Jump to content
IGNORED

Trump - hoće li biti impeachment ili 8 godina drugačijeg predsednikovanja?


radisa

Recommended Posts

"Pojavila se u međuvremenu i treća žena žena koja kandidata za sudiju američkog Vrhovnog suda Breta Kavana optužila za seksualno uznemiravanje osamdesetih godina prošlog veka. U saopštenju na tri strane, koje je dostavljeno Odboru za pravosuđe američkog Senata, Džuli Svetnik iz Vašingtona detaljno je opisala da je, dok je bila studentkinja, prisustvovala na više od 10 kućnih zabava održanih od 1981. do 1983. godine na kojima je Kavano bio prisutan, a na kojima su, prethodno onesposobljene, devojke grupno silovane, prenosi Rojters "

 

Neko bi reko igrala se deca a a Barni iz mlađih dana bi još dodo da svaka žena mašta da bude gengbengovana.

 

Ja verujem da je taj Kavanah bio i osto džukac ali ima nešto nenormalno ako deset i više puta ideš na istu tematsku žurku sa istim akterima.

 

 

Link to comment
3 hours ago, theanswer said:

Jedna stvar kod Trampa je da uvek znas sta lik misli u svakom trenutku

Najiskreniji od svih bivsih  liars  in chief :)

 

Meni je ove zene zao ako je zaista dozivela pokusaj silovanja ali to nije nista novo, DC je pun  seksualnih predatora , vecina senataora,guvernera itd.  na obe strane imaju putera na glavi pa i sam bivsi  presednik Bil Klinton   je optuzivan za silovanje od strane desetina zena , najbolji prijatelj mu je podvodio maloletnice za elitu , zasto njima da ne verujemo a da verujemo samo ovoj zeni , to je neka selektivna pravda , neko moze da prodje nekaznjeno a neko ne  moze :rolleyes:

Edited by Micko8
Link to comment
3 minutes ago, Eraserhead said:

I tako je forum dosao do toga da se silovanje otpisuje kao nesto ne tako bitno. Bezdno.

Gd

 

3 minutes ago, Eraserhead said:

I tako je forum dosao do toga da se silovanje otpisuje kao nesto ne tako bitno. Bezdno.

Ko ga otpisuje  kao nesto nebitno , ako moze da se dokaze da je kriv , ne treba da bude nominivan i tacka. Ali istragu treba povesti  na obe strane , jer su  pune  tipova  kao sto je ovaj sudija.

Edited by Micko8
Link to comment
55 minutes ago, Eraserhead said:

I tako je forum dosao do toga da se silovanje otpisuje kao nesto ne tako bitno. Bezdno.

 

Sta cemo, onda, sa Moldavkom i ostalim akterima?

Je li lagala ili nije?

Edited by Budja
Link to comment
56 minutes ago, Micko8 said:

Gd

 

Ko ga otpisuje  kao nesto nebitno , ako moze da se dokaze da je kriv , ne treba da bude nominivan i tacka. Ali istragu treba povesti  na obe strane , jer su  pune  tipova  kao sto je ovaj sudija.

 

Ne. Istragu treba povesti tamo gde je neko nominovan za vrlo bitni funkciju. Tih prica o tome kako su “svi cinili ratne zlocine”  koje sluze da se svi zlocinci na kraju slobodno setaju me pusti. Prosli smo vec kroz tu argumentaciju jednom. Zene koje su ovog optuzile vuku sa sobom kredibilitet. Plus ima ih vise od jedne. 

 

Al Franken se povukao cim je optuzen.

Link to comment
6 minutes ago, Eraserhead said:

 

Ne. Istragu treba povesti tamo gde je neko nominovan za vrlo bitni funkciju.

 

Ja baš ukazujem na slojevitost i dubinu problema gde se istraga ne sprovodi dok se neko (uglavnom iz protivničkog političkog korpusa) ne kandiduje na bitnu funkciju.

Vrlo raazumem argumentaciju neprijavljivanja silovanja jedan na jedan, teškko dokazaivanje, nema svedoka, osećaj stida i krivice, društvena stigma ali u ovom slučaju koje sam kvotovo, gde je grupnom silovanju svedočila Svtnikova isto ko i Kavanah a i verovatno dosta njih koji bas nisu direktno ucestvovali i nisu prijavili nego su se jos okupili iduci vikend na istom mestu i istom sastavu.

Ako je bila razurdana veselica, trulo je to sad izvlaciti sad a ako je bilo stvarno silovanje problem je mnogo siri od podobnosti jednog od tadasnjih svedoka za danas bitnu funkciju.

Link to comment
1 hour ago, Eraserhead said:

I tako je forum dosao do toga da se silovanje otpisuje kao nesto ne tako bitno. Bezdno.

Ko kaze, evo covek lepo pise:

41 minutes ago, Eraserhead said:

Istragu treba povesti tamo gde je neko nominovan za vrlo bitni funkciju. 

Istraga se sprovodi samo za nominovanetm; jebes obicnatm silovanja, ko da se bakce s njima kada demokratiju treba sacuvati po svaku cenu... :isuse: 

Link to comment
20 minutes ago, namenski said:

Ko kaze, evo covek lepo pise:

Istraga se sprovodi samo za nominovanetm; jebes obicnatm silovanja, ko da se bakce s njima kada demokratiju treba sacuvati po svaku cenu... :isuse: 

 

 

Ne nego cemo da kazemo “pa ok svi siluju ne mozemo pricati o jednom dok ne kaznimo sve” i onda niko ne bude kaznjen i sve je ok. Izasle su optizbe za ovog i tim optuzbama se treba baviti. 

 

Jebi ga je li toliko tesko ne napastvovati nikoga seksualno.

Edited by Eraserhead
Link to comment
1 hour ago, Eraserhead said:

 

 

Ne nego cemo da kazemo “pa ok svi siluju ne mozemo pricati o jednom dok ne kaznimo sve” i onda niko ne bude kaznjen i sve je ok. Izasle su optizbe za ovog i tim optuzbama se treba baviti. 

 

Jebi ga je li toliko tesko ne napastvovati nikoga seksualno.

ako se povuce crta na to sta je sexualno napastvovanje, onda da, slazem se sa tobom. ali zaboga, Louis CK je optuzen jer je pitao zene dal moze da drka pred njima. meni to izgleda nenormalno smesno, ali jbg, neko se lozi na mirisanje tabana neko na drkanje pred drugima. ko smo mi da sudimo? ono sto mozemo da sudimo, to je da ako je covek vec pitao, sta je jos trebao da uradi? jedna mu je cak rekla ne moze, i covek to prihvatio. i danas je on sexualni napasnik! e pa jebiga...

 

i sigurno da ne podrzavam Kavanaugha, njegovi stavovi su mi odvratni, ali ovo nije pitanje da li je on nekoga silovao, ovo je politicki progon. 

Link to comment
×
×
  • Create New...