Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

isti slučaj. već godinu dana redovno u kanc, redovno sastanci, redovno teren. rad od kuće je bio na granici rasula. srećom nije dugo trajao inače bi sve otišlo u honduras.

 

što se mene tiče oni koji su radili od kuće mogu i dalje tako. manje gužvi po saobraćaju, više parking mesta.

  • +1 5
Link to comment

nešto nisam primetio smanjenje gužvi u saobraćaju, parking mi srećom nije problem

 

al sam primetio povećan nivo posla, napadaju sa svih strana kao da sutra ne postoji. ne znam kako je u ostalim sferama  al ja ne postizavam nikako. mart, april i maj su bili 1 kvalitetno ludilo

Link to comment

manje gužvi je po mom kraju.

 

što se tiče obima posla ove godine je ludnica. čak ni oko nove godine nije bilo zatišje što je prilično neuobičajeno. 

Link to comment

Dobroj drugarici muz hospitalizovan posle druge doze AZ, bio pozitivan kada je primio. Ona pita za informacije iz dr. Dragomir Karajovic instituta (on je tamo) da bi mogla da prati stanje supruga u slucaju da se pogorsa. Ima li neko od nasih PPPovaca tamo da radi?

Link to comment
12 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

nešto nisam primetio smanjenje gužvi u saobraćaju, parking mi srećom nije problem

 

al sam primetio povećan nivo posla, napadaju sa svih strana kao da sutra ne postoji. ne znam kako je u ostalim sferama  al ja ne postizavam nikako. mart, april i maj su bili 1 kvalitetno ludilo

Isto!!! Ja mislim da moraju da potrose budzete iz q1 i q2 da im ne bi kontrolinzi trazili reforecaste ili sta vec kontroling radi.

 

podivljali su svi, nikad nismo imali vise posla i manje zaposlenih. Imamo i mnogo trudnica, sto je super, ali je nesuper sto odugovlace sa zaposljavanjem novih.

Link to comment

ne treba zaboraviti da vecina pokushava da istovremeno i vozi i bude parkirana, da ne propusti neshto, a zaboravila i jedno i drugo kako se radi. zasluge za kosmos naravno porasle do nemerljivosti, pun grad velichina koje to zasluzuju. od novotarija, peshacima se vishe ne staje.

sent from bubamoto



Link to comment
13 hours ago, beta kentauri said:

isti slučaj. već godinu dana redovno u kanc, redovno sastanci, redovno teren. rad od kuće je bio na granici rasula. srećom nije dugo trajao inače bi sve otišlo u honduras.

 

što se mene tiče oni koji su radili od kuće mogu i dalje tako. manje gužvi po saobraćaju, više parking mesta.

 

Rad od kuće je za mnoge zajeaban i neproduktivan.Navikli su na spolja nametnute obaveze.

Link to comment
 
Rad od kuće je za mnoge zajeaban i neproduktivan.Navikli su na spolja nametnute obaveze.
Dovodi i do sindroma "kuća-kuća-kuća, haos-živcekidajuća"



Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

  • +1 3
Link to comment

Juče bio na prvom nekom većem okupljanju u godinu i po dana, rođendan na otvorenom. Osim par momenata kad mi se ortak uneo u lice dok je pričao, nisam osetio neku psihozu.

 

Istovremeno sam odbio poziv da idem u klabing jer mi za to deluje i dalje prerano. Po fotkama i video klipovima (ljudi đuskaju zbijeni kao sardine, doduše na otvorenom) reklo bi se da se sve vratilo u normalu. Naravno posle 22 uveče, ko jebe mere™, ako mogu utakmice i proslave titula, može sve.

Link to comment

Juce na salasu Mali park kraj Sremskih Karlovaca,  bilo suvise vetrovito za sedenje napolju, pa je ogromna vecina bila u samom lokalu. Bez maski, bez distance, mada stolovi nisu bili previse blizu.

 

Bio neki prvi rodjendan, mali Vuk je bio slavljenik, bilo dosta klinaca, par poslovnih ruckova i tako. Kelneri bez maske... "kao da je bilo nekad" sto bi se reklo.

Link to comment

video sam pun pionir, sad citam sta pisete, malopre sam se vratio sa pijaca i niko nigde ne nosi masku sem ovih maksija a i tamo ne svi

ne znam sta se sad desava, jel cekamo nesto, neki period vremena?

 

Link to comment
video sam pun pionir, sad citam sta pisete, malopre sam se vratio sa pijaca i niko nigde ne nosi masku sem ovih maksija a i tamo ne svi
ne znam sta se sad desava, jel cekamo nesto, neki period vremena?
 
chekamo tradicionalne dve najdalje tri nedelje. koje su kljuchne. ako krene opet, jebiga. ako ne krene, idemo dalje nece valjda.

sent from bubamoto

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...