Jump to content
IGNORED

Domaći rep


Ravanelli

Recommended Posts

  • 1 month later...

Pa dobro, Vikler je uvek koketirao sa tom scenom. Malo bi Kaju da nagna, pa malo da vari sa ekipom na klupici. Bilo bi mi cudnije da je neko drugi u pitanju.

 

Doduse niko drugi sa rep scene i nema muzicko umece, pa ih ne bi ni zvali :D

  • +1 3
Link to comment

Ok je ona izgledala, ne znam sada sta je ispalo od nje i da li je otisla krivudavim putem silikonskih operacija. Jos zatvoreni u onoj kuci, to je verovatno dodavalo na privlacnosti. :D Problem kod takvih zena je sto ih moras i slusati nakon opstenja™.

 

Generalno, mnogi ljudi imaju problem sa Viklerom i nekim njegovim tripovima. Ja njega uvek gledam kroz muzicki talenat, a tu ne moze mnogo repera™ sa scene da mu pridje. Mislim, bez toga bi negde karo, karo drvo sa Jocom i Nidzom. 

Edited by Mos
  • Haha 1
Link to comment

Radila je neku plastiku, ali kvalitetno je urađeno :D 

 

Njegov talenat je stvarno nesporan.

 

Sećam se da je pričao kod Galeba možda, u fazonu ja jesam lud i nezgodan, ali Sergej Trifunović je to na kvadrat, ne baš tim rečima.

Edited by Milošica
Link to comment
5 hours ago, Jimmy Kowalski said:

A i Mitrovicev talenat je nesporan. Vikleru je cast da radi sa takvim genijem..

Ako cemo samo basadzijski da gledamo nije los Zeljko . U rangu sa solidnim tezgarosima .

Mada moze da bude i krizanac Jaco Pastoriusa i Bootsy Collinsa sa primesama Entwhistla i dalje je govno i zlo i zasluzuje da svira jedino u frulu cimeru iz Zabele

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...