Jump to content
IGNORED

UN Ali Express edition


kud u maglu Simoviću

Recommended Posts

14 hours ago, Milošica said:

Fora je u tome što omladina predugo čeka da se javi lekaru, a i ako se javi na vreme, sada kada su kapaciteti skoro puni verovatno ih pošalju kući jer su mlađi...

 

A onda postane hitno i tek ih tad hospitalizuju.

 

...a mladi nek se bolje čuvaju i disciplinovano ponašaju, što većinom do sada nije bio slučaj

Link to comment
1 hour ago, Jumanji said:

Ceca: Radim 33 godine, nemam pet nekretnina, a Đilas..

https://nova.rs/vesti/politika/ceca-radim-33-godine-nemam-pet-nekretnina-a-dilas/

 

Pa u šta si pare spucala? Jbt, koja je ovo budalaština...

 

AKO neko zaradi pare i investira u nekretnine, taj je lopov... Ali,ako neko ukrade pare i potroši ih na koks i krpice, taj je ok...

 

Kakva jeftina zamena teza koja se agresivno nameće preko tzv medija™...

 

Inače, ja verujem da i na ovom forumu ima ljudi sa 4-5 nekretnina i šta sa tim? Radili, zaradili, investirali... U čemu je problem?

  • +1 3
Link to comment

 

3 minutes ago, radisa said:

Inače, ja verujem da i na ovom forumu ima ljudi sa 4-5 nekretnina i šta sa tim? Radili, zaradili, investirali... U čemu je problem?

 

Pošten čovek u Svrbiji ne može zaraditi za 5 nekretnina na legalan način :fantom:

Link to comment
Pa u šta si pare spucala? Jbt, koja je ovo budalaština...
 
AKO neko zaradi pare i investira u nekretnine, taj je lopov... Ali,ako neko ukrade pare i potroši ih na koks i krpice, taj je ok...
 
Kakva jeftina zamena teza koja se agresivno nameće preko tzv medija[emoji769]...
 
Inače, ja verujem da i na ovom forumu ima ljudi sa 4-5 nekretnina i šta sa tim? Radili, zaradili, investirali... U čemu je problem?
Ehhh sad, pitas sebe/nas ili nju? smile.png

Zena je idiot, jedna pokvarena i priprosta glupaca. Izvinjavam se svima, pogotovu ako ima postovaoca lika i dela, ali to je jedina "estradna zvezda" koju ne mogu da svarim od malena, valjda je i jasno zasto. Ma koliko ne slusam tu muziku, niti me njihov svet zanima, ovu spodobu ne mogu da smislim organski. Nazalost dosli smo u situaciju, mada to nije nista novo, traje vec jako dugo, da nam razni mediokriteti i moralne nakaze poput nje diktiraju stil zivota i namecu svoje postulate i nacela. Sa dolaskom ove sekte na vlast sve se to ubrzalo i postalo normalno, nekako se uklopili mnogi.

Ali definitivno nema nista kod sekte na lepe oci. Ne vucara se ovaj polsusvet po televizijama za dz, mora da se odradi svaka para, usluga, korist, da li su to Kon, Sesili, Tasovac (na tviteru), Kisicka, Lukas i ostala bagra, nebitno.




Link to comment

Ma bespredmetno je uopšte raspravljati o broju stanova, na više nivoa...

Jedino mi guranje Cece ovde nije jasno, mislim da čak i oni koji je cene kao “umetnicu” znaju dobro ko je bio Arkan i kako je stekao imovinu.

Edited by mraki
Link to comment
2 minutes ago, mraki said:

Ma bespredmetno je uopšte raspravljati o broju stanova, na više nivoa...

Jedino mi guranje Cece ovde nije jasno, mislim da čak i oni koji je cene kao “umetnicu” znaju dobro ko je bio Arkan i kako je stekao imovinu.

Prodavao sladoled i torte?... :fantom:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...