Jump to content
IGNORED

FK PARTIZAN 2017/18


MocaVukotic

Recommended Posts

On 14.12.2017. at 14:19, mozzer said:

Utakmica kao svaka druga, nema tu sta da se komentarise... ono sto je meni zasmetalo je kada je neki tip ispred mene poceo da proziva upravu, trazi ostavke i te gluposti. Pa mi bolju upravu nismo imali u novijoj istoriji, ljudi dovode prava pojacanja i prave odlican tim. Miletic je najbolji levi bek u ligi, Ozegol kod mene ima veliki plus, Kosovic verovatno najbolji vezista u ligi - steta zbog povrede, Radin srpski Gatuso, Đilas stamen kao Klose. Jos sad kad dovedemo Ivanovica iz Spartaka i onog beka iz Napretka, ima da kidamo... jedva sam se suzdrzao da tog lika ne iznabadam kada je poceo da proziva Ilieva, najboljeg menadzera otkad ja pratim Partizan a tome ima godina.

Nakon ovakvog posta, mislim da je svaki dalji komentar suvišan.

Link to comment
  • Replies 6.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    849

  • kud u maglu Simoviću

    808

  • El Patron

    424

  • Toni Sumaher

    300

7 minutes ago, Goranz said:

Nakon ovakvog posta, mislim da je svaki dalji komentar suvišan.

Okay, ukapirao sam, ti se zhbvs jer ovo nisam ja napisao. Qll. A i svakako sam miroljubiv tip, tako da - pisi sta hoces sve qll :by:

 

Eto vidis GF je odmah provalio  - ja sam optimista sa i bez pokrica.  

 

Prvo Kup pa da krenemo sa pravljenjem ozbiljnog tima. I odmah da vidimo ko ce biti novi trener, tj da li je istina za Stolicu. 

Link to comment

PARTIZAN - MLADOST (19 časova, TV Arena)

Surdulica
Stadion Radnika
Kapacitet: 3.312
Sudija: Majo Vujović (Novi Sad)

 

PARTIZAN (4-4-2): Stojković - Vulićević, N. R. Miletić, Marković, Antonov - Jevtović, Zdjelar, Janković, Pantić - Tavamba, Ivanović. Rezerve: Jovičić, Mitrović, N. G. Miletić, Tošić, Ilić, Đerlek, Jovanović.Trener: Miroslav Đukić.

 

 

Link to comment

Ožegovića nema ni na klupi. Povreda ili kartoni? Neka kazna?

 

edit: evo i mozzartsport se pita šta je sa #51 

 

Vesti uživo

18:36

ŠTA JE SA OŽEGOVIĆEM?

Kao što možete videti, Mladost igra u najjačem mogućem sastavu, dok je trener Partizana Miroslav Đukić rešio da na klupi ostavi Zorana Tošića, dok u protokolu uopšte nema Ognjena Ožegovića koji je propustio i poslednji prvenstveni meč crno-belih.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
7 minutes ago, MiddleClass said:

Srecno komsije!

2ecood4.jpg

pu pu pu

 

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...