Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

4 minutes ago, freakns said:

ako se povuce crta na to sta je sexualno napastvovanje, onda da, slazem se sa tobom. ali zaboga, Louis CK je optuzen jer je pitao zene dal moze da drka pred njima. meni to izgleda nenormalno smesno, ali jbg, neko se lozi na mirisanje tabana neko na drkanje pred drugima. ko smo mi da sudimo? ono sto mozemo da sudimo, to je da ako je covek vec pitao, sta je jos trebao da uradi? jedna mu je cak rekla ne moze, i covek to prihvatio. i danas je on sexualni napasnik! e pa jebiga...

 

i sigurno da ne podrzavam Kavanaugha, njegovi stavovi su mi odvratni, ali ovo nije pitanje da li je on nekoga silovao, ovo je politicki progon. 

 

Ja se s ovim generalno slazem. Mada mislim da kod Louisa se radi o tome da je koristio svoju poziciju da im onemoguci da odbiju.  James Frankov slucaj je jos gori. Gurnuo devojci glavu da mu popusi i posle su bili u vezi jos 4 meseca.

 

Ja samo mislim da ako istupe tri zene i optuze nekoga za napastvovanje ne mozemo da se pravimo da se nista ne desava. Svi smo imali 18 godina pa nismo svi pokusali da silujemo cak ni iz zezanja.

 

 

Link to comment
43 minutes ago, freakns said:

i sigurno da ne podrzavam Kavanaugha, njegovi stavovi su mi odvratni, ali ovo nije pitanje da li je on nekoga silovao, ovo je politicki progon. 

Jel netko tjerao govna, pardon, republikance, da nominiraju razmažene napasničke ništarije i za predsjednika i za suca Vrhovnog suda.

Nije.

 

I ne moraš se brinuti oko Brettove sudbine ni ti ni ovi branitelji republikanaca gore, govna će ga izglasati za suca do sredine sljedećeg tjedna, ipak je njima od svakog morala i poštenja, od svega, važnije da ugrade kamen temeljac kršćanskog kalifata. Ali ničija nije do zore gorjela

Link to comment
3 hours ago, Eraserhead said:

 

Ne. Istragu treba povesti tamo gde je neko nominovan za vrlo bitni funkciju. Tih prica o tome kako su “svi cinili ratne zlocine”  koje sluze da se svi zlocinci na kraju slobodno setaju me pusti. Prosli smo vec kroz tu argumentaciju jednom. Zene koje su ovog optuzile vuku sa sobom kredibilitet. Plus ima ih vise od jedne. 

 

Al Franken se povukao cim je optuzen.

Znaci  sve one zene koje su iznele optuzbe  na racun Bil Klintona treba zanemariti:sad:  Koliko njih je bilo  ucutakno  dok je  ovaj bio mocnik u Arkanzasu a posle postao i predsednik zemlje, zasto da on ima  jebeni imunitet,  jos u to vreme u americi nisu  postojale drustvene mreze    ,  pa su glasovi tih zena zavrsavali uglavnom van  main stream medija , to sto on ne kontenduje  za neku  od drzavnih funkcija  u zemlji ne treba da ga iskljucuje    odgovornosti za  dela  koja su se desila pre 30,40 godina, ponavljam jedan od najboljih prijatelja mu je pedofil koji je podvodio decu za  elitnu klijentelu, bivsi presednik  cele drzave je optuzen  za silovanje od strane desetina  zena,  to treba da  bude  jednako aktuelna prica kao sto je ova sa ovim  sudijom .

Edited by Micko8
Link to comment

Kod Klintona  je na primer mnogo gori slucaj  od ovog  sudijinog , Billly the Rapist je svesno koristio politicku moc  da bi zataskavao  slucajeve seksualnog zlostavljana  , posto je bio veoma mocan politicar i javna figura ,  a kod ovog  aktuelnog pacenika se sve      desilo  u tinejdzerskim danima ,  na zurkama  gde su akteri bili pijani , mislim ne opravdavam njegove potupke  ali  njegov slucaj deluje mnogo blazi od Bilijevog.

Link to comment
1 hour ago, Roger Sanchez said:

Jel netko tjerao govna, pardon, republikance, da nominiraju razmažene napasničke ništarije i za predsjednika i za suca Vrhovnog suda.

Nije.

 

Imaj razumevanja, takvih je u njihom klubu jedno 87%. 

 

Trampara je lepo hteo TV's Judge Jeanine da nominuje, ali ne daju mu Deep State i Yellow King sektaši :sad: 

Link to comment
18 minutes ago, theanswer said:

 

koji si ti licemer jebeni

 

Mozete pricati na temi o CG i Americi ali ja vam ovde necu pomagati da relativizujete i spinujete. Ako sam zbog toga licemer nemam s tim problema.

Link to comment
1 hour ago, Eraserhead said:

Necemo se baviti ni klintonom ni moldavkom. Tu taktiku ostavite za nekog drugog.

 

Naravno da hocemo jer si optuzio forum za opravdavanje silovanja, pa rekh da vidim kako kao forum stojimo sa sex trafickingom.

Link to comment
1 hour ago, Budja said:

 

Naravno da hocemo jer si optuzio forum za opravdavanje silovanja, pa rekh da vidim kako kao forum stojimo sa sex trafickingom.

 

Optuzio forum... :frust:

 

Nista vi onda pricajte.

Link to comment
7 hours ago, Eraserhead said:

I tako je forum dosao do toga da se silovanje otpisuje kao nesto ne tako bitno. Bezdno.

 

7 minutes ago, Eraserhead said:

 

Optuzio forum... :frust:

 

Nista vi onda pricajte.

 


Sta je nejasno u Eraserovim recima?

Link to comment
×
×
  • Create New...