Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

1 hour ago, John Coltrane said:

A info iz prve ruke :unsure:


Dobro, ne zezaj ga. To je bio q&a za navijače od strane gazde na sajtu, i tada je rekao ono što je (tada) većina klubova želela. Kako se svaki dan situacija menja, tako i mnoge do juče ok opcije polako nestaju.

Link to comment
17 minutes ago, dragance said:


Dobro, ne zezaj ga. To je bio q&a za navijače od strane gazde na sajtu, i tada je rekao ono što je (tada) većina klubova želela. Kako se svaki dan situacija menja, tako i mnoge do juče ok opcije polako nestaju.

 

Dobar je Koltrejnara, nego ima taj problem da shvata stvari isključivo najbukvalnije moguće, bez mogućnosti da mu se usput, eventualno, provuče neka stilska figura. To može da mu bude zajebano ako neki šaljivdžija bude nešto nacrtao ili napisao na nekoj tarabi.

 

A ono što sam napisao i dalje stoji, naravno da za dva meseca ili više (ili manje) može situacija da se promeni u ovom ili onom smeru, valjda ne treba da crtamo očigledne stvari.

Link to comment
21 minutes ago, dragance said:


Dobro, ne zezaj ga. To je bio q&a za navijače od strane gazde na sajtu, i tada je rekao ono što je (tada) većina klubova želela. Kako se svaki dan situacija menja, tako i mnoge do juče ok opcije polako nestaju.

 

Ma, koga normalnog (sem navijaca Liverpula koji zive 30 godina u ocaju glede PL) zabole sta ce biti sa ovom sezonom?

Pitanje je hoce li biti nas, a kamo li loptanja, dok umiru hiljade ljudi dnevno sirom sveta.


A CK ima taj neki momenat gde svaki argument pokusa da obori "ma samo sam se salio" i "vidi ovog bukvalistu kako nema smisla za humor" :yawn2: Vidis da ume i on sam da se "brani".

 

Link to comment

brate, ja se prvi sprdam na račun Liverpula, nisam ja uvredljiv kao neki :D

 

evo, u tom duhu:

 

 

 

*uz ispravku, "All of us right now except Koltrejn"

Link to comment

Evo mog rešenja, pa ako neko podeli sa FA nek me se sete za dan bezbednosti: Liverpulu dati titulu, plej of od drugog do devetog mesta za LŠ (od sitija do arsenala) i poslednjih 6 plej of ko će u plej out i relegaciju, sve to na dve dobijene.

Link to comment

koliko ja znam liverpul matematički nije osvojio ni taj jedan trofej za koji najbolja ekipa u istoriji ostala u igri, tako da...plejof za sve, sounds fair

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...