Jump to content
IGNORED

Velja kruska u grlo zapadne


Dimitrije

Recommended Posts

2 minutes ago, John Coltrane said:

 

Bez obzira, jos veca ludost je vuci ljude iz KM u Staru Pazovu. Trebali su igrati u Vranju ili nekom najblizem gradu sa uslovima za igru.

Naravno, sto kazes, ako su uopste i planirali da igraju.

Ima baš simpatičan stadiončić u Raškoj...tu je moglo. Mislim da FK Bane tu igra, vidi se sa magistrale..:rolleyes:

Link to comment
12 minutes ago, levi said:

 

Velja kruška i Gavrić debituju za U21. Mada Velja i ne igra od priprema letos..

Taj momak Gavric obecava.  Gledao sam snimak Backa Palanka vs. Graficar i u jednoj akciji Gavric je napravio slalom dar-mar kroz odbranu Backe i postigao gol.

Link to comment
23 minutes ago, Bright Billy said:

 ni za graficar ne igra?

 

ne igra. Gavrić je sad glavni u Grafičaru, Nikolića su prebacili u Zvezdu, ali se povredio na pripremama

Link to comment
5 hours ago, James Marshall said:

Inače je već unaprijed bio rezervisan termin u Pazovi za sutra, samo je pomjereno sa 5 na 3 popodne, znači, iscimali igrače za dž, za ovu predstavu :isuse:

 

I ko sad normalan može da im plati kartu za bilo šta?

Jebo te, koji su to imbecili. Mislim na upravu, naravno.

Link to comment
10 hours ago, napadaj said:

Zaista, kako ta Trepča učestvuje u srpskoj ligi? Igra kod kuće i puštaju protivničke ekipe preko tih tzv. graničnih prelaza?

 

Исто као што возови и аутобуси нормално путују, али не и "Косово је Србија" воз.

Link to comment

Pokojni Jevta i Velja Simić nemilosrdni protiv Trepče

 

 

Quote

Na klupi su: Vasiljević, Garsija, Pantović, Matić, Lukić, Burmaz, Babić.

 

Pantović iz omladinaca bi trebalo da je sledeći u redu, iza Nikolića i Gavrića iz Grafičara.. mada se u  Zvezdi nikad ne zna kakav je red

 

 

Edited by levi
Link to comment
Quote

Kada su početkom juna, uoči odigravanja utakmice Crna Gora-Kosovo, dva igrača Crvene zvezde odbili da stanu mirno pred zastavom i himnom nepriznate države Kosovo, Dejan Savićević je javno optužio mene da sam ih na to nagovorio. Danas nije ni važno koliko u tome ima istine. Tada je do mene došla informacija da je Savićević tražio od najviših organa republike Crne Gore da mi se zbog toga zabrani ulazak u Crnu Goru. Do danas sam mislio da je to šala, ali evo sam se uverio da je istina. Danas na aerodromu u Tivtu pripadnici granične policije su mi ljubazno saopštili da mi je zabranjen ulazak u Crnu Goru. Zahvalio sam im se i prvim sledećim letom se vratio u Beograd. Nisam to očekivao od Crne Gore. Crne Gore uz koju smo odrastali, Crne Gore na koju smo bili ponosni. Ono juče od Šiptara je bilo očekivano, ali ovo danas od Crnogoraca je nešto na šta nemam razuman odgovor – rekao je Zvezdan Terzić.

:Hail:

 

Dejo Genije

Link to comment
1 hour ago, tsva said:

:Hail:

 

Dejo Genije

Samo sto nije Dejo,al nema veze,bitno da se nastavi trend pljuvanja bivsih igraca.Krupnije zverke su tu u pitanju,tesko je poverovati da je Dejo mocniji od njegovog zastitnika u Crnoj Gori,Brana Micunovica.Izgleda se Madjija malo zaigrao u svome dodvoravanju nasim gospodarima i tom prilikom se zamerio njihovim gospodarima.A ukoliko ce mandrili poverovati da mu je zbog Deja propao leo vikend na moru,utoliko sladje😃

Link to comment

jaki su i jedni i drugi... terza koji je naprasno postao patriota i drzava crna gora koja je odjednom resila da zabrani ulazak licima povezanim sa krimi klanovima :D

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked this topic
  • Hamlet Strašni unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...