Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

Раул не игра данас, нисам га приметио...?

 

Одбрана благо речено катастрофална, шта су покривали сви позади код овог трећег гола?

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Са оваквом одбраном очекујем да примимо по 3 комада и од Спартака и од Напредка, Вождовац нам можда да 2 а са Вошом можда се некако и провучемо.

Link to comment

Raul je trenutno najlosije resenje na mestu zadnjeg...ma da kolmplet odbrana je katastrofa....

Nismo lose igrali u polju ,cak bih rekao i odlicno ali ovakva igra trazi puno trcanja ,brzinei snage....Nama je komplet odbrana vrlo spora izuzev Aksentija...

Link to comment

Odgledah prvo samo, vidlo se da nece nista uradimo... Toncev slab protiv vecitih, padne u formi...

Realno, Spartak je bolji od nas, dva puta su nas dobili, dali nam 6 golova i zasluzeno ce biti treci. Mi da ih ljubimo u dupe da nam daju tamo bod, a Partizana da izbaci Cukaricki u kupu i osvoji. Te dve utakmice su kljucne, ostale mislim da nekako mozemo ipak da dobijemo, bez obzira na seljacku taktiku. Napredak ipak dolazi u zadnjem kolu, od Vojvodine smo bolji a Vozdovac da premandamo na neki penal i madjiju... Isto tako mnogo lako mozemo i da se raspadnemo do kraja i odigramo rekreativno... Nesam pametan ic. Znam samo da ako udjemo u kvalifikacije Sanmarincani i Andorcani mozda mogu da se prodju...

Link to comment

Kad bi se vodila detaljna statistika, bilo bi utvrdjeno da je igrac Radnickog koji je imao najcesci kontakt sa loptom upravo nas golman ... Na mestu zadnjeg veznog Simunovic, glavni izvodjac prekida Stankovic, Mrka, tu se ne valja trositi tastatura, Raul se ne sastavlja nedeljama unazad ... Recko dominise ... Mi kandidati za evro scenu ... Kakva liga, majko moja ...

Edited by Rumpelstiltskin
Link to comment

Realno niste mogli da uradite nešto više u ovako neregularnim uslovima. Sređen teren, suve svlačionice, lak pristup stadionu... maltene neprijateljska atmosfera za Radnički.

Link to comment

Smesna mnogo, neverovatno da smo negde u evropskoj sredini po kvalitetu lige, srecom pa postoje ove male drzavice novokomponovane i neke od pre koje su antitalenti... Medjutim kad udjes prvi put ko sto bi mi mozda, nekad, jednom usli, ti nisi nosilac ni u prvom kolu i imas male sanse da ga prodjes. Vise bi to bilo iz drugih razloga dobro, eventualnog, nicim izazvanog pokretanja akcije oko stadiona, terena, marketinga, privatizacije itd... Pricam si price...

Link to comment
3 minutes ago, Goranz said:

Realno niste mogli da uradite nešto više u ovako neregularnim uslovima. Sređen teren, suve svlačionice, lak pristup stadionu... maltene neprijateljska atmosfera za Radnički.

 

Уз то судије дигле два непостојећа офсајда Партизану у гол шансама а нама ниједан пенал није суђен, па имате ли душу (часовник) господине Педерсен...

Edited by Captain_Darling
Link to comment

Onda paklena atmosfera na stadionu sa tri navijacke grupe domacih rasporedjene na svim stranama, neuobicajena vrucina za ovo doba godine, pretece i perfidno izdanje Partizanovog vesnika upravo pred ovu utakmicu, izjave trenera Djukica...sve to utice, jbga...

Link to comment

O kakvom trcanju pricate pa mi smo stajali sve vreme iza lopte na dva metra od igraca ???  Ako je neko trebao da trci to je Partizan a mi se nismo posteno ni oznojili. Nista od najavljenog visokog presinga, verovatno se Recko uplasio Jeftovica kao drugog stopera jer ima tehniku pa odustao :D

Sve sto je trebalo uraditi oko pripreme utakmice jeste pogledati prethodne tri, cetiri. Niko nije igrao kao mi.

Raul zrtva stalnog premestanja i njegova najgora utakmica u Radnickom kao i Aksentijeviceva. Mali Lalat nije lose odigrao. Micic kad bi uvek ovako. Babic standardno, cas ga ima cas ga nema ali nije los. Mrka, Stanisavljevic 0 (nula). Slavisa nekonkretan i nedovoljno vec duze vreme za ekipu sa nasim ambicijama. Plus svi oni promasaji sa par metara...

Caki u pocetku za desetku a posle se utopio u selski mentalitet cele ekipe. Pavkov se trudi, dao gol ali mi nesto fali. Prvo nista ne igra odbranu, od agilnosti, zelje, nista. Kada je dosao prvi put kod nas mnogo se vise kretao, ubacivao a sada pokusa da izbunari neku, da skine glavom i tu sto mu se namesti u sesnaest. Kao da ceka da odradi posao i vrati se u CZ ali tamo ovakve nece. Mora i moze mnogo bolje pre svega u zelji da igra i napred i nazad i da vise grize.

Stankovic nit smrdi nit mirise. Opustio se i igra slobodnije, vise dribla,, stalozeniji je ali zato kad pogresi on bas pogresi. Simunovic trebao bolje da odreaguje kod prvog gola, bar da pokusa. Pomalo letargican i kao da je igrao pod grcem, uplaseno.  Sve mi se vise cini da je samo prosecan igras u ligi i nista vise. Nekad pokaze nesto ali to je vise varka jer su drugi odbranbeni mnogo podbacili.

Ipak i kad kritikujemo igrace moramo uzeti u obzir i trenersku ruku. Tesko je da bilo ko igra posle trenerske vrteske. Tesko je verujem i zbog toga sto je trener Recko. Ne unizavam ali Djumi je za njega doktor profesor. 

Link to comment
52 minutes ago, Redrooster said:

Jedan je Real srecan rodjendan!

A pro po sinocne tekme niko da "pohvali" šaranka kriv za 2 gola...

Ne delim tvoje misljenje, ni za jedan nije kriv. Svi golovi pali sa jedanaesterca gde su sva tri puta igraci Partizana neometano sutirali. Golman nikako ne moze biti kriv jer to je kao da kazes kriv je zato sto je primio gol iz penala. Krivce treba traziti od napadaca pa na dalje jer u modernom fudbalu svi igraju odbranu a trener je kriv jer je tako postavio igru da su se protivnicki igraci setali izmedju linija. Ne priznajem analizu posle utakmice i pametovanje pa i ljutnju Antica jer je njegov zadatak da pripremi ekipu za sve scenarije. Kaze stajali daleko od lopte, pa to i ja vidim, imao si treninge da te stvari ispravis, namestis kako treba. Shvatam da se igraci povuku, uplase ali zato je tu trener da ih osposobi da igraju po njegovim zamislima. Sto protiv Zvezde mogli da igraju otvoreno a protiv Partizana se plase kao da su ovi jaci. Ovo su utakmice gde se prave pobednici, gde se izvlaci ono najbolje iz igraca ali sve to ce da sacekamo dok ne dodje neki kasvetan trener ali to ce tesko da se desi sa ovima na celu. Jedva su cekali da Rastavcu vide ledja, nije im valjao. Toncevu se ne svidja njegov stil. Jao Boze, ima li te???

Link to comment
  • teacher unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...