Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

Neće im ni trebati kao csntar. To treba da bude elitni deo grada a ne da prolazi gologuzija. Ovi spektakli prvenstveno treba da izvuku novac, vatromet je navodno koštao 45000. A i nisu to neke pare...

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, Nikodije said:

pa ne znam, koliko cujem galerija mahom zvrji prazna, izgleda da im samo elita nije dovoljna.

Jeste prazna, i ja sam čuo. Možda planiraju da je popune kada budu razvalili sve oko Sajma i kada izgrade još stambenih blokova. Mada, ako je i ne popune to nije njihov problem, jel.

Link to comment



Žao mi čoveka koji je podnosio te papire, sad će ovaj i debilna familija da izliju gnev.
 
Osim ako ta osoba nije Jelena, to bi već bilo do jaja. :happy:


I treba da ih naduvaju q, klasično izdrkavanje.
Link to comment

Nisi me razumeo. Žao mi je čoveka iz Novakove ekipe koji je podneo zahtev za njegovu vizu, jer će sad Novax i luda familija da mu seru, ali bi bilo do jaja da je taj čovek Jelena i da je ona napravila sranje.

Edited by napadaj
  • +1 1
Link to comment
Nisi me razumeo. Žao mi je čoveka iz Novakove ekipe koji je podneo zahtev za njegovu vizu, jer će sad Novax i luda familija da mu seru, ali bi bilo do jaja da je taj čovek Jelena i da je ona napravila sranje.
Ovo za Jelenu se slažem, nije mizogini stav, odnosi se na nju kao osobu.
Link to comment
3 hours ago, Malkmus said:

 

izuzetna ideja!

čitam sad po tviteru, konkretno za smederevo i prokuplje, kako ljudi viđaju kilometarske redove omladine koja čeka ispred policije za vađenje lične karte, pošto valjda bez lične neće moći da podignu one pare što su im obećane. 

a maske niotkuda

FIWDDUEX0AU0H5_?format=jpg&name=900x900

Link to comment
izuzetna ideja!
čitam sad po tviteru, konkretno za smederevo i prokuplje, kako ljudi viđaju kilometarske redove omladine koja čeka ispred policije za vađenje lične karte, pošto valjda bez lične neće moći da podignu one pare što su im obećane. 
a maske niotkuda
FIWDDUEX0AU0H5_?format=jpg&name=900x900
a kad zada 100 evara za zenjene, oni ce da nagrnu na matichara. ja bih, vezbe radi, zadala i neke druge akcije, da vidimo kako to sve moze da ide [emoji38]ol:

sent from novi mnogo jak bubamoto.

  • Haha 1
Link to comment

Izgleda da je ozbiljan pritisak na sistem.
Priča mi dečko koji je išao u Medicinu rada na NBG koja je važila za odlično organizovanu, da je i tamo raspad.
U jednom trenutku dve sestre koje su prozivale po brojevima su digle ruke od pravljena reda i bukvalno je ulazio ko je kako hteo...







... Shiit has hit the fan

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...