Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

O tome neka brinu kondicioni treneri, eno ih, već im mere sa distance svaki obrtaj pedale u karantinu po ceo dan. 

 

Ali ideja da se smanjuje mogućnost širenja zabrane skraćivanjem poluvremena, to je spektakularna glupost. Od toga je jedino gluplje ono da se sve preostale utakmice odigraju na neutralnim terenima :isuse: 

Link to comment
Just now, Weenie Pooh said:

O tome neka brinu kondicioni treneri, eno ih, već im mere sa distance svaki obrtaj pedale u karantinu po ceo dan. 

 

Ali ideja da se smanjuje mogućnost širenja zabrane skraćivanjem poluvremena, to je spektakularna glupost. Od toga je jedino gluplje ono da se sve preostale utakmice odigraju na neutralnim terenima :isuse: 

Ja negde procitah da ce biti 5 izmena na utakmici.

Link to comment

Neki u prijateljskim amaterskim utakmicama igraju 3x30 minuta. Mene to ubija u pojam više nego 2x45, iako mnogi kažu da se ja ne umaram puno i ovako i onako.

Link to comment

to sa skraćenim bukvalno nema nikakvog smisla, kontam da je to neko izmislio samo zbog klikbejtova ili da popuni vesti

 

 

Link to comment

Ja bih stvarno voleo da vidim eksperimentalnu utakmicu 2 puta po 30 minuta ali sa zaustavljanjem vremena kao u kosarci. Ionako se manje aktivno igra kad gledamo prenemaganja i ostale kradje vremena.

Link to comment
9 hours ago, Weenie Pooh said:

 

 

Ali ideja da se smanjuje mogućnost širenja zabrane skraćivanjem poluvremena, to je spektakularna glupost. Od toga je jedino gluplje ono da se sve preostale utakmice odigraju na neutralnim terenima :isuse: 

Nisam video da li su naveli virus kao razlog za skracivanje poluvremena (na osnovu naslova nije mi uopste palo na pamet da je to razlog), ali jedini racionalan razlog, koji zaista ima smisla kad je skraćivanje poluvremena u pitanju, je sto veliki broj meceva treba da se odigra u kratkom periodu, a i nova sezona je iza ugla.

Edited by Godfrey
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...