • +1 1
Link to comment

mislim da može lako da se desi i da izgubimo, imajući u vidu koliko nam leži češki fudbal i što je važnije  koliko je ovaj tim neutegnut i nepouzdan, nekompletan itd.  tako da može bilo šta da se desi, i tako se treba i postaviti, pustiti brata Stankelu da radi bez pritiska i da uči, jer ima lepu situaciju da vežba u LL i u Evropi, da uči i da postane trener, ako hoće.  ako nije došao samo da isprati investiciju u građevini i  usput da gleda Zvezdine utakmice iz prvog reda

Link to comment

Pa dobro, nama ne leži ni albanski, kiparski, jermenski fudbal ni komšije ni Javor pa smo tu gde smo. A slažem se da treba pustiti Dekija da se uči i da gradi bez pritiska i teških reči, još su oni i dobri kakva nam je država. 

Link to comment

Иако су долазиле информације да ће одређени капацитет стадиона „Рајко Митић“ бити пуштен за гледаоце, до тога ипак неће доћи јер је процењено да је ситуација у вези корона вируса у нашој земљи досегла врхунац и да би било превише ризично пустити публику на стадион

 

 

Od bitnijih vesti izdvajamo.. .Kanga nije spreman za svih 90 minuta, mozda udje u drugom, ako bude bilo potrebe.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...