Jump to content
IGNORED

Coronavirus u Srbiji


Milosh76

Recommended Posts

2 hours ago, vememah said:

 

30 minutes ago, Haralampije said:

Komentari sa 021 na vest da je Vulin posetio NP 

    • rque qoque
      06.07.2020  19:14
      O
      Koja li je nasa dijagnoza kad nam covek cije celokupno glasacko telo stane u jedan spediter vedri i oblaci zemljom i na jednoj je od najodgovornijih funkcija
      Hvala - Vaš glas je zabeležen (+1)
    • Ibro
      06.07.2020  19:10
      Doživotna penzija
      Sklonite ovu sramotu da ga više nikada na gledamo. Dajte mu papreno visoku doživotnu penziju iz budžeta kao naknadu da se više nikada javno ne pojavljuje i ne bruka nas ovoliko.
      Hvala - Vaš glas je zabeležen (+1)
    • Zekonja
      06.07.2020  19:09
      .
      Ma vojničina je to, već preležao ljubi ga tetka...
      Hvala - Vaš glas je zabeležen (+1)
    • samo kazem
      06.07.2020  19:02
      Dijagnoza
      Eh, da mu je COVID-19 jedina dijagnoza koju ima, lako bi bilo...
       

 

I tako...

 

Jel ga zvala panduracija?

Link to comment
15 minutes ago, SNARC said:

 

 

Jos da nekako zeznemo Crnogorce i Bugare..i cao, turisticke sezone u okolini anulirane by Serbia.

 

A srpski BDP ce imati najveci rast, jer ce imati najmanji pad :fantom:

Link to comment
1 hour ago, barrcode said:

Grčka, 43 novozaražena, od toga 20 iz Srbije.

Dominacija.783ead3b314d95243a3c6f53105db01d.jpg

 

Pa je l bio pre neki dan članak na N1 ili Nova o turistima u Grčkoj. Intervjuisali su nekog srpskog turistu i on je rekao: samo smo tu mi, Bugari i Grci. Prema tome, dabome.

Link to comment

Sad sam čula iz prve ruke da je pedijatar u Bgdu u jednoj eminentnoj klinici dolazio na posao 5 dana sa simptomima, pregledao decu i govorio: produvao me vetar. Onda se testirao i bio pozitivan na kovid. To je sad bilo, juče.

 

Takodje, moram da primetim da se bukvalno svi u Srbiji za koje znam ponašaju neozbiljno. Ovde na forumu sam pročitala da se sa simptomima ide do prodavnice itd. Pa jbt ljudi.

 

 

 

 

Link to comment

Ovo sa maskama je makar zasad ozbiljno shvaćeno, čini mi se. Nikad više ljudi nisam video da nosi masku, u zatvorenom bukvalno svi, čak i u tramvajima i trolejbusima koliko sam mogao da vidim u prolazu. Hajde, bar nešto. 

Link to comment
4 minutes ago, trustno1 said:

Sad sam čula iz prve ruke da je pedijatar u Bgdu u jednoj eminentnoj klinici dolazio na posao 5 dana sa simptomima, pregledao decu i govorio: produvao me vetar. Onda se testirao i bio pozitivan na kovid. To je sad bilo, juče.

 

Takodje, moram da primetim da se bukvalno svi u Srbiji za koje znam ponašaju neozbiljno. Ovde na forumu sam pročitala da se sa simptomima ide do prodavnice itd. Pa jbt ljudi.

 

 

 

 

 

Rekao ti pedijatar?

Link to comment
2 minutes ago, Halvard said:

Ovo sa maskama je makar zasad ozbiljno shvaćeno, čini mi se. Nikad više ljudi nisam video da nosi masku, u zatvorenom bukvalno svi, čak i u tramvajima i trolejbusima koliko sam mogao da vidim u prolazu. Hajde, bar nešto. 

 

Kontroliše panduracija prevoz i kafiće. Konačno.

Link to comment
5 minutes ago, harper said:

 

Rekao ti pedijatar?

Rekao mi je direktor klinike, kolega direktan i nadredjeni tom pedijatru. Kome je ovaj doneo rezultat testa i otišao na bolovanje.

 

U pitanju je poznata, jedna od najpoznatijih privatnih klinika u Bgu.

 

Ako je mene lagala osoba direktor, lažem i ja vas.

 

 

Edited by trustno1
Link to comment
2 minutes ago, trustno1 said:

Rekao mi je direktor klinike, kolega direktan i nadredjeni tom pedijatru.

 

 

Onda nije iz prve ruke. Dovoljno je da kazes da si cula, verujemo svi da nije izmisljeno, ne moras da naglasavas da je iz prve ruke ako nije.

Link to comment
8 minutes ago, Halvard said:

Ovo sa maskama je makar zasad ozbiljno shvaćeno, čini mi se. Nikad više ljudi nisam video da nosi masku, u zatvorenom bukvalno svi, čak i u tramvajima i trolejbusima koliko sam mogao da vidim u prolazu. Hajde, bar nešto. 

Da... Samo sto ih bar pola nodi ispod nosa :(

Link to comment

Moj utisak da se ljudi pridrzavaju mera, nisam videla unutra (prodavnice, institucije) nikoga bez maske, a videla sam ljude s maskama i napolju, na ulici, u parku, maskiranu decu. Osim toga, uzeh da narucim nesto od Univerexporta - nema slobodnih termina. Kao u vreme kad smo bili zakljucani.

Link to comment
1 minute ago, harper said:

 

Onda nije iz prve ruke. Dovoljno je da kazes da si cula, verujemo svi da nije izmisljeno, ne moras da naglasavas da je iz prve ruke ako nije.

 

Ja mislim da su obe te osobe prva ruka. :) Al svakako tako mi je rečeno. Ja bih dvaput razmislila pre nego što odem kod lekara u ovom trenutku u Srbiji.

  • +1 1
Link to comment
Just now, Lezilebovich said:

Da... Samo sto ih bar pola nodi ispod nosa :(

 

Neka ih nose gde hoce napolju i gde nema guzve, samo da ih uredno namicu u guzvi i u zatvorenim prostorima.

Link to comment
1 minute ago, Lila said:

Moj utisak da se ljudi pridrzavaju mera, nisam videla unutra (prodavnice, institucije) nikoga bez maske, a videla sam ljude s maskama i napolju, na ulici, u parku, maskiranu decu. Osim toga, uzeh da narucim nesto od Univerexporta - nema slobodnih termina. Kao u vreme kad smo bili zakljucani.

Mozda gde je obaveza i kaznjavanje

Kod mene skoro niko u maxiju s maskom

Link to comment
3 minutes ago, trustno1 said:

 

Ja mislim da su obe te osobe prva ruka. :) Al svakako tako mi je rečeno. Ja bih dvaput razmislila pre nego što odem kod lekara u ovom trenutku u Srbiji.

 

Nisu. Nemoj pogresno da me shvatis, ne sitnicarim, ali ovako pocinju sve "uklesane istine" koje vitalju po drustvenim mrezama. Mi nemamo druge lekare od ovih koje imamo, poslednja stvar koja nam treba je da ljudi osete simptome i ne odlaze u ambulante zbog nepoverenja prema lekarima vec umesto toga setkaju okolo kao potencijalni izvori zaraze.

Edited by harper
  • +1 1
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • James Marshall unlocked this topic
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...