Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Moj utisak....žuti za Nomu i debi mladog Predraga (Žorž) Stankovića. Kako se oni komotno zajebavaju...

A, inače, isepi smo gi na posed ;)

Link to comment

Ovaj Stakovic iz Brodarca.

Mnogo smo suplji. Trebalo je ovo mnogo cvrsce i mirnije. Radili nas kao volove, ponovo lose stojimo,, ispadamo .... Fali jedan ozbiljan stoper, jedan ozbiljan umesto Micica koji ce da zategne sredinu i neki igrac u formi. Caki ili nema sa kim da igra, ili se slabo razume ili polako pakuje kofere za penziju. Micic kasapi, odigra ponesto u napad ali nigde ga nema kod kontri protivnika. Sve sto dobro uradi uspe sa jednim potezom da zabrlja. Subic tanak. Mrka solidan ali opet tanko.

Zvezda ne moze da se pobedi sa ovoliko loseg. Ni Evropa ne moze da se igra sa ovim timom.

Link to comment

Dobro, uzosmo neku paricu od karte, to je najbitnije izgleda...

Mislim da se uz bolji pristup moglo do boda, ali prolaze vozovi, idemo dalje da tavorimo...

Link to comment

Jeste li vi ludi da komentarisete ovu predstavu, ali ne fudbasku nego onu pravu?! Pa mi protiv cigana nismo dobili zuti karton (izuzev ovog Nominog sa klupe) zadnjih 5 utakmica!  Bio sam strpljiv sacekao Acu kapitena koji je zadnji izlazio sa terena i pitao ga da li protiv "ovih" ne sme da se udje cvrsce u duel a kamoli da se dobije zuti karton ... covek samo vrteo glavom i sirio ruke uz komentar sve si video brate, sve...

Jebem te srpski fudbale, jebem te Radnicki moj, filijalo crvenih, i nek ide sve u kurac bas

Link to comment

Malo je bolje bilo nego prosli put ali je opet bedara. Niko nama nista ne garantuje do kraja, koji sigurni bodovi, nego zato i jeste razbibriga sve ovo...

Link to comment
Just now, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Jeste li vi ludi da komentarisete ovu predstavu, ali ne fudbasku nego onu pravu?! Pa mi protiv cigana nismo dobili zuti karton (izuzev ovog Nominog sa klupe) zadnjih 5 utakmica!  Bio sam strpljiv sacekao Acu kapitena koji je zadnji izlazio sa terena i pitao ga da li protiv "ovih" ne sme da se udje cvrsce u duel a kamoli da se dobije zuti karton ... covek samo vrteo glavom i sirio ruke uz komentar sve si video brate, sve...

Jebem te srpski fudbale, jebem te Radnicki moj, filijalo crvenih, i nek ide sve u kurac bas

Potpisujem

Link to comment

Prava je steta sto su dva kratera na mesto stopera upropastila solidnu igru ostalih 9 igraca, mada...

43 minutes ago, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Jeste li vi ludi da komentarisete ovu predstavu, ali ne fudbasku nego onu pravu?! Pa mi protiv cigana nismo dobili zuti karton (izuzev ovog Nominog sa klupe) zadnjih 5 utakmica!  Bio sam strpljiv sacekao Acu kapitena koji je zadnji izlazio sa terena i pitao ga da li protiv "ovih" ne sme da se udje cvrsce u duel a kamoli da se dobije zuti karton ... covek samo vrteo glavom i sirio ruke uz komentar sve si video brate, sve...

Jebem te srpski fudbale, jebem te Radnicki moj, filijalo crvenih, i nek ide sve u kurac bas

Na zadnje dve utakmice na Cairu 0 kartona za igrace oba tima na terenu.

 

Edited by Dali_man
Link to comment

To je priličan problem srpskog fudbala poslednjih godina, Zvezda mora da se cima na stadion za već zarađene bodove protiv Radničkog... nije ni čudo da sve manje ljudi prati ovu ligu.

Link to comment
  • teacher unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...