Jump to content
IGNORED

Netflix produkcija


Lezilebovich

Recommended Posts

Kako je moguce da imam film na telefonu (netflix nalog) a nemam ga na istom nalogu na kompu?

 

Nije brisan, recently added tako pise

 

 

Edited by Caligula
Link to comment
15 minutes ago, Caligula said:

Kako je moguce da imam film na telefonu (netflix nalog) a nemam ga na istom nalogu na kompu?

 

Nije brisan, recently added tako pise

 

 

 

meni se desilo sa jednom serijom kad sam bio u svajcarskoj pre par nedelja. seriju sam mogao gledati na telefonu, ali ne na laptopu. 

  • +1 1
Link to comment
On 18.12.2021. at 14:42, morgana said:

sorrentinov film jase na talasu nostalgije za guzzini lusterima i cesca stolicama a inace je opstemjestnog usmjerenja sto meni naravno nije smetalo da ga pogledam jer sam nekriticki fan vremena i mjesta u toj mjeri da me u gledanju nije sprijecio ni fakat da ne volim sorrentina

 

 

Daj fotke.

Link to comment
19 hours ago, Budja said:

 

Daj fotke.

 

skrinsotove nemam ali evo ti fotke lustera i stolica. ako se dobro sjecam bio je bas ovaj model lustera, mada ima jos jedan takodje notorni, ali malo zaobljeniji.

 

enivej, nije to film o dizajnu, ja sam namjerno pretjerala, nego nacelno igra na opstepoznate stavke iz italije, narocito osamdesetih, maradonu, sverc cigara, enterijer i kostim naravno, porodicu, felinija itd. u stvari je sorentinova autobiografija u kojoj je pospoljio (znam da glagol ne postoji) svoje reakcije i sjecanja kao da ih unazad sagledava kroz elemente popularne kulture i socijalne istorije. nesto poput umberta eka s tajanstvenim plamenom kraljice loane, samo svedenije u narativu, a bombasticnije na nivou scene, potpuno sorentinovski. 

 

ako apstrahujem sopstveni odnos fana prema italiji osamdesetih, film je 3.5/5

 

vintage-orange-pendant-lamp-by-guzzini-s f3fc40aa-cbff-4ad1-9feb-0a510951f53e--Ce

Edited by morgana
  • +1 1
Link to comment

La Cassa De Papel.

 

SPOILER ON:

 

Mogao bih danima da pričam zašto je ovo jedna od najprecenjenijih serija ikada, ali me mrzi, i ne bih da hejtujem. Moram priznati da je barem napeto poslednje dve epizode, iako silni tvistovi nisam siguran da su krunisani zadovoljavajućim krajem. Ovo je prejak hepi end, čak i za mene koji sam uvek u fazonu da se dvoje na kraju smuvaju, no matter what.

Neke od stvari koje su užasno iritirajuće u seriji su: bolno loša gluma/glumci, nezanimljivi likovi i izveštačeni likovi, usiljeni emotivni odnosi, apsolutno idiotski zapleti (najgoru bandu pljačkaša ikada, poznatih po celom svetu dok cela zemlja stoji i na nogama je napada jebenih 9 komandosa kao iz nekog crtanog filma, zemljo otvori se...), previše fleš bekova...

 

Dve ubedljivo najbolje stvari u seriji su obe inspektorke koje su prešle na tamnu stranu  koje zrače neodoljivim seksipilom, ne mogu čak da kažem ni da su lepe, prezgodne, bujnih oblina, ali me definitivno "rade"...


Produkcija i režija su na nivou, estetika takođe, da su skratili na 2, 3 sezone max ne bi morali da se toliko proseravaju i ostavili bi seriju možda čak i iznad proseka, ovako je debelo ispod.

 

Sada Gomora. 

  • +1 2
  • -1 1
Link to comment

Konačno odgledao mnogohajpovani Squid Game. Tjah, ništa spec, još jedna Betl Rojal varijanta, stari motiv korejskog bratoubijanja sa primesama ludih hrišćana, istražujemo ljudsku prirodu...Bolje funkcioniše sa zombijima.

  • +1 4
Link to comment

School of Chocolate - nisam do sada čuo za Amara tako da smo otkrivali uz emisiju. Nije previše epizoda. Nema ono sa izbacivanjem učesnika, nego je kao neki class, imaju zadatke, on ocenjuje i pravi finale na kraju. Navijaš malo za neke ljude, čudiš se za druge, gledaš šta sve ljudi prave i zbindžuješ lagano za dan, ili dva. Skroz cool za hladne dane, skoro pa opuštajuće.

 

Nakon toga Baking Impossible - slabiji od ovog gore, prva epizoda možda i najgora. Random parovi prave nešto po zadatku pa se to testira. Manjka u nekoliko aspekata, zadaci su malo čudni, parovi su malo prerandom upareni, i izbor ljudi je malo čudan (navodno NASA engineer sa jedne vs junior college student sa druge - na stranu sto je NASA lady retard klase I).... voditelj je izgleda neki mađioničar jer ima te neke fore, i jako loše napisane šale. Kvalitet proizvoda je prilično upitan. Da ne pričam što je kao fora da se koristi 100% jestiv materijal za nešto pa oni koriste npr. koru lubenice i koru ananasa (sušenu u mikrovalnoj) što je sve samo ne jestivo..... ali opet gledljivo i može da se izbindžuje fino za dan, dva, u hladnim danima, uz nešto blago alkoholno. 

 

 

 

Link to comment
Stay close.
Nelošo u 8 epizoda spakovano krimi englesko sapunjalo.
Počeo da gledam...

Odgledao juče Girl from Oslo.
Sasvim dobro nije epohalno, ali dinamika je ok, vredi gledati...







... Shiit has hit the fan

Link to comment
1 hour ago, Frank Pembleton said:

Počeo da gledam...

Odgledao juče Girl from Oslo.
Sasvim dobro nije epohalno, ali dinamika je ok, vredi gledati...

 

 

da, nije losa serijica.

fauda light

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...