Jump to content
IGNORED

La Liga sve sezone


Cane Vukic Prebranac

Recommended Posts

Šta je ovo bilo? 6 komada!

(highlights kažu Grizman nikad gora frizura i nikad bolja forma u zadnje vreme).

 

Ima Čolo da ih pošalje u karantin na dva-tri dana, nedopustivo je ovo.

Link to comment
6 hours ago, Nevernik said:

Šta je ovo bilo? 6 komada!

(highlights kažu Grizman nikad gora frizura i nikad bolja forma u zadnje vreme).

 

Ima Čolo da ih pošalje u karantin na dva-tri dana, nedopustivo je ovo.


Grizman i Depaj u špicu se lepo slažu, a

idu na Gudelja kao štopera…

  • +1 1
Link to comment

Realu se dešava klasična post-titularna Anćeloti sezona kad mu je teško da animira igrače i natera ih da grebu i protiv Hihona, a ne samo protiv Barselone. Cenim da će ga Perez poterati ako opet ne uzme LŠ, što mislim da je greška, ali ovaj nije poznat kao neko sa puno strpljenja. Tabloidi pričaju o Arteti kao zameniku.

Link to comment
8 hours ago, goofs said:

Realu se dešava klasična post-titularna Anćeloti sezona kad mu je teško da animira igrače i natera ih da grebu i protiv Hihona, a ne samo protiv Barselone. Cenim da će ga Perez poterati ako opet ne uzme LŠ, što mislim da je greška, ali ovaj nije poznat kao neko sa puno strpljenja. Tabloidi pričaju o Arteti kao zameniku.

 

Niko srećniji od mene da ovu sezonu navali na grbaču Anćelotiju (mada je tačno istini za volju da je on od vrhunskih trenera koje ja pamtim ubedljivo najgori izbor za ligaška takmičenja), ali kod Reala postoji prosto neki inherentan problem tog tipa već jako dugo bez obzira na to ko im je trener. Kad god su u zadnjih maltene 20 godina odigrali kvalitetnu i kompletnu ligašku sezonu sledeću su se ili ful raspali ili debelo podbacili u boljoj varijanti. Možda je to cena za konstantan overachieving i čuda u Ligi šampiona?

 

I da, naravno da će da leti sigurno ako ne osvoji ništa, a sumnjam da bi ga i eventualni Kup Kralja spasio otkaza bilo to pametno ili ne.

 

Barselona takva kakva je ovim tempom će da završi na skoro 100 bodova što je van svake pameti, a Real bi bio negde na 84 a to je sa ovakvim sastavom ipak donekle fail ako se gleda u izolaciji.

  • +1 1
Link to comment

A steta sto je onu akciju sa puno kratkih dodavanja skinuo golman Valensije, bio bi stvarno prejak gol.

 

Sad moze 1:2 da se malo dignu slepi misevi. 

Link to comment

Svaki put kad vidim ovog Serhi Roberta u Barseloni poželim im da izgube utakmicu, pa makar i protiv Reala :cry:

 

Za sada domaći malo konkretniji, ali srećan autogol pravi razliku

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, Profesionalac said:

Svaki put kad vidim ovog Serhi Roberta u Barseloni poželim im da izgube utakmicu, pa makar i protiv Reala :cry:

 

Za sada domaći malo konkretniji, ali srećan autogol pravi razliku

:lolol: ovo se i meni desava da ga naglas psujem i uvek da gol iz nekog odbitka.

  • Haha 2
Link to comment
  • 3 weeks later...

Ubi ih Real.

 

Čisto da zvanično kažem ovde da bi bilo lepo kad bi se nekako Betis ugurao u LS.

Edited by Nevernik
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...