Jump to content
IGNORED

UN Ali Express edition


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

28 minutes ago, gospa buba said:

molim?

sent from bubamoto
 

ako se odnosi na moj post - rece Srdja da je moguce da su i covid brojke koje je izneo BIRN i brojke iz zvanicno objavljenih dnevnih izvestaja tacne...niko ne laze, svi su u pravu, crva nije ni bilo, move along - nothing to see here

Link to comment
2 hours ago, 1n54jd3r said:

ako se odnosi na moj post - rece Srdja da je moguce da su i covid brojke koje je izneo BIRN i brojke iz zvanicno objavljenih dnevnih izvestaja tacne...niko ne laze, svi su u pravu, crva nije ni bilo, move along - nothing to see here

dada, na to se odnosilo. nema samo jedna, ima vishe? pretpostavljam da zavisi od metodologije i knjigovodstva. u pravu je chovek, samo ga nismo zato poslali tamo, da filosofira :dry:

 

boze gospode. ja sve rachunam, oni su bre neki bezveze likovi, taj srdja, ko ja, radi svoj posao 20 godina, metnu ga u neko telo, republika nece valjda, nece da se izliije reka, nece da se zapati tifus, nece da se obrushi saturn na mesec, i tako on sedi n godina, mozda i neku crkavicu daju, i ja bih sedela da me neko zove, i onda se obrushi saturn na mesec, a drzavu odjedared (shit!)  vodi shizoje lichno i armija orkova, uchu buchu i ajde sad radi posao junachino. ja se nisam toliko primakla drzavi u zivotu, moram da priznam. ali nije bash da ni biju ko nece. i iz skj se izlazilo, na fore, ali se izlazilo :dry:

 

 

Link to comment
  • 2 months later...

Jutros najava da su večeras gosti Vulin, Udovica i Tasovac, a sad ide ispravka - Vulin i zlatne rezerve Šešelj i Ostojić, kapiram da se mora oplesti po CG a tu su Taso i Udova prilično slabi igrači  

Link to comment

mogla bi nova vlada u mne da zabrani emitovanje pink tv. 

sutra ce u milovoj stampi i ovde od par ovih pro milo narikaca da citiraju jebenog seselja. cemu to uznemiravanje gradjana crne gore? 

 

Link to comment
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...