Jump to content
IGNORED

linda, srbinov prozor u svet egzotike...


gospa buba

Recommended Posts

15 minutes ago, mraki said:

Mali off, ali setih se sad...

Šta je onim marketima braće Rusa, otvaraju li ih?

Prognozirah im propast u startu pa da vidim jesam li omašio. :fantom:

 

Otvoren je jedan u decembru.

Link to comment

Toga se i sećam, i neke najave kako će za koji dan otvoriti još gomilu objekata.

Sve to bez nekih ulaganja i sa očekivanjem da će narod prohrliti jer braća Rusi.
Pa reko, samo da proverim dokle su stigli.

Link to comment

Jedino što sam interesantno video tamo su pistaći i indijski orah po tipa 1200RSD/kg, ali ni to nisam smeo da uzmem. Proizvodi su ruski i srpski, od proizvođača koji svi do jednog vuku na miletovu garažu. Bez preterivanja, više verujem onim maloprodajama na kvantašu.

Link to comment

^Najbolje da su trijažne ambulante razmeštene po Lidlovima.

 

 

 

 

https://kompanija.lidl.rs

Quote

Kao savremeni diskont, mi ne komplikujemo - jednostavan poslovni model je ključ našeg uspeha. Naše vrednosti su temelj onog što radimo. Za nas, ne radi se o profitabilnosti po bilo kojoj ceni: Lidl se ponaša odgovorno prema zaposlenima, okruženju i društvu. Jasne smernice i sistem vrednosti kojim se vodimo čine osnovu odnosa u kompaniji i prema našim partnerima. Više o našim vrednostima, principima i razvoju naše kompanije pronađite u nastavku. 

 

https://kompanija.lidl.rs/nasa-odgovornost

Quote

Kao trgovinski lanac, sa sobom nosimo veliku odgovornost jer sve što radimo utiče na one koji su nam poklonili svoje poverenje. U svakodnevnom delovanju, prilikom donošenja poslovnih odluka, osim ekonomskih, u obzir uzimamo i društvene i ekološke faktore. Društveno odgovorno poslovanje (CSR – Corporate Social Responsibility) postaje važan deo naše korporativne filozofije i upravo zbog toga se trudimo da razumemo naš uticaj na zajednicu, kako bismo mogli da donosimo održive odluke.

 

Jubilarna 100. strana - gasi temu!

Link to comment
8 hours ago, Jumanji said:

Sta se kog djavola desava sa Lidlom i onim nenormalnim guzvama i redovima?
Uvek su cetvrtkom i ponedeljkom bile guzve, ali ovolike, kao i redovi i za automobile, posto nema mesta na parkingu, mozda samo za vreme vanrednig stanja, ali su tada morale da se postuju neke mere, kojih sada naravno nema ni u najavama.
 

 

Poludeo narod, šta drugo?

 

Ja odem tamo pred zatvaranje, jebe mi se za te akcije, kupim sve što mi treba za 10 minuta.

Link to comment

Pa danas je bio red napolju jer puštaju umutra određen broj ljudi. To zbog novih mera. 

Onda je i logično da se na isti broj ljudi gužvi doimaju veće a i jesu objektivno veće jer sve ide sporije na taj način.

Link to comment
6 hours ago, Jumanji said:

Ma alat je svake nedelje, a ove bolesne guzve su bile i prosle, zapravo od pocetka "novih mera kš" je ovako.


naravno da nije svake nedelje, tačnije nije isti alat svake nedelje, nije svejedno

nekad bude nekih baš povoljnih sprava, sjate se majstori i preprodavci samo zbog toga.

jednom prilikom, pre korone, dok sam sabajle čekao zbog nekog meni bitnog alata, pola reda su činili majstori i preprodavci koji su došli iz istog razloga kao i ja, a pola reda tetke iz komšiluka koje su došle zbog nekih povoljnih sadnica... 

Link to comment

Juče predveče bilo prazno na Konjarniku.

Danas je verovatno puno zbog grčke, alata i uskršnjeg programa.

Malo kasnim ali puna preporuka za bresaolu i deluxe Mocarelu u plastičnoj čaši.

Sent from my GM1913 using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...