Jump to content
IGNORED

La Liga sve sezone


Cane Vukic Prebranac

Recommended Posts

@John Coltrane zaboravi prethodni post, upravo sad gledam docek igraca Reala ispred hotela u Valensiji, jezive rasisticke uvrede. Dakle, nema veze sa njegovim ponasanjem na samoj utakmici, kolikogod bilo sramotno sa hvatanjem za medjunozje i gestikulacijama za bj. Btw, Real ima dosta igraca crne puti, niko nije bio tapetu.

Iskreno, ne pratim toliko Real, da bih znao koren mrznje prema Vinciusu, ono sto cudi je to da se ne desava striktno po rasnom kljucu, vec po odabiru. Gvardiola je na poslednjoj utakmici u Madridu izvredjan na pasja usta, ali eto to je vec katalonsko-spanski problem. Pique je godinama trpeo najstrasnije uvrede, ukljucujuci zelje da mu umru deca.

Fali ovde Margaret Tacer. 

Link to comment
2 hours ago, Lancia said:

@John Coltrane zaboravi prethodni post, upravo sad gledam docek igraca Reala ispred hotela u Valensiji, jezive rasisticke uvrede. Dakle, nema veze sa njegovim ponasanjem na samoj utakmici, kolikogod bilo sramotno sa hvatanjem za medjunozje i gestikulacijama za bj. Btw, Real ima dosta igraca crne puti, niko nije bio tapetu.

Iskreno, ne pratim toliko Real, da bih znao koren mrznje prema Vinciusu, ono sto cudi je to da se ne desava striktno po rasnom kljucu, vec po odabiru. Gvardiola je na poslednjoj utakmici u Madridu izvredjan na pasja usta, ali eto to je vec katalonsko-spanski problem. Pique je godinama trpeo najstrasnije uvrede, ukljucujuci zelje da mu umru deca.

Fali ovde Margaret Tacer. 

 

Odabir je vrlo jasan - klinac ih razbija. Drugu sezonu za redom beleži dabl dabl golova i asistencija. Da je samo ponašanje Rudiger bi bio kandidat broj 1. 

 

Iskreno me začudio tvoj prvi post, mislio sam da bolje poznaješ situaciju u ESP. Zimus je to eksplodiralo baš pred meča sa Atletikom kada je na mostu "obešena" lutka u Vinijevom dresu. Par nedelja kasnije je bila frka sa kapitenom Majorke Railjom i desnim bekom (ex City) Pablom Mafeom - Real izgubio 1:0 Rajković skinuo penal Asensiu, a pomenuti kapiten izjavio kako su Modrić i Benzema rol model igrači, ali nikako Vinisijus!!! Naravno penal je bio nad Vinisijusom koji je dobio fine batine tog dana, preko 10 puta bio fauliran. 

 

I dok je Karlito objašnjavao da nije problem u Vinisijusu, svi su ostajali nemi i upravo pominjali njegovo iritantno ponašanje i "bezobrazluk". Njega sudije nisu štedele, mislim da ima više žutih od cele zadnje linije Reala zajedno. A to su posle jučerašnjeg meča ponovili i predsednik Valensije "nisu svi navijači rasisti" -relativiziranje i predsednik LaLige "ne žurite sa prozvikama i uvredama nego se inofrmišite šta smo do sad uradili" - jedenje govana. 

 

 

I na kraju, ali ne najmanje važno, ovo sve pišem kao neko ko prezire Real Madrid i sve ono što taj klub predstavlja kroz svoju istoriju...

Link to comment
6 minutes ago, John Coltrane said:

 

Odabir je vrlo jasan - klinac ih razbija. Drugu sezonu za redom beleži dabl dabl golova i asistencija. Da je samo ponašanje Rudiger bi bio kandidat broj 1. 

 

Iskreno me začudio tvoj prvi post, mislio sam da bolje poznaješ situaciju u ESP. Zimus je to eksplodiralo baš pred meča sa Atletikom kada je na mostu "obešena" lutka u Vinijevom dresu. Par nedelja kasnije je bila frka sa kapitenom Majorke Railjom i desnim bekom (ex City) Pablom Mafeom - Real izgubio 1:0 Rajković skinuo penal Asensiu, a pomenuti kapiten izjavio kako su Modrić i Benzema rol model igrači, ali nikako Vinisijus!!! Naravno penal je bio nad Vinisijusom koji je dobio fine batine tog dana, preko 10 puta bio fauliran. 

