Jump to content
IGNORED

Radnički Niš 2019/2020


Dali_man

Recommended Posts

Ivica ako bude hteo može da sklopi ponovo dobru ekipu. Ja lično ne verujem da je moguće na jugu Srbije i u Nišu naći nekog makar polu čitavog i opravnog "privrednika" koji bi nas još više gurnuo na gore. To mogu prestoničari i Novosađani iz više razloga... takve ljude mi u našem okruženju nemamo. Tako da ma kakav on bio, nažalost, bolje nema do eventualno te neke famozne privatizacije koju najavljuju ovih dana do stoti put...

 

Sezona je prošla tako kako je prošla, od početka nije mirisalo na dobro, mnogo smena trenera.. tako da ovo nam je merka realno...

 

Takođe za ovu sezonu, zaboravljamo, bila je dosta jaka konkurencija za vrh... kad je Recko bio trener pre 2 godine, Vojvodina je bila u haosu, tako da smo se umuvali uz vetar u leđa da budemo četvrti. Prošle sezone, opet Vojvodina slaba, a i crni blizanac očaj živi, a mi silni.. E ove sezone jbg Vojvodina, Čuka, TSC, crveni i crni blizanci.. skroz druga priča.. napravila se gužva.. 

 

Ako zadrže ovog Bataka (mada ne verujem, mislim da će pod neku foru da ga oteraju..) i naprave dobru hemiju u ekipi za sledeću sezonu, možda i mož nešto da napravimo do godine..

Link to comment
57 minutes ago, Azdaja said:

Ovo malo što sam pratio poslednje dve utakmice i koju pre pauze, deluje da Batak nije loš. Imate koncept i ideju. 

Nije ni Kosanović bio loš

Link to comment
2 hours ago, zikaPantelej said:

 

Ako zadrže ovog Bataka (mada ne verujem, mislim da će pod neku foru da ga oteraju..)

Videćemo već sutra da li se ponavlja istorija. 

Link to comment
On 2.6.2020. at 15:26, Constantin said:

Jel to neko NN lice, ima ime i prezime ? Cvejić, Mitrović ?

Da znam rekao bih ti , slučajno sam čuo razgovor neka dva tipa pa potom naleteo na članak pa  povezao jedno sa drugim. Ko zna možda bude a možda i ne

Link to comment
22 hours ago, Rumpelstiltskin said:

 

ŽAO MI JE ŠTO STE MOJI A NE TRENERI NEKOG MOG NEPRIJATELJA 

 

REČE IVICA I NASTAVI

POTVRDJUJEM  SMENU BATAKA I CELOG STRUČNOG ŠTABA

 

Edited by Samotepratimo
Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...