Jump to content
IGNORED

FK Radnički Niš 2017/18


Dali_man

Recommended Posts

Potpisujem, da je Djumi ostao sa ovim igracima bi jurili drugo mesto. Imali bi raspolozenog Mrku, sigurnu odbranu i jos par golova na nasem kontu bez pomoci sudija.

Ovo mi kao igramo napadacki fudbal, mislim stvarno da li neko u upravi zna svoj posao.

Na kraju ce da ispasta sportski koji zna da probere igrace i za pare i bez istih ali dzaba kad zbog trenera se cini da su najveci promasaji. Slicno kao sto je Djukic uradio u Partizanu ove godine. Ispade da Suma nema pojma, Ivanovic do pre dve utakmice nije mogao sa onim pokusajima fudbala ni u Sindju.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Constantin

    1144

  • Rumpelstiltskin

    1000

  • MaErAkLoIJA

    605

  • Dali_man

    425

Top Posters In This Topic

Posted Images

Npr prvi gol 100% njegov lopta je posle, blago receno neprofesionalnog izbacivanja iz 16m, zavrsila u noge protivnickog igraca sto je dovelo do gola. Kod drugog gola nisam najjasnije video jer he bilo na suprotnoj strani mogao je da istrci ali je ostao na liniji. Los golman dokazano na vise tekmi. Zile za 2 klase bolji. Eto krenuo sa rezernim golmanom i omladincem lalatovicem...sta da se ocekuje?

Link to comment
Quote
Radnički N. - Voždovac


Nedelja, 29.04.2018, 19:00
Delegat: MLADENOVIĆ Vladan
Glavni sudija: ČOLOVIĆ Dragan
Prvi pomoćni sudija: MINIĆ Srđan
Drugi pomoćni sudija: DIMITRIJEVIĆ Marko
Četvrti sudija: ŽIVKOVIĆ Aleksandar

Ne znam kako da ih pobedimo ako ne bude penal...

 

Mare, salu na stranu od mene, jednostavno ocigledno da je Recko los i zastareo trener, ti fazoni vise ne prolaze, ne zna vise sta da smisli a nista kako treba.

Link to comment

Odgledajte jedan trening, i sve vam je jasno. Totalno neozbiljan trener za ovaj rang takmičenja, plus onakva vađenja i pljuvanja igrača da su petlići.

Po imenima imamo treći tim u ligi i da je Đumi ostao, sad bi već brojili parke koliko imamo za pivo i kurve u prvo evropsko kolo. 

Nama je razmak između linija po 20 metara. Protivnicki igraci se uvlace između i nesmetano primaju loptu.

Nije Recko kriv, on si ne zna, pa si ne zna. Kriv je ovaj koji je napravio cirkus sa svim sto se dotakao.

 

 

Link to comment
Quote

29.08.1976. 2. коло
Раднички (Ниш) - Хајдук 2:2

Radnički (Niš) - Hajduk 2:2

Присутно 18,000 гледалаца иако је продато само
8,553 улазница.

Фотографија корисника Istorija ex yu fudbala

:laugh:

E tamo iza u onuj zgradu smo se radjali... :)

Edited by W.F.C.
Link to comment

Optimizam u nasem taboru

 

Dakle ako niste znali mi smo u vecem delu bili ravnopravni sa Partizanom i odigralu smo dobro.

Ne secam se da je ove godine Partizan napunio neku ekipu vec su to bile pobede uz mnogo muke i znoja. Nas su glat mogli da dobiju sa jos par gola razlike. Mi smo imali neke prilike i mogli smo i mi da damo jos neki gol to stoji ali Partizan je ove polusezone los u defanzivi i ne odskace od drugih ekipa.

Link to comment
Quote
Međutim, u 88. minutu tog susreta, desio se presedan za anale domaćeg fudbala. Trener Radničkog, Dragan Antić, izvršio je poslednju izmenu u svom timu. Na terenu se našao izvesni P. Stanković, koji je, kako se kasnije saznalo, veoma dobar prijatelj aktuelnog predsednika Fudbalskog saveza Srbije. Taj fudbaler ima 35 godina i žarka želja mu je bila da zaigra upravo protiv Crvene zvezde.Njegov bliski prijatelj mu je tu želju i ispunio (pošto već nije mogao sebe da obuče u dres reprezentacije Srbije – za sada!), te je tako Stanković registrovan par sati pre tog meča!
 
Kada se pogledaju specijalizovani evropski fudbalski sajtovi, koji se bave igračima, može se videti informacija da je Stanković kao slobodan igrač, prvog dana jula 2017. godine, prešao iz Brodarca u Radnički. Konačno, nakon devet meseci, Stanković je dočekao debi za novi klub u Superligi, a srpski fudbal pao je za još jedan stepenik niže.
 
Ako bi postojala FIFA rang lista najbednijih fudbalskih šampionata, onda bi Srbija sigurno bila ubedljivo prva.
 
 
by gerila.rs
Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Eto ga a ja se pitao sto su ga doveli hehee?!?!?

Lepa prica o tome kako je covek ispunio san. Sad ko ga zna, mozda jos uvek sanja pa da se ne cudite ako zaigra za kadetsku reprezentaciju :)

Mislim druga mladost i tako to ... :D

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...