Jump to content
IGNORED

Amazon Prime Video


Mil@n

Recommended Posts

5 hours ago, Ros said:

ko voli al pacina, tu je Hunters

 

Uh, Hunters je poprilično klimav... Nekako sam na silu odgledao, nije me uvuklo, tj jako malo.

 

2 hours ago, I*m with the pilots said:

Hvala vam, valjda ćemo uspeti nešto od predloženih ;)

 

Marvelous Ms Maisel pa sve ostalo. Top 10 serija poslednje decenije, ako ne i 5. 

 

Link to comment
57 minutes ago, jms_uk said:

Ako nemacki AMZPrime radi kao i engleski, gledajte da izaberete nesto sto je ili kratko, ili svaka sezona prica za sebe.

 

Cesto ume da bude delimicno dostupno za dz, a da se neke sezone placaju.

 

Ima dosta i filmova, kao i dokumentaraca - mozda i tu nadjete nesto?

 

Može, daj konkretna imena - nemam vremena da tražim mnogo, ovih dana sam u ulozi mame non stop - zato i pitah za nešto šta traje kratko da imam za večeri kada nisam totalno iscrpljena

 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Nisam nista gledala od vasih direktnih preporuka (utefterene za neku buducnost, pogotovo ta Mrs. Maisel koja deluje okej ali je predugacka za sad), jer sam videla da su tu dve sledece sezone od Deutschland 83, tako da smo pogledali 86 odmah. Zamrsenija prica u odnosu na prvu sezonu, malo je bilo tesko i pohvatati u nekim momentima to sve oko zbivanja u africkim republikama, jer mi je prosto nepoznato, a u seriji deluje mozda ne bas kao skica, ali ocekuje od gledaoca da drzi neko znanje u malom prstu. U svakom slucaju pitko, zabavno, cak i komicno u momentima, tako da se nadam da cemo stici i poslednju sezonu da pogledamo.

 

Onda je dragi video da ima ekranizacija knjiga koje jako voli - Wheel of time, o kojoj ste pricali na svim ovim stranama - pa smo trenutno na tome. Nas prijatelj, koji je pogledao vec seriju i nije bas nesto odusevljen (nije citao knjige) je kao glavn kritiku imao to sto je serija "gendered". Morala sam prvo da razumem sta to znaci, ali ja to uopste ne primecujem u seriji, pogotovo sto je raspored likova manje-vise kao i u knjigama, veli muz. Ono sto obojica istacu kao nedoslednost je toliko mesanje rasa, najvise jer je nelogicno u smislu tog sveta (tipa otkud sad i crnci i Indusi i ovakvi i onakvi u zabacenom Two Rivers drustvu koje se retko mesa)

  • +1 1
Link to comment
  • 1 month later...
  • 6 months later...
  • 1 month later...
5 minutes ago, Arkadija said:

Piše u trejleru na 1m i 38s da je premijera 21.10.

 

Ma izlazi mi na tviter jednom sam odgledala i nije bilo. A ivaj trejler sam uzguglala da bih vam pokazala, nisam ga odgledala do kraja :isuse: 

 

My bad.

Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

u čemu je fazon da the english nema na našem amazonu a ima kad upalim američki VPN? zar to nije njihova serija?

 

juče isto tako sa this place rules na HBO...na kraju ću da otkažem sve i vratim se torentima i plexu :dry:

Link to comment
17 hours ago, Pokojni Ruxin said:

na kraju ću da otkažem sve i vratim se torentima i plexu

 

Ja sam to uradio pre jedno 3 meseca. Ostavio najmanji nalog na netflixu i dizniju, dima dete da se zanima i presao na plex i seedboxovanje. Mnogo su postali bezobrazni. Ono kad na 3 placena servisa trazim film koji je tu bio do juce a on je na cetvrtom, prebacen ujutru. Kao da teraju ljude da se vrate pirateriji.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...