Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

ma to je logistički neizvodljivo, ne pričamo o 22 igrača na terenu. zamisli samo koliko ljudi je neophodno da se igrači pripreme za nastavak sezone, plus da se realizuju prenosi i sve ostalo.

 

a dovoljan je valjda jedan slučaj korone među svim tim ljudima tokom tih par meseci koliko bi cela operacija trajala da sve padne u vodu. pluš zašto misliš da bi igrači pristali na takvo maltretiranje? ako se ne varam unija igrača, ili kako god da se to zove u engleza, je već rekla da od toga nema ništa.

Link to comment

Dokle god traje pandemija, imaćemo malo malo pa neku novu ideju kako prvenstvo da se završi, a na kraju će sve da se svede na to da će mečevi da se odigraju kad-tad i to je to.

Link to comment

Tih par sezona sam gotivio newcastle

Mislim da su dve sezone zaredom imali dve ludacke tekme

Edited by Ravanelli
Link to comment

Jeste, sledeće sezone je odigrana još bolja utakmica

 

Ako se ne varam, komentator (Aca S?) je pred tekmu iz 1997. rekao "Svi naravno pamtimo onu ludačku utakmicu iz prošle godine i ne možemo da očekujemo da se tako nešto ponovi" :D 

Link to comment
11 hours ago, Ravanelli said:

Tih par sezona sam gotivio newcastle

Mislim da su dve sezone zaredom imali dve ludacke tekme

Asprilja brat, mnogo gotivan. Bilo je tu još bisera al njega sam najviše gotivio. 

Link to comment

Njuka u te 2,3 sezone sa Zinolom, Shirerom, Les Ferdinandom, kao Parma u Calcu - pri vrhu nikad sampion. Njuka oba puta iza UTD. Parma iza Juvea.

Imali su vanserijske igrace igrali lep fudbal. Tada su ih svi gotivili, danas ih se svi secaju sa nostalgijom.

 

Pre mesec dana bilo na MUTV tekma protiv Njuke iz marta 96 na SentDzejmsu. Kantona na pocetku drugog za 0:1, Stiv Brus odvajao meso od kostiju, u nadoknadi mu iza ledja Ferdinad spusti loptu za Rob Lija ali je Shmajhel pokupi (jedna od najboljih odbrana/reakcija golmana). Pobeda vredna titule.

Link to comment
16 minutes ago, 189- said:

https://www.bbc.com/sport/football/52165826

 

you'll never walk alone...unless...

 

 

Baš ružan potez.

 

Zašto je država spremna da pokriva 80% plate zaposlenih u enormno profitabilnim organizacijama kao što su fudbalski klubovi?

 

Da je podvučena crta, tj. da alavim milijarderima nisu ponuđene državne jasle, nešto sumnjam da bi zatarabili svoje klubove i najurili osoblje.

Link to comment
1 hour ago, Weenie Pooh said:

 

 

Baš ružan potez.

 

Zašto je država spremna da pokriva 80% plate zaposlenih u enormno profitabilnim organizacijama kao što su fudbalski klubovi?

 

Da je podvučena crta, tj. da alavim milijarderima nisu ponuđene državne jasle, nešto sumnjam da bi zatarabili svoje klubove i najurili osoblje.

 

Ovo su svi osudili, mislim te pare bi trebalo da se uliju u male biznise, pogotovo one koji žive od utakmica i od kluba, ovo je stvarno neshvatljivo. Nadam se da će Klop i igrači da reaguju, Henderson je već pokrenuo inicijativu sa ostalim kapitenima PL klubova, da se osnuje fond koji bi prikupljao pare za pomoć u borbi sa virusom.

Link to comment

vecina ownera su govna. neki vise neki manje. miljarderi svi do jednog i retko ko se setio na radnike, vecinom se igraci morali da se jave da ce pomoci. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...