Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

A i pražnjenje tribina, ovim je Čović dobio na legitimitetu da ukoliko se ne ispoštuje svako slovo iz kazne ne izvede ekipu na teren a pri prvom pokušaju popune praznih redova  ili ubacivanja predmeta u teren da insistira na pražnjenju Morače.

Link to comment
1 hour ago, Shaq said:

sta je 3 reda stolica, ja nisam profi pljuvac™, pa opet mogu ladjare da prebacim 7 metara :coffee:

 

1 hour ago, Apollo Creed said:

Svetski rekord je 7,5 metara.:fantom:

Taman sam hteo da kažem da je ipak Tito profi pljuvač kada baca 7 meteri kad proočitah ispod lep komentar...:D

Link to comment

Nekako sam osjećaja da će naši večeras odigrati mnogo bolje, U odbrani peglati maksimalno i pokušati probiti i zaobići blokove, a ne ono što su radili u 4/4. Možda bi i Tomić mogao skočiti koji put na glavu sudijama zbog protivničkog rukometa u odbrani, gdje naše bekove ni profesionalni maser ne bi onoliko ispipao, koliko su sportski prijatelji iz ekipe Budućnosti to uradili. Đekson ubi Barona već 2. utaskmicu, možda i da se skrene pažnja na Coleove korake koje uredno pravi kad kreće sa loptom. 

 

Realno, za sve je bolje da se serija večeras završi.:D

Link to comment
54 minutes ago, Milosh76 said:

57555411_10156728583658725_3856996475665

 

Pa ko je u centru, a voli gledanje utakmice na otvorenom....

 

100 hiljada botova je u centru, tako da veceras treba biti na pristojnoj udaljenosti od centra.

Link to comment

Mene cudi sto nisu oni organizovali gledanje na trgu, izmedju govora i koncerta Mandica ili koga vec...

 

Nece ih biti ni 30-40.000... nema lokacije u BG, osim Usca mozda,  gde moze stati 100.000 ljudi

Edited by Milosh76
Link to comment
44 minutes ago, Milosh76 said:

Mene cudi sto nisu oni organizovali gledanje na trgu, izmedju govora i koncerta Mandica ili koga vec...

 

Nece ih biti ni 30-40.000... nema lokacije u BG, osim Usca mozda,  gde moze stati 100.000 ljudi

teoretski bi moglo 100 000 ispred skupstine

ako bi popunili sav onaj prostor od bine ispred skupstine do predsednistva, levo do kneza milosa i desno do pasica

ima tu preko 20 000 km2, gledao ja neki dan dok smo racunali broj prisutnih na opozicionom protestu

inace je taj prostor (a i onaj deo koji smo zauzeli u subotu) daleko veci od onog u novom sadu gde su ovi imali miting pre neki dan

a cudno bilo nekoliko puta manje ljudi nego u ns :fantom:

 

ne mogu naci sad taj "alat" za merenje prostora i proracun prisutnih, izleteo pre neki dan na tviteru

 

 

bice njih mnogo, 50, 100, 200 hiljada manje je bitno, sta vredi kad nisu tu svi svojom voljom

jedino sluzi vucicevom egu, a kao posledica bice sjeban onaj park

ajde sto ce travu izgaziti, drvece valjda nece pocupati :fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...