Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

1 hour ago, Kampokei said:

Koliko verovati ovim kucnim testovima iz apoteka? Moja sestra bila negativna na onim testovima na pljuvacku, onda otisla u lab i pozitivna. Onda iz radoznalosti uradila opet kucni, a ona po tome negativna ko vrata. Vidim da u uputstvu za upotrebu pise da se poklapaju 90% sa PCR testovima, ali nesto sam skeptican. Da li bi oni kucni na nos bili ipak pouzdaniji?

 

Mi nemamo te na pljuvacku ovde, ali ovi na nos (nekad i grlo, zavisi od modela) definitivno umeju da detektuju.

 

On topik, ja i dalje pozitivan na tim brzim.

Ovako ok, kasljucnem ponekad, temp nemam, O2 saturacija i dalje u visokim 90-im.

Edited by jms_uk
Link to comment

Pa dobro bila su tri-četiri neradna dana. Vidio sam danas red ispred neke privatne laboratorije ispred koje nije bilo nikog danima. Em utorak, em nakon NG. Plus ako je omikron uveliko stigao, nikakvo čudo. Kako izgleda, izgleda će baš protrčati kroz narod.

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, Caligula said:

Ja sve nesto mislim da su i narod i vlada ponosni na brojke, ne zezam se.

 

"hahaha bas smo ludi mi Srbi hahaha"

Pa vjerovatno su u fazonu "vid ovih sisa (tipa Japanci), imaju samo 300 zaraženih na 120 miliona i opet ne prave ništa, zna se kod koga je pravo zezanje, ludilo, ko ima muda, pušite ga pičke"

 

Terry Crews Middle Finger GIF by Idiocracy

  • +1 2
Link to comment
genocidlije
autogenocid, to da se uvede!

kao autolitija i autoshovinizam. vreme je da se i to prizna.

(nemoj neko da mi kenja kako se degradira genocid. svidja mi se i zabole me)

sent from novi mnogo jak bubamoto.

  • +1 3
Link to comment
Taman mogu da proslave sto je vrhovni antivakser Djokovic uspeo da zaobidje pravila
Ne može da se posmatra to tako izvučeno iz konteksta, čovek je veliki deo života proveo boreći se sa raznim alergijama i ako imam za nekog razumevanja zašto se nije vakcinisao imam za njega i njemu slične.
Dakle, da bude jasno, lekar može da da nekome preporuku da se ne vakciniše, jer su potencijalni problemi veći nego oni koji bi se dogodili zaražavanjem.
  • +1 1
  • -1 1
Link to comment
 
Ima i autopedofilija, kad te lože sopstvene slike iz detinjstva.
to nisam znala [emoji38]ol:

a nastaje kad te keva lozi na slike? pa nije ni chudo.

srecom je prostor vremenski kontinuum makar to reshio kvalitetno hihi.gif


edip. sine, bjezi otog vremeplova! :rolf:

sent from novi mnogo jak bubamoto.


Link to comment
6 minutes ago, booyaka said:

Ne može da se posmatra to tako izvučeno iz konteksta, čovek je veliki deo života proveo boreći se sa raznim alergijama i ako imam za nekog razumevanja zašto se nije vakcinisao imam za njega i njemu slične.
Dakle, da bude jasno, lekar može da da nekome preporuku da se ne vakciniše, jer su potencijalni problemi veći nego oni koji bi se dogodili zaražavanjem.

 

Onda nek tako kaze a ne da sernja o slobodnom izbory, plaky.

 

Btw, znam licno ljude alergicne na penicilin koji su primili i fajzer i sinofarm

  • +1 5
Link to comment

Ma kakve alergije i kontraindikacije za vakcinisanje, ordinarna glupost.

Ja imam alergije na sve i svašta i ništa mi se nije desilo kad sam se vakcinisao.

Nula razumevanja za avaksa koji koristi svoj uticaj da zaobiđe pravila.

  • +1 8
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...