Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

Ako je stvarno zbog kondicije onda neka skraćuju, nemam ništa protiv. Ali o ovome se priča u kontekstu nastavka PL, dok UK ima 4-5 hiljada novoobolelih dnevno. 

 

Dakle, sada valjda raspravljaju da li će se i kada nastaviti, a ne koliko će igrači moći da istrče.

Quote

 

“What we do know is what propositions have been put, what ideas have been put, the possibility of having more substitutes, games possibly not being the full 45 minutes each way. There’s talks of neutral stadiums. There’s been lots of things being put forward.

“Try to wait and see what the proposals are and then have the courtesy to let the managers and coaches and players also assimilate all those and come to a considered view.

“They are not stupid. They will put safety first. There is a protocol being put together that is going to be presented, involving all medical experts and government medical experts.”

 

 

Meni ovo zvuči kao da pričaju o virusu a ne o kondiciji. (Mada neutralni teren nemam pojma o čemu je, ne pomaže ni u jednom ni u drugom slučaju.)

 

Link to comment
13 minutes ago, Malvo said:

Vise klubova na jednom stadionu, mozda i sa po dve utakmice dnevno? Ne znam samo mogu li tereni to da izdrze.

ne baš

 

Link to comment

Pa sad, pored Londona i Pariza, grad jeste rupetina u kojoj pada kiša non stop. Mada, ima se gde za izaći - i to je sve.

Link to comment

Prva slika koja mi je izasla kad sam kucao Manchester view, navodno pogled sa najvise stambene zgrade.

 

(Nisam nikad bio ni tamo ni u UK i nemam pojma da li je rupetina)

 

0_JS186501678.jpg

Link to comment

Pazi, nije loš grad. Ali vreme je definitivno zamorno kišovito, ima se gde izaći. Milion koncerata, dogadjaja, restorana, šta sve ne. Ali rekoh, poredeći sa Parizom ili Londonom, a da imaš onako besne pare kao fudbaleri - ja znam gde bih radije otišao.

Link to comment

Willian navodno ode u Mourinhov Tottenham, skoro deceniju nakon što ga je Mourinhov Chelsea ukrao Tottenhamu ispred nosa.

Link to comment
22 minutes ago, Meazza said:

Prva slika koja mi je izasla kad sam kucao Manchester view, navodno pogled sa najvise stambene zgrade.

 

(Nisam nikad bio ni tamo ni u UK i nemam pojma da li je rupetina)

 

 

ma super grad, ima sve, i više od toga

još ko ne voli vrelo leto, idealno

Link to comment

The 2019-20 Premier League season could be cancelled if clubs do not agree to play in neutral venues, says League Managers Association chief executive Richard Bevan.

 

A vote is set to take place on Monday on proposals for a return to football.

 

The neutral stadium proposal needs 14 out of the 20 clubs to vote in favour for it to be adopted.

 

Asked if a vote against neutral venues would lead to the season's cancellation, Bevan told BBC Radio 4's Today programme: "Yes, I think that probably is correct."

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...