Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

6 minutes ago, Goranz said:

Ispadoste iz Kupa, ali barem će Milojević da uzme još jednu duplu krunu.

 

Upisacemo neki iz 46. ako ovaj bude sporan. NI tada nam balisti nisu dali da igramo na Kosovu, majku im bezobraznu.

Link to comment
Just now, harper said:

 

Upisacemo neki iz 46. ako ovaj bude sporan. NI tada nam balisti nisu dali da igramo na Kosovu, majku im bezobraznu.

 

Verovatno je kao što kaže Nikodije, da je sređeno da Trepča igra sa Zvezdom da bi se slale poruke i tome slično. Čisto maltretiranje igrača i stručnog štaba, ceo dan izgube u putešestviju na utakmicu za koju se u startu znalo da se na Kosovu neće odigrati.

Link to comment

Glasno su zapevali "Oj, Kosovo, Kosovo", kasnije još nekoliko patriotskih pesama i stvorili dodatnu tenziju na Jarinju, tako da je sada najviše napeto od samog dolaska delegacije. Na kraju su navijači zaustavili autobus tako da ne može nazad da prođe.

 

:violin::Jova:

Link to comment

jebes kup, vazno je da je nas najtrofejniji klub ovom akcijom dokazao da Kosovo nije Srbija, i da treba podrzati vrhovnog komandanta u njegovoj borbi da spase sta se spasiti da, nakon sto su zuti prodali Kosovo. A onda ce Zvezda igrati u Zitkovcu kod Zvecana

Link to comment
26 minutes ago, mozzer said:

Zasto nisu zvali Erdoana da pomogne?

 

ovakve predstave vucic rutinski rezira, ima za to partnere u albanskoj vlasti, u fss, crvenoj zvezdi, medj njenim navijacima. sasvim dovoljno.

erdoan, mekalister i ostala govna ocigledno podrzavaju  ovo ludilo, nabijem ih na kurac.

Edited by Nikodije
Link to comment
18 minutes ago, Nikodije said:

 

ovakve predstave vucic rutinski rezira, ima za to partnere u albanskoj vlasti, u fss, crvenoj zvezdi, medj njenim navijacima. sasvim dovoljno.

erdoan, mekalister i ostala govna ocigledno podrzavaju  ovo ludilo, nabijem ih na kurac.

+1 Nazalost to je to. Bice bolje... jednom...

 

Zao mi Milojevica i igraca...

Link to comment

kako se onaj psihopata na celu drzave izviljava nad ljudima, slao je igrace da se voze do kosova i nazad zbog svoje kampanje. prosli put je slao terzu i ostoju da osvajaju kosovo, mislim u periodu kada su uvedene takse. 

Link to comment
9 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

kako se onaj psihopata na celu drzave izviljava nad ljudima, slao je igrace da se voze do kosova i nazad zbog svoje kampanje. prosli put je slao terzu i ostoju da osvajaju kosovo, mislim u periodu kada su uvedene takse. 

 

nije ih slao da osvajaju, bas naprotiv, poslao ih je da ne udju. onda ljudi kazu "jao vidi, kosovo je izgubljeno, ni na sever vise ne mozemo". jadno i bedno sto psihopata oseca potrebu da instrumentalizuje sport da bi poturao svoju agendu.

kao da mi ne znamo da je kosovo izgubljeno i bez toga, on ga je prodao u briselu. dok su zuti bili na vlasti zvezda je ulazila na kosovo i igrala tamo kup.

Edited by Nikodije
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked this topic
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...