Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

2 minutes ago, renne said:

da promenili su u međuvremenu odluku

 

Koliko god bio protiv promene odluke,ali je stvarno glupo da se u petak objavi sta nece da radi u subotu.

Oni se skupe u utorak da usvoje odluku da ce pre vikenda doneti neku odluku pa onda ne mogu da se skupe uopste do petka i onda donesu nesto da se eto nisu dzabe skupili.

U sustini oni sve nas jako dobro zajebavaju.

  • +1 3
Link to comment
8 minutes ago, Блок_64 said:

 

Koliko god bio protiv promene odluke,ali je stvarno glupo da se u petak objavi sta nece da radi u subotu.

Oni se skupe u utorak da usvoje odluku da ce pre vikenda doneti neku odluku pa onda ne mogu da se skupe uopste do petka i onda donesu nesto da se eto nisu dzabe skupili.

U sustini oni sve nas jako dobro zajebavaju.

I pri tome se radi samo o dva dana kao da će to nešto promeniti :lolol:

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, maheem said:

I pri tome se radi samo o dva dana kao da će to nešto promeniti :lolol:

 

Ja stvarno ne poznajem toliko prava,ali da li je moguce da nekom ko recimo ima parfimeriju,ili prodavnicu plastike,ili srafova saopstis danas da on sutra ne moze da radi i da je to po zakonu.

Link to comment

Taj sto prodaje plastiku ili srafove, da ista vredi kao covek, otvorio bi kafic, lepo gospocki i gotovo.

 

Bez srafova se moze..bez proseravanja uz produzeni sa toplim mlekom, nikako.

  • +1 6
Link to comment

zlatibor je prazan. u maxi u samom centru nema sanse da se udje bez maske, vratili su dva mladja para sa vrata, iako su se dosta glasno i dugo protivili, samo za vreme nase kupovine - inspekcija ih je izgleda dobro nacepila. tek pre nekoliko nedelja nije bilo neobicno videti kupce bez maske.

Edited by Aleksija
  • +1 1
Link to comment
Jbga meni ortak koji je poslao ćerku na Kopaonik tvrdi da tamo pustahija...

.... Shiit has hit the fan!

Ne deluje mi da je snimak od juče, najiskrenije. Jeste da uvek mislimo najgore kad je Srbija u pitanju al jedna stvar je dobar pokazatelj da je video od ko zna kad... niko ne nosi masku. Ja sam stigao pre 7 dana sa Kopa, velika većina ljudi nosi masku u redu za žicu a i oni koji ne nose su odmah opomenuti od redara da to urade a ako nemaju dobiju masku na licu mesta. Naravno, ima stoke kao i svuda, pa neće da stavi ni masku koju dobije. I za te ima leka, pojavila se kontrola i izbacivala ih i uzimala ski pas. Ja sam bio smešten u Brzeću, hotel je uradio apsolutno sve da se u ovim uslovima obezbedi sigurnost gostiju. Maska u svakom trenutku dok ideš od sobe do trpezarije, maska i rukavice dok uzimaš hranu, merenje temperature na ulazu, razmak između stolova po barem 3 metra i plus na to jede se u smenama od po sat vremena da bi se maksimalno smanjio broj ljudi...


Sent from my M2002J9G using Tapatalk

Link to comment

Evo ih dva govneta Kon i Vesić na Prvoj. Vesić uvređen.

 

Ja bih ovog Vesića tukla i tukla i tukla i ne bi mi bilo žaoooooooooo.

Edited by Arkadija
  • +1 3
  • Wub 2
Link to comment

Ja sam primetio medju ljudima u svom okruzenju solidnu dozu opustanja nakon primanja druge vakcine.

Oni koji su bili bas izolovani i odbijali bilo kakvu interakciju sada zovu na druzenje, dok oni koji su bili ranije za neko ograniceno druzenje bi sad sa zovu goste u punu kucu.

Kapiram da se trend prenosi i dalje, oni koji su se tek ponesto malo cuvali bi sad u diskać i dernek, da nadoknade, a oni koji su vec bili po dernecima su verovatno samo nastavili tako i nisu ni vakcinisani.

To sve u kombinaciji sa cinjenicom da vakcina ne stiti 100% bi moglo da bude razlog porasta broja i trenda zarazenih.

Ne vidim drugo objasnjenje, a i statisticki nema logike da se ovako ponasa kriva ako si pelcovao 15% stanovnistva. Jedino da je vakcina potpuni fejl, slana vodica i da ne stiti nista. Ili nam je dosao corona2.0, kojeg vakcina ne pokriva.

Edited by goofs
  • +1 1
Link to comment

Ovaj Vesić je jedno nepatvoreno zlo. On zna bolje od svakog doktora sve. Ja sam sada iskreno šokirana njegovom dubinom zla. Znala sam da je ekstrem, ali ovoliki......

  • +1 1
Link to comment
Ovaj Vesić je jedno nepatvoreno zlo. On zna bolje od svakog doktora sve. Ja sam sada iskreno šokirana njegovom dubinom zla. Znala sam da je ekstrem, ali ovoliki......
Ma bre on je jednom "preskočio tarabu" i sad su pred njim kilometri zelenih livada...
Nema on kočnice više...
Besni pas pušten s lanca...

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 4
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...