Jump to content
IGNORED

LIga šampiona 19/20


renne

Recommended Posts

Pazi, ja mrzim Juventus i želim im sve najgore, neka naprave sve greške koje se mogu napraviti.

 

That said - mislim da bi otpuštanje Sarija bila greška, njihov ceo tim je zreo za remont, osim po jednog/dvojice igrača u svakoj liniji. Kad je situacija takva bolje dati stvar u ruke treneru za kojeg znaš da ima neki sistem i može da ga sprovede u delo adekvatnim pojačanjima, samo mu treba vremena. Što znači slabiji rezultati na godinu-dve, ali veći potencijal i mogućnost konačno osvjanja te LŠ koju oni jure.

Alternativa je da dovedeš iskusnog trenera i radiš instant remont sa 8 novih prvotimaca ili krpiš sastav gde puca najviše i cediš suvu drenovinu. Ni jedno ni drugo neće doneti LŠ.

 

Neki potezi koje su povlačili poslednjih godina su potpuno nerezonski (najupečatljiviji primer - Remzi), a rekao bih i da im je Ronaldo podjednako problem koliko im je i koristan, zato što on igra fudbal koji igra i kad ga imaš u timu mora da bude tako, a to se možda koncepcijski ne uklapa u ostatak ekipe i u trenerovu filozofiju. Takođe, Ronaldo je tu sada i vreme mu ističe, nisam siguran da će on želeti da čeka Sarija da posloži sve.

 

 

Link to comment
1 hour ago, goofs said:

Pazi, ja mrzim Juventus i želim im sve najgore, neka naprave sve greške koje se mogu napraviti.

 

That said - mislim da bi otpuštanje Sarija bila greška,

 

 

 

Gotovo je to, vec je bivsi

 

Edit. Inace se slazem da je trebao da ostane

Edited by de Sisti
Link to comment
  • James Marshall locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...