Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

9 hours ago, Кристофер Лумумбо said:

dok vi branite aerodrom napadi stizu sa svih strana

 

 

 

Au jbt kakav bolesnik...

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ја се вама дивим како ви ово уопште одслушате, ја нисам ни покушао и видим на основи ваших коментара да нисам погрешио...

Link to comment

Ja bih rekao da je ovo poziv na linc!!!Kako jedan obican navijac s detetom da ode na stadion Partizana u dresu Radnickog,a da ne brine za svoju bezbednost?Ovo je slucaj za policiju ,jel covek pri kraju svog monologa javno poziva huligane da se obracunaju s "najvecim zlom naseg fudbala,a "posle Zvezde.....misleci na Radnicki....

Mislim da bi i klub trebao da odreaguje na ovo....Ovo je STRASNOO!!!!!

Link to comment
2 minutes ago, James Marshall said:

Ma čovjek je ozbiljno bolestan. 

Moguce...al to ne umanjuje jacinu njegovih reci kod okorelih navijaca partizana....

Link to comment
Just now, Boki Nis said:

Moguce...al to ne umanjuje jacinu njegovih reci kod okorelih navijaca partizana....

Pa da smo u normalnoj državi ovdje bi reagovale institucije i hospitalizovale manijaka, ali s obzirom da se u SNS hijerarhiji bolje napreduje što si bolesniji i nasilniji, ne bi me čudilo da ovaj uskoro postane portparol FSS, jedino što ga jebe ova patološka mržnja prema svim klubovima koji nisu Partizan. Meni ga je u neku ruku žao, baš je bolestan, ali slažem se da je njegov uticaj svakako toksičan, mada su okorjeli navijači Partizana preduzeće sa bisnis planovima, jebe se njima za Pantićeve ispade. 

Link to comment

Какво самоубиство, не разумем засто смо престали да играмо после постигнутог гола...

Link to comment

Bem li ga koja je ovo igra i kakvo je ovo ispadanje???

Ovi su zreli da prime dva, tri komada samo ako igramo agresivno i napadacki. Cim odigramo tako odmah uzimamo loptu ali posle toga treba da se pravi kontra koju cekam da vidim dobrih par godina.

Link to comment

Zasto ekipa igra 30 m dobro i posle padne!?  recko ima dobre ideje,al je takticki po meni vrlo slab.Ne moze da se igra presing celu utakmicu...nekadf treba takticki da se povuces i igras malo na kontre....Ovako nas procitaju i posle je samo trcanje dok se ne padne u nesves

Link to comment
  • teacher unpinned and locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...