Jump to content
IGNORED

Amazon Prime Video


Mil@n

Recommended Posts

Woody Allen je takodje snimio seriju za Amazon Prime, ali je dosta to tanko za neke njegove standarde, imao sam osecaj kao da gledam neki TV film podeljen na sest delova, jedino je Miley Cyrus bila jako dobra, pa su uglavnom samo njene scene bile vredne paznje, sve ostalo je ipak suvi prosek i brzo se zaboravlja.

 

https://www.imdb.com/title/tt4354616/

 

w8Z0qli.jpg

Link to comment
14 hours ago, dragance said:

Samo nemački Amazon? Prenos Bundeslige kada krene?

kad je stiglo vreme za pocetak prenosa, prikazali neku scenu gde neki belac repuje po jakoj kisi sa nekim crncima. i to je to...

niko nema pojma o cemu se radi.

ja se ponadao najavi serije LOTR :(

 

i da. samo su nemci bili prisutni na gledanju

Link to comment
On 22.1.2019. at 1:36, Mil@n said:

Pa majku mu staru, što nisam znao da to košta bedna 3 eura mesečno?

Evo preplatih se, gledam da skinem Sneke Peta, a saču gledam ko čovek sa pametnog teveja. 

Posle toga planiram office, kontam da je to humor koji će mi se svideti. Ima tu serija koje su kultne a gledao sam (kao npr boshc, parks and recreation i koješta), al ovaj topik može da nam služi da pričamo o sadržaju amazona jel...

Ako ima topik praštajte, tražio sam :(

 

Sorry, ovo i dalje važi???

Link to comment
  • 3 weeks later...

Na temi posvecenoj Netflix serijama, korisnica Lucia je preporucila nemacku seriju Dogs of Berlin (delim njeno misljenje da je serija odlicna).

To me je podsetilo na dve nemacke serije koje sam ranije gledao na Amazon Prime, pa cisto da ih preporucim svima koji ih nisu gledali.

 

Beat (2018). ima samo 7 epizoda i radnja je vezana za lika koji radi u nocnom klubu, da bi potom bio regrutovan od strane tajnih sluzbi da bude njihov insajder.

 

https://www.imdb.com/title/tt7095194/

 

AEvwSKF.jpg

 

4 Blocks (2017-2019). ima tri sezone i ukupno 19 epizoda. radnja se desava u Berlinu i vezana je za arapske bande koje se bore za prevlast na nemackim ulicama.

 

https://www.imdb.com/title/tt5754602/

 

ndg8Q8j.jpg

Edited by Бруклинский
Link to comment
  • 2 months later...
  • 4 months later...

Aj malo da oživim temu, pišem ovde prvo da pohvalim amazonov bitrejt i HDR, Sneaky Pete izuva iz gaća kako izgleda. Nisam video, rekao bih, takav kvalitet na netflixu. A aktivirao sam amazon jer je free mesec :D Hoću da kažem, na netflixu sam gledao 100x više sadržaja.

Odlična treća sezona... Meni mnogo bolj od prve dve. Lepo vozi svo vreme, klasičan con zaplet tokom cele sezone koji kulminira u poslednjih 20, 30 minuta a sve to prati sjajna geneza i razvoj odnosa likova. Ribizi je facetina i glumčina samo takva, ali podjednako ako ne i više me oduševila Marin Ireland, imala je fenomenalnu epizodu i u Umbrella Academy što sam skoro overio, a ovde ra-stu-ra. Carica :heart: 

 

 

Edited by Mil@n
Link to comment
29 minutes ago, Mil@n said:

Aj malo da oživim temu, pišem ovde prvo da pohvalim amazonov bitrejt i HDR, Sneaky Pete izuva iz gaća kako izgleda. Nisam video, rekao bih, takav kvalitet na netflixu. A aktivirao sam amazon jer je free mesec :D Hoću da kažem, na netflixu sam gledao 100x više sadržaja.

Odlična treća sezona... Meni mnogo bolj od prve dve. Lepo vozi svo vreme, klasičan con zaplet tokom cele sezone koji kulminira u poslednjih 20, 30 minuta a sve to prati sjajna geneza i razvoj odnosa likova. Ribizi je facetina i glumčina samo takva, ali podjednako ako ne i više me oduševila Marin Ireland, imala je fenomenalnu epizodu i u Umbrella Academy što sam skoro overio, a ovde ra-stu-ra. Carica :heart: 

 

 

 

seratori nece da produzavaju sneaky petea. 

pogledaj marvelous mrs maisel 

odlicna serija

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...
On 27.12.2020. at 16:10, Ros said:

pogledaj marvelous mrs maisel 

odlicna serija

 

Odgledao sam prvu sezonu. Serija razbija! Fenomenalno je napisana, sjajan humor i par uloga koje su savršene. Apsolutno zasluženi globusi i emi za Rejčel Brosnahan, ne pamtim kada je nekome ovako dobro legla neka uloga, nenormalno isijava u svakoj sekundi na ekranu. Prati je sjajnim replikama i menadžerka ali moj favorit iz potaje je njen ćale. Kakav genijalac!

Serija je must za svakoga. Kome se ovo ne dopada, do njega je.

  • +1 2
Link to comment
  • 2 weeks later...

Jbt šta god da sam hteo da pogledam sa Prime-a nema za naš region, npr Power ili Fortitude. Ima neka alternativa, nisam skidao torrente ne pamtim, sve sajtove koje sam imao bookmarkovane više ne funkcionišu (ili nemaju sve epizoda npr. na eztv)?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...