 

I dok je Karlito objašnjavao da nije problem u Vinisijusu, svi su ostajali nemi i upravo pominjali njegovo iritantno ponašanje i "bezobrazluk". Njega sudije nisu štedele, mislim da ima više žutih od cele zadnje linije Reala zajedno. A to su posle jučerašnjeg meča ponovili i predsednik Valensije "nisu svi navijači rasisti" -relativiziranje i predsednik LaLige "ne žurite sa prozvikama i uvredama nego se inofrmišite šta smo do sad uradili" - jedenje govana. 

 

 

I na kraju, ali ne najmanje važno, ovo sve pišem kao neko ko prezire Real Madrid i sve ono što taj klub predstavlja kroz svoju istoriju...

Ne pratim vise pazljivo, malo mi izaslo na nos to da postoje samo dva kluba u Spaniji, ostali se pomenu na mrve. Vinicius je super igrac, mene iritira, ne volim provokatore na terenu, sve to opet nema veze kroz sta prolazi. Iskreno sam bio sokiran navijacima Valensije na doceku ispred hotela. To je tik uz kordon policije, koji prstom nisu mrdnuli. 

Nista ja vise ne shvatam, trend je takav, da za deceniju-dve nece ni biti maltene bele rase u profesionalnom sportu, sve je postalo nadrealno stupidno i sam koncept navijanja, idem da vredjam nekoga je van pameti, ja i na forumu pod nickom pazim sta cu da kazem a ne negde javno.

 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Real i Hazard sporazumno raskinuli ugovor.

 

Užasno je koliko Hazard nije uspio u Realu, a u prajmu za Chelsea je rutinski bio 3-4.igrač svijeta i najbolji igrač PL. Problem je što je taj prajm trajao kratko po principu, odlična sezona, loša do meh sezona, odlična sezona i tako.

Link to comment

Toliko o tome da Twitter laže - i Benz u Saudijskoj Arabiji na kraju sapunice. Bojim se da lagano idemo ka tome da će kolko za koju godinu Saudijci dovoditi najbolje igrače u prajmu karijera…

Link to comment
7 minutes ago, ducca said:

Toliko o tome da Twitter laže - i Benz u Saudijskoj Arabiji na kraju sapunice. Bojim se da lagano idemo ka tome da će kolko za koju godinu Saudijci dovoditi najbolje igrače u prajmu karijera…

 

Hoće.

 

U Newcastle.

  • +1 2
Link to comment

Newcastle ipak mora nekako FFP da ispoštuje, što su do sad i radili, ovamo je sve dozvoljeno pa i milijarda za godinu dana igranja. Na to niko nije imun.

Edited by ducca
Link to comment
8 hours ago, ducca said:

Newcastle ipak mora nekako FFP da ispoštuje, što su do sad i radili, ovamo je sve dozvoljeno pa i milijarda za godinu dana igranja. Na to niko nije imun.

 

Pazi, Newcastle je već krenuo Cityjevim stazama sponzorskih ugovora koji su, najblaže rečeno, neobični. Firma koja "organizuje ivente" iz Saudijske Arabije i nema još oficijelnog web-sitea će biti sponzor Newcastlea za neku basnoslovnu cifru koja će biti legitimni prihod Newcastlea i tako će se zaobići FFP.

 

Kapiram da fudbalerima u prajmu Anžiji Mahačkale koji ne igraju bitna takmičenja nisu krajnji cilj u karijeri.

Link to comment

Ma da, bice podjednako prljavi, ali to je i dalje u evropskim okvirima i igraci ce tu zaradjivati koliko i ostali u PL, mozda malo vise. Ovo sto Saudijci sad rade - daju igracima stotine miliona za dve godine, to je van svih pameti.


No ne verujem da ce oni privlaciti igrace u svojim pik igrackim godinama, njima trebaju vec ovekovecene legende. Zamisli das 200 miliona nekom Dele Aliju koji je eksplodirao na dve godine, a onda nestao sa mape.

I kad daju te pare, moraju debelo da prebace, nikome se ne ide u Arabiju zarad par dodatnih milki godisnje, tj. nikome ko ima iole sportskog motiva.

  • +1 1
Link to comment

Benzema kada je dobio zlatnu loptu je izjavio da je to zlatna lopta naroda. Tada je bio heroj fr lijevice, siromasno djetinstvo roditelji migranti i postao je najbolji na svijetu (zasluzeno). Svi poslanici LFI su ga tvitovali i uzimali za primjer.

 

Sada ide u SA za 200M€ godišnje. Svi šute 😂 

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...