Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

To što se tebi nije desilo ne znači da se ne bi desilo nekom drugom ko ima problem sa alergijama. On nije želeo da preuzme taj rizik i to je u redu.
Ja sam primio neispravnu vakcinu protiv variole vere koja me umalo nije koštala života i zbog koje sam se lečio 14 godina, ali sam ipak odlučio da se vakcinišem protiv kovida, a da sam odlučio drugačije niko ne bi mogao nijednu reč da mi kaže.
Zdravlje je individualna stvar i svako odlučuje po svojoj savesti.

  • +1 3
Link to comment

moj je utisak da Đokovića ne sprečavaju alergije ili nešto slično da se vakciniše, već supruga. odnosno da bi se on bocnuo odavno da nije tog faktora i ne gubio vreme na ova budalesanja koja, niti mu trebaju, niti mu u nečemu pomažu

 

možda grešim, samo lični utisak je u pitanju 

Link to comment
Just now, Filozof manijak said:

Nemam toliki problem sa njegovom odlukom da se ne vakciniše, koliko sa tim što nema muda da podnese posledice svoje odluke.

Nećeš da se vakcinišeš?

Ok, budi mudonja i istrpi onda posledice svoje odluke, a ne da zaobilaziš pravila i kurvanjski sebi obezbeđuješ specijalni status.

Iskreno navijam da izduva.

Ma kao što rekoh, niti je mudonja pa da odustane i pošalje ih u kurac, niti je kolegijalan, bole ga, konkurencija nikad gora, njemu put nikad čistiji a uspio je da izmuva za sebe izuzeće. Bravo, nema šta, majstor si, ajd nemoj više da se predstavljaš kao najveći borac za ravnopravnost igrača i čovjek od principa. 

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, booyaka said:

Nije dobio samo on izuzeće nego i drugi neimenovani teniseri, kao i građanstvo. U pitanju je zakonski uređena stvar kojoj svi podležu

eno sandgren nije dobio izuzeće, recimo

Link to comment

dobro da kenguri nisu pre dve nedelje odustali od mera za suzbijanje širenja korole pa da razumem ovakav stav organizatora turnira

- avaj oni danas imaju 47k okuženih, šta im znači ako na turnir dođe još par desetina igrača, trenera ili novinara zaraženih omikronom

- kako reče njihov premijer, građani nisu mala deca da im država uređuje život, ako dođe do skoka brojeva pučanstvo će to samo regulisati smanjenjem kontakata :happy:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...