Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

22 minutes ago, Aleksija said:

odlicna karikatura. dkt je predstavnica vladajuce kaste, a ne svog pola u ovom slucaju. 

petricic nikad ne promasi.

tviter prokljuco, gledam i neveruem koliko su ljudi retardi. 

  • +1 3
Link to comment
11 minutes ago, harper said:

 

 Karikatura je odlicna, ova "kritika" koja ima za cilj da skupi jeftine politicki korektne poene je govno, kao i svaka druga takva "kritika". Ko nije shvatio nije shvatio, niko mu nije kriv sto je glup. 

 

Kako misliš skupljaju političke poene?  Ljudi (mahom su to suštinski Petričićevi istomišljenici) su izrazili neslaganje i podvukli da bi moglo biti problematično i zbog čega (sasvim legitimno i ima tu dobrih argumenata i karikatura trigeruje ljude koji su propatili zbog seksizma, pa možda učitavaju i to je razumljivo i to jesu važne stvari i nešto o čemu bi trebalo polemisati), zašto bismo ih sad tako etiketirali i omalovažavali? 

  • +1 1
Link to comment

Pa isto ovako su Petričić i Koraks crtali onog prepariranog pauna Vulina, ista priča, samodopadljivost ispred svega, forma prije suštine i ego do neba, uz servilnost ka nagore.

Link to comment

Odlican Petricic.Vazno je da se gospodja zali da su joj sjebali sliku i prikazali debele noge,kao i ekskluzivne slike sa sminkanja i sredjivanja frizure pre izlaska u javnost,dok poliva po kolegama i koleginicama.Jel ziva direktorka Batuta?Zna li se nesto?:rolleyes:

Link to comment

Ne sumnjam da će ova ekipa i njihove medijske falange i ovo ispinovati u nekom femi-mizoginom ključu, ali kao što sam sto puta rekao, pripadnicima ove klike treba oduzeti i zanemariti bilo kakav identitet (Brnabićka nije LGBT osoba, Rasim nije musliman, Krkobabić nije star, Danilo nije dijete itd itd) sem onog da su pripadnici mafijaške familije koji usput imaju i neke ljudske osobine tipa sujeta ili narcisoidnost (DKT).

Jebote žena je u sred one krize dolazila sa uparenim rukavicama sa sakoom a preko tih rukavica je stavljala sat. Aj što je nepristojno, već je to nekolegijalno, a stalno se postavljala kao da je ona u skafanderu sa pacijentima 12 sati dnevno. Bukvalno kao da je iz Ezopove basne izašla.

  • +1 9
Link to comment
4 minutes ago, James Marshall said:

Ne sumnjam da će ova ekipa i njihove medijske falange i ovo ispinovati u nekom femi-mizoginom ključu, ali kao što sam sto puta rekao, pripadnicima ove klike treba oduzeti i zanemariti bilo kakav identitet (Brnabićka nije LGBT osoba, Rasim nije musliman, Krkobabić nije star, Danilo nije dijete itd itd) sem onog da su pripadnici mafijaške familije koji usput imaju i neke ljudske osobine tipa sujeta ili narcisoidnost (DKT).

I kako mislis da se to u praksi odraziti na ljude iz diskriminisanih grupa? ti ce da zanemaris, kao sto zanemarujes inace. sta ce mile ispred televizora da radi?

  • +1 3
Link to comment

To su ljudi koji su tvrdili da je Borko Stefanović sam sebe napao a da je Oliver Ivanović neprijatelj Srba, oni i računaju na strah, da se plašimo šta će ujutro na Pinku da osvane, tako i parališu protivnike i odvraćaju od bilo kakve akcije. Ako nije to, biće da je pilot Mehić bio pijan.

Link to comment

Sere mi se od nametnute političke korektnosti i tviter babl standardima 21. veka. Mogao je Petričić i golu da je nacrta. Ona je nekompetentno đubre, maksimalno uvezano sa ovom žgadijom, spremno da gazi po leševima ako treba.

  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment

Pomalo :D van niti priče, čitam Doktorka iz GAK KCS: Ne želim i ne smem da ostanem na poslu 

 

"... – Prvo me je sekretarica direktora u 7,20 toga jutra pozvala da mi kaže da ću ići na drugo odeljenje taj dan, što nije praksa. Kada sam je pitala za salu, rekla mi je da u salu ući neću. U 10 sati sam obaveštena od strane direktora preko načelnika da do 14 sati treba da ispraznim svoju sobu, koja je moja kancelarija. Danas je trebalo da operišem pacijentkinju. Operacija je odložena a ja sam pacijentkinji savetovala da nađe drugog lekara – priča doktorka Ljuština za Danas."

 

pa da dopunim (ako dobro čitam, Sašin Odsek uroginekologije i urodinamike potpada pod Odeljenje Poliklinika-ginekologija), a vala i ponovim:

 

MENADŽMENT 

Direktor: Prof. dr Aleksandar Stefanović 
Zamenik direktora: Prof. dr Saša Kadija

Pomoćnici direktora:

  • Prof. dr Rajka Argirović – za ginekologiju
  • Prof. dr Vesna Kesić – za naučno-istraživački rad 
  • Prof. dr Nebojša Radunović – za vantelesnu oplodnju 
  • Prof. dr Darko Plećaš – koordinator za carske rezove

Pomoćnik direktora Klinike za neonatologiju: Prim. dr Tatjana Nikolić 

 

Odeljenje Poliklinika – ginekologija:

  • Načelnik odeljenja: Prof. dr Vesna Kesić

 


  •  
  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, Joe D said:

I kako mislis da se to u praksi odraziti na ljude iz diskriminisanih grupa? ti ce da zanemaris, kao sto zanemarujes inace. sta ce mile ispred televizora da radi?

 

msm da je u procesu borbe s sns najgore prolazi lgbt jer se prakticno normalizuje da je to nesto lose 'vucicu pederu', 'ana - čale'..jer su ovi skotovi losi, najolosiji

i glupo je da ljudi koji nisu iz tih grupa procenjuju koliko je to 'puka politicka korektnost' a koliko stvarno dopriniosi normalizaciji mržnje

 

 

  • +1 2
Link to comment
8 minutes ago, James Marshall said:

To su ljudi koji su tvrdili da je Borko Stefanović sam sebe napao a da je Oliver Ivanović neprijatelj Srba, oni i računaju na strah, da se plašimo šta će ujutro na Pinku da osvane, tako i parališu protivnike i odvraćaju od bilo kakve akcije. Ako nije to, biće da je pilot Mehić bio pijan.

nisam mislio na prosecnog vucicevog glasaca, mozda sam poresno upotrebio termin mile. mislim na prosecnog coveka. kako mislis da brnabicka utice na homofobiju kod raje? 

 

edit: i kisicka na mizoginiju.

 

 

Edited by Joe D
  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, Joe D said:

nisam mislio na prosecnog vucicevog glasaca, mozda sam poresno upotrebio termin mile. mislim na prosecnog coveka. kako mislis da brnabicka utice na homofobiju kod raje? 

 

 

jako puno

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...